Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

SPA School

 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Tā kā mans sapnis mācīties Estētisko kosmetoloģiju P.Str. medicīnas koledžā naudas neesamības dēļ, ir variants mācīties šajā SPA School - tieši Spa meistara programmu.
Varbūt kāda ir tur mācījusies? Kādas atsauksmes? Ir darba iespējas?

Un vēl - masiera profesija. Kā reāli dzīvē tas darbojas? Kādi ir klienti, viņu prasības utt?
Man draugs saka, ka nē - fuj. Nāks pie manis visādi resni veči un gribēs, lai spaidu viņus vai tieši jauni puiši un prasīs, lai pamasēju ne tikai muguru. Nu tā.
Lūdzu, atsauksmes un komentāriņus :)
31.07.2013 19:05 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Ui (giggle) - Tā kā mans sapnis mācīties Estētisko kosmetoloģiju P.Str. medicīnas koledžā naudas neesamības dēļ ir iznīcināts :)
31.07.2013 19:06 |
 
Reitings 374
Reģ: 04.08.2013
Sveika!
Es neesmu tur mācījusies un arī negribētu. Tāds nogurdinošs darbs būtu - sakot, ka masieri visu negatīvo enerģiju sev paņem. Bet darbs noteikti būtu. SPA salonu ir daudz. Par tiem resnajiem večiem un puišiem es vismazāk uztrauktos. Ir dažādi masāžas veidi un klients izvēlas savu veidu, kā, piem, pilno ķermeņa masāžu vai tikai muguru. Ja prasa ko vairāk, tad var atbildēt, ka tas neietilpst/netiek darīts. Nu protams cilvēki nāks dažādi, vienīgais, kas man nepatiktu šajā darbā, ka tas ir nogurdinošs, bet ja ir spēks un enerģija un tas patīk, tad kāpēc ne.. :)
04.08.2013 11:39 |
 
Reitings 226
Reģ: 03.07.2015
Tā, atļaušos atdzīvināt šo paveco diskusiju ;) Arī es apsveru domāju mācīties SpaSchool, bet gribētu uzzināt jaunākas atsauksmes.
Kā šobrīd ar darba iespējām tepat un ārzemēs? Vai pabeidzot skolu prasmes ir pietiekamas, lai vispār tiktu darbā pieklājīgā Spa centrā?
03.07.2015 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits