Mūsu dīvainības

 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Domāju, ka vismaz dažas no mums ir aizdomājušās par to , kas mūsos ir dīvains, ka kaut ko vai nu daram savādāk nekā pārējie, vai patīk kaut kas citiem šķietami dīvains. Kādas ir jūsu TOP dīvainākās dīvainības, ieradumi? :)
29.07.2013 15:57 |
 
Reitings 129
Reģ: 27.05.2013
-man arī ir panika no beigtiem dzīvniekiem,jo maziņa redzēju,kā tētis nogriež zivij galvu un tā turpināja kustēties. Pirms pāris gadiem braucu ar mašīnu un notriecu zvirbuli. Man joprojām ir paranoja,ka viņš mani atradīs.

- nesaprotu,kā var mazgāt matus,esot dušā. Vienmēr to daru atsevišķi.

- taisu salātus ar gurķiem, tomātiem un krējumu. Bet pirms ēdu, visus tomātus izlasu ārā,jo garšo tā garša,ko viņi dod, bet ne viņi paši.

- pat,ja esmu viena mājās,ejot uz tualeti, es tāpat ieslēdzos.

- pīpēju, bet, brīdī,kad nepīpēju,ja man kāāds pīpē blakus, es palieku traka, ciest nevaru.

- nekad neēdu brokastis, tad man visu dienu ir smagibun gribas vemt.

- ir dienas,kad vienkārši aizmirstu paēst

- kad esmu viena mājās, es dejoju. Ja kāds uzliktu manā dzīvoklī slēpto kameru, varētu visu mūžu smieties.

-pat ja mašīna jāpārdzen dažus metrus tālāk, pat tad ir jābūt ieslēgtai mūzikai.

-aizmigt varu tikai uz vēdera,kreisajai rokai jābūt uz gurna, labajai saliektai

-nevaru aizmigt,ja nākamās dienas plāni ir satraucoši labi(varu arī līdz rītam neaizmigt)

-daudzi ēdieni negaršo dēļ nosaukuma, piemēram, mēles salāti vai cūkādiņas

-ja esmu ciemos un ēdienu taisījis cilvēks,kas man nepatīk,man tas ēdiens šķiet pretīgs

-vienmēr ēdu tikai savus čipšus. Ja kāds iebāž kaut tikai roku manā pakā, es viņus atdodu, vai izmetu

-džinsus pērku vienmēr tādus,kuros ielienu ar milzīgām mocībām

-man ir panika no kāpnēm. Vienmēr šķiet,ka nokritīšu.un ja draugs iet aiz muguras un man,piemēram, uzšauj pa dupsi, es sāku nenormāli bļaut uz viņu,jo es taču KĀPJU PA KĀPNĒM

-man garšo tikai aukstas picas. Varu pasūtīt un tad gaidu,kad atdzisīs
30.07.2013 11:11 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Vakarā uzvelku tīras zeķes un eju gulēt,kuras pēc dažām min novelku. Tā man bieži gultā mētājas vairāki pāri zeķu.
Riebjas kārtot savu māju,bet citu mitekļus labprāt uzkopju.
Man gultā ir 3 spilveni,bet reāli guļu uz viena(ja vien neskaita knosīšanos pa nakti),nedod dievs kāds ar savu galvu kaut nedaudz būs uz mana spilvena,ķērciens pa visu pagastu. Tas ir mans un citiem nav brīv.
Nepatīk,ja uz manis elpo virsū,tiešām besī,kad guļot jūtu otra elpošanu man uz muguras.
Nevaru pagulēt uz cilvēka kreisās puses(runa ir par to brīdi,kad pārīši mīļojas),jo tur pukst sirds un man ir bail,ka tā apstāsies.
Nevaru ieēst siltu ketčupu vai krējumu. Tāpat kā nevaru iedzert siltu kefīru vai pienu.
Ēdu kanēļmaizīti ar sviestu un sieru vai tikai sieru.
Ārā var būt +30,bet,skatoties TV,es vienmēr apsegšos ar pledu.
Jau no bērnības spēlēju spēli-ir tādi lieli betona kubiki dažās vietās un tiem ir palielas šķirbas starpā,tad nu nedrīkst uzkāpt uz tām šķirbām.
30.07.2013 11:12 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
* krūšturi no sākuma aiztaisu priekšā, apgriežu un tad tik velku lencītes.

es ar tāpat daru, jo savādāk nemāku.


* nepatīk, ja kāds dzird kādu mūziku austiņās klausos.

bet tikuntā turpinu skaļi uz austiņām klausīties mūziku. :D
30.07.2013 11:27 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.06.2013
# krūšturi no sākuma aiztaisu priekšā, apgriežu un tad tik velku lencītes. :D
# man tracina,kad cilvēki ēd un čāpstina, tad es vienmēr eju prom no galda, jo nevaru izturēt.
# vēl tracina,ja ēd un dakšiņa sitas pret zobiem
# esmu tīrīga persona, bet ir reizes,ka mājās paliek nekārtība, aizeju pie kāda ciemos tur ir netīrs un domāju- nu kur var tā dzīvot? :D
# es arī esmu tas cilvēks,kas vairākas reizes pārbauda vai durvis ciet,gludeklis izslēgts utt
# tad,kad mani ir apciemojušas īpašās dienas es nekur negribu iet. :D Draugs jau to zin un saprot.
# Tētim ir ļoti dīvains paradums- viņš tostermaizes taisa tā- sieru kopā ar cukuru, sākumā likās fuj, bet patiesībā ļoti gardi
ir vēl gnj kaut kas, bet nenāk pagaidām prātā. :D
30.07.2013 11:28 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Par to krūšturi, gan dīvaini ir :D Es laikam taisu ciet tā, kā te liela daļa nedara - Uzvelku un aiz muguras aizkabinu, man tas problēmas nesagādā un viss ātri notiekas :D Pat nebiju iedomājusies, ka tā arī visādi var uzvilkt :D

par valodas barjeru - varbūt tā arī tā ir, bet nu man tiešām ir tā, kad jārunā, tad pilnīgi viss aizmirstas un nevar normālus teikumus pat izveidot :D Runāju tekoši un labi tikai, tad kad esmu iedzērusi :D:D:D
30.07.2013 11:37 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
Nezinu vai tas ir dīvaini, bet:

-Mani nenormāli kaitin, ja cilvēki skaļi elpo. Ja atrodamies klusā telpā un kāds blakus skaļi elpo, tas mani var tā uzvilkt, ka gribas uzšaut pa pakausi tam cilvēkam.

- Man liekas pretīgi cilvēki, kuriem paspiežot roku ir mitra, sasvīdusi plauksta.

- Man gandrīz nekas nevar sabojāt apetīti, bet, ja manā ēdienā ir mats, tas ir viss. Jau no domas, ka mats ir ticis mutē, man paliek slikta dūša.
30.07.2013 11:44 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.02.2013
-bieži mazgāju rokas, pārāk bieži...pilnīgi kā mānija - rokām jābūt tīrām.
-tracina skaņa, kas rodas, kad katlā kaut kas vārās.
-lai gan bērnība jau sen garām ( :D ), joprojām daži māņticības gājieni ir palikuši, piemēram, ja ar kādu draugu eju pa ielu un ceļā starp mums bija stabs un katrs pa savu pusi gāja garām - jāsasveicinās, citādi nākotnē sastrīdēsimies :D vai arī visām šķērēm mājās jābūt ciet, jo tad būs strīdi mājās.
-garšo šokolāde ar pikantu un garšīgu majonēzi.
-kārtojot māju, "netīšām" atrodu vecas klades, pierakstus, bildes un tad ilgi pētu, muļķīgi smaidu un gremdējos atmiņās.
-kaķi rokās turu tā, kā rokās tur zīdaini.
-ziema vai vasara, bet mājās staigāju zeķēs..arī guļu ar zeķēm kājās.
-bieži paliek garlaicīgi iet, tādēļ vienmēr austiņās klausos mūziku, lai neapnīk tik ātri :D
-grūti atceros cilvēku vārdus, tādēļ runājot cenšos teikumus veidot tā, lai nebūtu jāsaka vārds. Tas pats attiecas uz "Tu" un "Jūs" - ja nevar saprast esam uz Tu vai Jūs, tad atkal teikumus mēģinu veidot tā, lai izvairītos no tām formām.
-ēdot saldējumu uz kociņa, kam ir šokolādes glazūra, pa priekšu nograužu visu šokolādīgo glazūru un pēc tam ēdu pārējo.
30.07.2013 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 925
Reģ: 16.01.2013
- Vistu vienmēr apēdu līdz kauliem, visu apskrubinu, tagad jau mazāk cenšos, jo draugs aizrāda
- Ja es savā ēdienā pamanīšu kaut kādu matu/ spalvu, tad momentā uznāks vēmiens.. brr iedomājoties vien
- Jūtos ļoti neomulīgi esot viena mājās. Tāpēc ja ir diena, tad skaļi klausos mūziku
- Nepatīk vienai doties peldēties jūrā, jo mani baida tas, ka neredzu, kas ir zem ūdens, bail, ka kaut kas var pieskarties manām kājām. Turklāt vienmēr peldu tikai tik tālu kamēr vēl jūtu pamatu zem kājām, savādāk būs panikas lēkme
- Vienmēr pārbaudu ejot no mājas laukā vai ir visas gaismas izslēgtas un visi logi aizvērti
- Pirms ceļojumiem sastādu sarakstu, kas jāņem līdzi un vados pēc tā
- Varu izņemt no somas laukā telefonu, lai apskatītos pulksteni, bet tāpat aizmirstu un nākas skatīties vēl
- Vienmēr pirms sāku runāt ar nepazīstamiem cilvēkiem, es galvā izspēlēju kaut kādus jautājumus vai tekstus
30.07.2013 12:10 |
 
Reitings 71
Reģ: 15.06.2013
- kad ēdu čipšus (pringles vai tortillas), tad vienmēr vispirms nolaizu garšvielas nost un tikai tad apēdu pašu čipsi.
- es nekad nevaru paņemt, piemēram, saujiņu ogu un ielikt tās visas mutē. ēdot katru ogu, es pētu vai nav kāds tārps vai kukainis.
- klausoties mūziku, es vienmēr iedomājos kā pie viņas varētu dejot, vai arī kādus filmu trailerus ar šo dziesmu varētu izveidot.
- man liekas ļoti interesanti pa tv skatīties mūzikas video, es to varētu darīt stundām.
- ja vakarā vai naktī eju viena pati kaut kur, tad katrs vīrietis, kurš iet man aizmugurē vai priekšā, vai kaut kur blakus, es viņu iedomājos kā potenciālo izvarotāju vai slepkavu :D
- ļoti nepatīk runāt pa telefonu.
- visur nēsāju līdzi telefonu, jo ja man pēkšņi atnāk sms, negribu, lai kāds to sms redz.
- es katru nakti sapņoju pa vairākiem sapņiem.
- izvairos iet pāri kanalizācijas akām, ja tomēr uzkāpju, tad vienmēr pārspļauju pār plecu.
- ja kādreiz iedomājos kaut ko sliktu par kādu cilvēku, tad uzreiz galvā sāku sev teikt - nē, nē, es tā patiesībā nedomāju -, ja nu gadījumā tas cilvēks prot lasīt domas :D
30.07.2013 12:36 |
 
Reitings 6
Reģ: 02.11.2010
*Kad esmu mājās un apkārt ir draugi, ģimene, tad atbildīga zvana brīdī aizeju no visiem prom, lai neviens nedzird, ko es saku. (Darbā gan man nesagādā problēmas atbildēt uz zvaniem, kad apkārt ir citi cilvēki!)
*Pēc darba 10 minūtes nerunāju ar savu draugu, lai uzkrāto enerģiju (pārsvarā negatīvo) uzreiz neuzgāztu savam mīļotajam.
30.07.2013 13:20 |
 
Reitings 557
Reģ: 26.12.2011
Loti smiekligas jus esat:)
*Nakot majas no darba un zinot, ka draugs jau ir majas, atsledzot durvis es atri nometu somu, un atri eju uz vannasistabu, ja ir gruti novelkamas kurpes, tad ar visam kurpem, jo zinu, ka draugam vienmer gribas ilgi apskauties un jautat, ka man gaja, bet mana pirma doma ir, ka es gribu ieiet dusa.
*VIenmer, kad atnaku majas no kaut kurienes, kur esmu pavadijusi vairakas stundas, man gribas nomazgaties.
* Es nevaru pacurat, ja zinu, ka dzirdamibas attaluma stav, kads virietis, kurs nav parak tuvs draugs, bet nav ari svesinieks. Ari kaut kadas viesibas, vai kad mums majas ir viesi es nevaru pacurat, citreiz man palidz, ja aiztaisu ar rokam ciesi ausis un dzili elpojot cukstu sev :mila, pacura, pacura!
*Man ari vajag visu pasmarzot, perkot auglus, darzenus, darba visas savas lietas, lai saprastu vai kads tas nav lietojis
*Es lasu dietas un visadas pareiza uztura lietinas taja pasa laika edot kvantumus ar saldumiem
*Kad man ir slikts garastavoklis, man patik uzspileti samaksloti pasmaidit cilvekiem
*Man pastavigi liekas, ka es smirdu, kad esmu sabiedriska vieta, kur var just , ka kads smird pec sviedriem, man vienmer liekas, ka ta esmu es un gribas paosnat savas paduses, lai parliecinatos vai ta ir vai nav. visbiezak nav, bet drosibas pec tapat aizskrienu uz tualeti izmazgat un uztankot tas ar sauso dezodorantu.
*Ziema man vienmer novelkot zabakus ir bail, ka manas kajas varetu smirdet tapec esmu tramiga ciemos ejot.
* Citreiz milejoties man sanak arpratigi smiekli, kad paveroju savu draugu vai iedomajos sevi no malas.
* Man nepatik, ja gulamistaba ir radio, man liekas, ka es dzirdu raiditos vilnus vairak neka muziku.
*Man aiznemties un aizdot drebes, iznemot, ja ta ir masa.
30.07.2013 13:22 |
 
Reitings 262
Reģ: 19.07.2011
Nevaru aizmigt un pagulēt no rītiem, ja kaut kur spīd gaisma.. uzreiz ir sega uz acīm un esmu lāča miegā.
Vienmēr pirms eju uz tualeti, kur ir tas grozāmais slēdzis, man to vajag pagrozīt lai pārbaudītu..
30.07.2013 13:34 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
brokastīs nevaru ieēst olas. pat iedomājoties par olu velk uz vēmienu. vispār olas ārpus mājas nevaru ieēst. izņemot ciemos pie pazīstamiem cilvēkiem - pildītās olas un salātiņos.

vienmēr pārbaudu telefonu, vai nav kas jauns (protams, ka nav, jo tad jau es dzirdētu). staigājot pa veikaliem, mēdzu turēt un murcīt telefonu rokā.

kad slinkums strādāt, plūkāju matus un meklēju aplūzušos matu galus.

nevaru pagulēt, ja logiem priekšā biezie aizkari. vienmēr viss tiek atvilkts un tad var gulēt, ja redz pa logu ārā.

runāju ar sevi skaļi, ja esmu viena mājās. vai ar mājdzīvnieku.
daudz kas cits te jau pieminēts.
30.07.2013 13:54 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Man patīk aiziet gulēt ar zeķēm, lai kkad naktī varētu izbaudīt to foršo sajūtu, kad tikko novelk zeķes :D
30.07.2013 14:13 |
 
Reitings 350
Reģ: 01.07.2012
Kā jau te daudzas minēja par tiem mašīnu numuriem,es cenšos saskatīt kaut kādu līdzību ar tiem skaitļiem :D Un jā,skaitu kopā tim ilgi līdz sanāk viencipara skaitlis :D :D
30.07.2013 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ne jau viss te uzskaitītais ir dīvains, taču vienalga smieklīgi palasīt :D
Es arī nesaprotu, kā var ēst zupu ar dakšiņu, drīzāk jautājums, kas notiek ar šķidrumu. No bļodiņas tiek izdzerts? Iedomājos, kā notiek, ja zupa tiek ēsta publiskā vietā ... Un kefīru? Vai tad mūsdienās tas ir tik biezs, ka kaut ko iespējams sasmelt ar dakšiņu?

Esmu jau teikusi, ka izjūtu lielu nepatiku pret ļaužu pilniem sabiedriskajiem transportiem. Ne visai patīk runāt pa telefonu, taču pēc pirmās sarunas āķis lūpā, varu sākt zvanīt visiem pēc kārtas :D
30.07.2013 18:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
- guļu ar zeķēm kājās. (Palasot visu šo, jau vairs neliekas, ka tas būtu dīvaini)
- nespēju uzkopt māju, ja tajā ir vēl kāds, tāpēc daru to tad, kad neviena nav. Vajadzības gadījumā izdomāju kādu "svarīgu" iemeslu, kāpēc pārējiem ir jābūt citur.
- savā mašīnā esmu rokzvaigzne. Neapstrīdama. Kurš var pateikt, ka tā nav, ja neviens nav dzirdējis, cik briesmīgi es dziedu? :D
- griežot sīpolus vienmēr uzlieku saulesbrilles, jo tad liekas, ka nav tik traki jāraud.
- mēdzu ievārījuma vietā uz maizes smērēt bērnu biezenīšus. Garšo :)
- nevaru aizmigt, ja esmu viena mājās. Tad vienmēr liekas, ka kāds nāks ielauzties. Tāpēc slēdzu iekšā TV un skatos mājsaimniecēm domātos vācu seriālus, tieši tik saistoši, lai pēc pusstundas jau mierīgi gulētu...
30.07.2013 19:01 |
 
Reitings 139
Reģ: 27.08.2012
Man patīk aiziet gulēt ar zeķēm, lai kkad naktī varētu izbaudīt to foršo sajūtu, kad tikko novelk zeķes


Bingo! Man arī patīk tā sajūta, kad naktī, kad jau ir nogulēts kāds laiciņš, tiek novilktas zeķes. Kaifs kājām :D
31.07.2013 01:53 |
 
Reitings 81
Reģ: 08.03.2013
Ak,jūs esat smieklīgas :D
Bez iekšām var palikt dažu dēļ!..
Arī nez,vai var saukt par dīvainībām,drīzāk kaut kādas īpatnības,bet ko zinu sev:

... Tējā/kafijā kad lieku cukuru,ielieku karotīti un vēl ču ču,it kā tas briesmīgi mainītu visu dzīvi,bet ja nav tas 'vēl ču ču',tad vispār pffff..nav laba!Tas ir automātiski,un pilnīīīīgi nepiedomāju, ka tā daru :D
... Naktī guļu uz rokām, nu, galvu lieku uz rokām,nepatīk, ja ir tikai uz spilvena,vajag rokas apakšā!Plus vēl guļu ar saliektām kājām-uz muguras,nu,tā kā sauļotos. Par šito daudzi smejas,kā tā var,tas tač nav ērti!.. :D
... Vislaik murkšķu līdzi dziesmām,pat ja nezinu vārdus,tikai murkšķu un dungoju.Vienreiz pat klients pateica: Kāpēc pārtraucāt,Jums labi sanāk!:D Es uzsveru-es nedziedu,bet tā "dhšfgstrlt" murminu un ķēmoju lirikas :D
... Plucinu skropstas visu laiku,stulbi,bet man patīk,ka tā nobraucu ar pirkstiem un kāda izkrīt :D Tad vismaz ne velti nobraucu pa tām skropstām :D
31.07.2013 10:00 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.10.2009
nu tā:
*guļu ar zeķēm kājās (man vienkārši salst kājas pat vasarā un arī miegs uzreiz ir daudz labāks, ja tās ir uzvilktas)
*veikalā, ja neatrodu to, ko man vajag, nopērku vienalga kaut ko, lai apsargs nedomā, ka grasos ko zagt
*ja esmu bijusi kādā veikalā un pēc tam ieeju citā, man ir bail, ka sāks pīkstēt un domās, ka esmu ko nozagusi (čekus parasti nekad neņemu)
*miegā mēdzu ķiķināt :D
*bieži vien ar draugu runāju jau pusaizmigusi un no rīta brīnos, ko es viņam esmu sastāstījusi, jo neko neatceros
*un vēl šādas tādas lietiņas, visas jau nav iespējams uzskaitīt :D
31.07.2013 11:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits