Vīrietis un profesija

 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Kuras ir tās profesijas, kas liktu padomāt veidot attiecības ar konkrētu vīrieti?
27.07.2013 09:36 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ar žigolo, striptīzdejotāju. Bet tā īpaši nešķiroju. Fiziskie darbi vīrietim tikai dara godu (spēks un vīrišķība), intelektuālie arī, bet tādi pa vidu gan nekas īpašs.
27.07.2013 12:05 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Piebildīšu vēl par autoskolu instruktoriem! arī negribētu, bet manējais apsver domu par to.
27.07.2013 12:05 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Kad man bija padsmit gadu, tad domāju, ka nekad ar vīrieti, kas nestaigā uzvalkā, tikai ar tādu biroja darbinieku gribētu saistīt nākotni. Bet - jaunības muļķība, baigākie mērķi, muļķīgi aizpriedumi utt.

Tagad - mans vīrs ir celtnieks un es esmu sajūsmā par viņa darbu, cilvēks ar zelta rokām. Esmu redzējusi, kā viņš uzceļ objektu no nulles līdz jumtam un tur ir vajadzīgas ne tikai rokas un spēks, bet arī smadzenes.
Un vēl - nav seksīgākas formas par celtnieka formu (nu, protams, ne treniņbikšu celtnieks). :)

Katrs darbs ir darbs.

Par tēmu - vīrietis, kam darbs ir pa naktīm (klubi, bāri - dāmas) un visas brīvdienas ir aizņemtas.
27.07.2013 12:05 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Pārlasīju diskusiju.. nu ja būtu samīlējusies līdz ausīm.. VARBŪT.. profesijai nebūtu nozīmes.. bet citādi mani nesajūsminātu:

žigolo
Striptīzdejotājs
Bārmenis (es pārdzīvotu par to, ka viņam naktīs jāstrādā daudz, netiek pie veselīgā miega)
Modelis (mulsinoši)
Skolotājs (tas, protams neattiecas uz visiem.. bet ir tādi skolotāju tipi, kas visu ''zina'' un kam taisnība ir it visā.)
Asenizators :)
Man būtu grūti ar puisi, kurš strādā, piem., par sētnieku, zivju cehā kārbas ciltštu.. un labprāt visu dzīvi tā nodzīvotu.
Naudas atmazgātājs
Killers (nav komentāru)
Jūrnieks (pat ne tik ļoti gaidīšanas prieki, bet viņos ir kaut kas specifisks..ar mani ne pa ceļam.)

Jo vairāk par to domāšu, jo vairāk profesijas atradīšu
27.07.2013 12:07 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Negribētu vīrieti, kura darba grafiks paredz būt prom no mājām ļoti bieži vai ļoti ilgi. Kāda jēga būt attiecībās ar kādu, kurš gandrīz visu laiku ir prom? Personīgi man tas būtu tas pats, kas būt vienai.


Es domāju, ka daudzi minētie sētnieki, atkritumu izvedēji un līdzīgu darbu darītāji, tur strādā, jo vnk izmisums, neko citu dotajā brīdī atrast nevar, bet naudu vajag. Tad kas ir labāk - strādāt par sētnieku vai gulēt uz dīvāna un neko nedarīt, gaidot ''kruto darbu''?? Viņi izvēlas strādāt vismaz tādu darbu nevis sēž savām mātēm vai sievām uz kakla.
27.07.2013 12:10 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Nesatiktos ar izklaides industrijas stradajosiem- aktieri, dejotaji, dziedataji utml. ari makslinieki. Nepatik ari barmeni, tie kas kalpo militaraja dienesta, tetovetaji, bankieri, politiki, kas nepazist istu darbu un visadi tuksi inteligenti kas neprot nopelnit. Iemesli mazliet pamatotaki neka seit ieprieks izskaneja- so sferu parstavji ir arpus maniem morales standartiem un dzives principiem.

Isti neasapratu kas tadam profesijam ka automekanikis, atkritumu izvedejs, galdnieks, celtnieks un viesstradnieks? Kadam ir jadara ari parasti darbi, jacel majas kur iedomgiam pricesem sedet uz sava zirna un kadam ari jaizved atkritumi no pricese rezidences, lai zirnis neieaug meslos.
27.07.2013 12:11 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Es netiktos ar vīrieti, kam riebjas savs darbs. Kas strādā tikai strādāšanas pēc, iet uz darbu nelaimīgs, nāk no darba nelaimīgs. Vienalga, vai tas būtu labi apmaksāts biroja tārps vai zemu atalgots pārdevējs, ja viņam savs darbs riebtos, arī es uz viņu nespētu skatīties ar cieņu :)
27.07.2013 12:11 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Piekrītu SuperSmile.
27.07.2013 12:15 |
 
10 gadi
Reitings 2685
Reģ: 29.01.2009
es noteikti netiktos ar tieslietu speciālistiem, advokātiem utt.
27.07.2013 12:16 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Visnetresantak, ka melnaja saraksta ir pat dakteri. Es saprastu, par ginekologu, bet kur ir problema ar kardiologu, piemeram?
27.07.2013 12:17 |
 
Reitings 837
Reģ: 22.05.2012
Morgan le Fay +
27.07.2013 12:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Isti neasapratu kas tadam profesijam ka automekanikis, atkritumu izvedejs, galdnieks, celtnieks un viesstradnieks? Kadam ir jadara ari parasti darbi, jacel majas kur iedomgiam pricesem sedet uz sava zirna un kadam ari jaizved atkritumi no pricese rezidences, lai zirnis neieaug meslos.


Ja pareizi sapratu, šī diskusija ir par to, kādas profesijas pārstāvjus mēs nevēlētos sev par 2. pusītēm.. nevis..kuras profesijas ir noniecināmas :)

Katrs darbiņš ir cienījams, bet tas, ka meitenei var būt kaut kādas prasības pret potenciālo precinieku, viņu nepadara uzreiz par ''princesi'' :)

Es neticu, ka, piemēram, varētu izdoties laba savienība starp atkritumu izvedēju un zinātņu doktori antropometrijā :D Viss ir gan dzīvē ir iespējams :)
27.07.2013 12:20 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Morgan le Fay, atbildot taviem vārdiem dažādi dzīves principi. Nu neinteresē dakteri un viss.
27.07.2013 12:22 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Mans vīrietis ir celtnieks ar zelta rokām un es priecājos par to, kādu darbu viņš dara. Arī celtnieki var augt un beigās jau būt galvenie un viņu labā strādās. Bet domāju, ka mans draugs, ja arī kādreiz šeit būs viens no galvenajiem nekad nepametīs savu darbu un pats ar savām rokām visu taisīs nekā uzticēs svarīgākos darbus citiem.
Es labāk izvēlos vīrieti ar zelta rokām un to, ka viņš mājās visu izdarīs pats nekā biroja strādnieciņu. Manai priekšniecei vīrs pelna naudu ar savu prātu, bet ir tāds mīkstais. Viņš pat spuldzīti mājās nespēj nomainīt, nespēj meitas istabā aizkaru štangu uzlikt, salabo duškabīni.
Nav runa par to, ka viņam vieglāk ir samaksāt kādam,kas to izdara. Bet viņš vienkārši nemāk.
27.07.2013 12:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Morgan, man ir svarīgi attiecībās (paralēli mīlestībai, cieņai, fiziskajai pievilcībai un vīrišķīgumam) arī tas, lai man būtu ar to vīrieti par ko parunāties (papildus tēmām "vakariņas", "pamperi", "kā gāja darbā").

Es (visu nīstā ex skolotāja, pie tam ar "plānā galdiņa urbēja" humanitāro izglītību) labprāt spriedelēju par visādām lietām tipa vēsture, tautsaimniecība, sieviešu tiesības utml. Ne tas, ka pati būtu baigais eksperts, bet nu tomēr. Atļaujos arī paslepus uzskatīt sevi par pietiekoši gudru esam.

Tāpēc mani interesē vīrietis, kam arī patīk parunāties par līdzīgām (ne 100% tām pašām) tēmām. Ja asenizatoram un man būs pietiekami daudz kopīgu interešu jomu, būs par ko papļāpāt, būs kopā interesanti - kāpēc ne. Bet es tomēr ciešu no aizspriedumiem, un man šķiet, ka tādu (atvainojos) prastu darbiņu darītāji ir drīzāk praktiķi - darba rūķi, nevis mans iecienītais intelektuālā muldētāja tips. Bet katram sava gaume. Man personīgi baņķieris, politiķis un it īpaši tukšais inteliģents būtu pašā laikā. :)
27.07.2013 12:24 |
 
10 gadi
Reitings 4053
Reģ: 02.01.2011
Pataloganatoms.
Ar savām ķetnām pēc darba dienas viņš man klāt neskartos :D
27.07.2013 12:25 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
kādas profesijas pārstāvjus mēs nevēlētos sev par 2. pusītēm.. nevis..kuras profesijas ir noniecināmas


Varbut kludos, bet manuprat izskaneja noniecinasana. Es neredzeju, piemeram, celtnieka vai galdnieka nepatikas iemeslu. Saprotu, ja jurnieku negribetu, jo ilgi jagaida vai militaraja dienesta kalpjoso, jo jagaida un var nesagaidit vai neatbalsta karus, bet celtnieks, galdnieks, atkritumuz izvedejs vienkarsi nav prestizi.
27.07.2013 12:26 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Morgan le Fay, te ir, manuprāt, laba atbilde:

Es neticu, ka, piemēram, varētu izdoties laba savienība starp atkritumu izvedēju un zinātņu doktori antropometrijā


Es domāju, ka meitenes ar maģistra grādiem, labu darbu starptautiskās kompānijās, klasisko mūziku un teātri mīlošas, grib sev blakus (pat nezinu kā lai citādi un politkorekti pasaka) sava "līmeņa" cilvēku,
bet celtnieks, galdnieks, atkritumu izvedejs vienkarsi nav prestizi

nav prestiži tādā nozīmē, ka netiek uzskatīts par baigo intelektuālo spīdekli.

Jā, es personīgi pazīstu izņēmuma gadījumu, kad prastā darbiņa darītājs ir erudīts un pat labu dzeju publicē (tagad jau sen strādā citā, labākā profesijā), bet tie ir izņēmuma gadījumi.
27.07.2013 12:32 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es arī nenosodītu, ja neizvēlētos tādu puisi dēļ prestiža. Ja tas meitenei sagādā diskomfortu, labāk to ir atzīt un meklēt sirdij tīkamāku profesijas pārstāvi nekā staigāt pa randiņiem, šaubīties, likt kaut kādā veidā justies puisim neerti tāpēc.

Turklāt.. ja sieviete daudz nopelna.. un sāk tikties ar, piemēram, atkritumu izvedēju. Puisim būs diezgan nepatīkami attiecībās.. ja pāris izlemj ceļot.. un praktiski visu sedz sieviete.

Ja mans puisis strādātu fiziski smagu darbu.. man sāpētu sirds par to, kā viņš traumē savu muguru, locītāvas.. Bet no citas puses.. katrā profesijā ir kaut kas ''bīstams'' :)
27.07.2013 12:32 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
Nebūtu kopā ar pilotu un tālbraucēju, kuģotāju utt. Man ir svarīgi satikt savu draugu katru dienu, ja nē, tad vismaz katru otro, nevis redzēt viņu 2reiz mēnesī.

Nebūtu kopā arī ar aktieri, bārmeni - tādu, kas strādā izklaides industrijā, pamatojuma man nav, vienkārši negribu!
27.07.2013 12:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits