Attiecības ar mammu,nelaiž vaļā.

 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Domāju,ka man nekad nevajadzēs veidot šādu diskusiju,jo attiecības ar mammu ir labas,bet...Viņa mani negriblaist savā dzīvē,liek maksāt ikmēneša maksājums,kas ir pašsaprotami,jo es dzīvoju zem viņas jumta.Bet mani īsti neapmierina tas,ka viņa vēlas,lai piedalos remonta darbos,jo tulīt atsākšu studijas un braukāšu uz citu pilsētu,daļēji dzīvošu tur.Un man tā šķiet,ja sākšu iebilst - viņa man uztaisīs traci...Ko darīt,lai vilks paēdis un kaza dzīva?
25.07.2013 08:16 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
womankind- viņa saka,ka viss būs ok.Bet mani tomēr uztrauc naudas jautājums.Gan jau viss būs ok!
01.08.2013 14:10 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.11.2013
Es uzskatu,ka maksāt īri vecākiem,tas ir šausmīgi, bērni nav vainīgi pie vecāku finansiālā stāvokļa.Ja tev it,tikai 18 gadi,vai pat,20 gadi.ko tu esi sasniedzis savā dzīvē,NEKO.
Ja tu nedzīvotu kopā ar saviem vecākiem,viņiem,tāpat,būtu jāmaksā šie maksājumi.
vecumam nav nozīmes,kāda strapība vai tev ir 17 vai 18 gadi,no tevis nevar prasīt nekādu materiālo atbalstu.Tādā gadījumā tie nav vecāki,bet gan,tikai, RADĪTĀJI.
24.11.2013 19:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.11.2013
Ir tādi vecāki,kas izmanto savus bērnus,mēs tevi radījām,tagad maksā mums par to.
Tev palika 18 gadi,ej strādā un maksā mums,bet kā ir ar to,kas būsi tu nākotnē?kā tu to visu sasniegsi?ar kādiem līdzekļiem,ja tev ir jāpalīdz vecakiem materiāli.
Ja tu mīli savu bērnu,tad atdosi pēdējo kreklu,nevis paprasīsi īres maksu.
24.11.2013 19:43 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Kas gan šausmīgs maksāt par īri un palīdzēt pie remonta, tu tak pati tur paliidzi visu nolietot un izlietot. Ja tev kaut kas nepatīk,tad ej un taisi savu dzīvi, neprasi neko no mammas. Tāda nu ir tā mūsu pateicība vecākiem. Viņu pienākums NAV TEVI UZTURĒT LĪDZ 60.GADU VECUMAM.
Lasot šo esmu sapratusi, cik daudz šeit JŪSU ir egoistes. Dodiet man, uzturiet mani, neko pretī neprasiet. Bet kad mīļākie neuzdāvina zeltu,tad brēcat, bet cik pašas dodat pretī cilvēkiem - saviem vecākiem?
24.11.2013 19:49 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es skatītos uz to, cik mammai ir daudz ienākumi un vai viņai tiešām ir nepieciešama mana palīdzība. es noteikti argumentētu ar to, ka pie viņas dzīvo viņas draugs, no kura netiek prasīts nekas. pateiktu, ka ātrāk naudu nedotu, kamēr viņa neko neprasītu no drauga. jā, sanāktu milzīgs kašķis, bet nevar arī tā, ka no paša bērna, kurš gandrīz vsp nedzīvo vairs pie vecākiem prasa naudu, laiku, līdzekļus, bet no dzīvesbiedra, kurš tur dzīvo - neko.
varbūt mammas draugs nepiedalās remontdarbu izdevumos, jo gādā ikdienā par rēķiniem, pārtiku? ja nē, tad viņam nebūtu nekādu attaisnojumu nemaksāšanai. un pie tā arī paliktu.
25.11.2013 14:27 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
vsp jau situācija, kad vecāki uztur bērnus līdz 30 gadiem nav normāla, ja nu vienīgais īslaicīga krīze. bet nespēja no pilngadības nostāties pašiem uz savām kājām jau par ko liecina. Pie tam vēl - ne visai labu. par to, ka vispār bērniem vajag dot kādu daļu naudas vecākiem, es atbalstu. bet noteikti ne kā īres maksu vai visu rēķinu apmaksu. noteikti jāskatās arī pieaugušā bērna spējas maksāt un visus apstākļus. pieaugušam dīkdienim 30 gados noteikti liktu maksāt savu daļu līdz pēdējām santīmam. kā jau teicu, neiet runa par īslaicīgu krīzi, slimībām utt.
bērni piedaloties ar saviem līdzekļiem vecāku rēķinu apmaksā noteikti arī savā veidā tiek gatavoti turpmākai dzīvei, tiek veidota viņu apziņa. tikai, protams, ne ar ko nav ieteicams pārspīlēt.
25.11.2013 14:33 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Māte sūknē enerģiju no dēla -tipiska gadijums , rezultātā dēlam būs problēmas uzsākt ģimenes dzīvi.Saite ir pa čakrām .
Par to portālā astral-temple.com
25.11.2013 21:22 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.11.2013
Sveika kibermeitene,es no saviem vecākiem neko neprasu,pati dzīvoju par saviem līdzekļiem,uzturu savu bērnu un maksāju īri,bet pretī saņemu nicinošu un noraidošu attieksmi.
26.11.2013 08:33 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.11.2013
Ko jūs darītu manā vietā,maksātu mātei īri vai apģērbtu bērnu?jo es tik daudz nepelnu,lai varētu atļauties maksāt mātes parādus,ko viņa sauc par īres maksu.man šī nauda ir vaidzīga daudz vairāk,nekā viņai,neiet runa par to,ka nevaig palīdzēt,bet ja es to nevaru atļauties.
viņa noskatās uz to,ka nevaru apģērbties ziemai,bet vienalga paņem no manis naudu īrei.
ko man darīt?
26.11.2013 08:39 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
ko man darīt?

Pelnīt vairāk! Nu nav citu variantu tajā situācijā.
Citreiz cilvēki ieciklējas uz vienīgo risinājumu, piemēram, tu uz to, ka viss būtu kārtībā, ja māte pārtrauktu prasīt naudu par īri.
Bet ir arī vēl daudz un citi risinājumi, un viens jau pieminētais - ienākumu palielināšana. Un nesaki, standartfrāzītes: esmu mazpilsētā, te nav darba, nav, kur atstāt bērnu utml. Viss ir atrisināms.
26.11.2013 08:45 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Jāskatās,cik Tu daudz nopelni. Ja visu laiku dzīvotu pa dzīvokli,tad varētu varbūt prasīt maksājumus par dzīvokli,taču,ja Tev ir jāmaksā par ceļu, istabu vai kojām, sevi jānodrošina ar pārtiku, apģērbu un ir maza alga,tad ir par traku vēl prasīt īres maksu par dzīvokli, remontu. mātei jāsaprot,ka Tu visu nevari pavilkt un nav katrs pēdējais latiņš no Tava makā jāizvelk,jo pietiek ar to,kad Tu vari pati sevi nodrošināt (kas jau ir daudz) neviss prasi naudu par pārtiku utt. katriem vecākiem ir savādāki uzskati. citi domā,ka pēc 18 gadiem bērnam pašam jātiek galā, bet cits nodrošina visu līdz studiju beigām. manuprāt, studiju gados bērnam obligāti nav ar visu sevi jānodrošina un jābūt visu varenajam.
Bet kādā citā diskusijā tu raksti, ka strādā daudz, tad pieļauju, ka arī normāli nopelni

ja daudz strādā nenozīme,ka daudz nopelna. piem. kāda strādā mego. vai viņa daudz nopelna?:D
Mammas draugs piemet pie komuniālajiem maksājumiem, nopērk pārtiku utt? varbūt neprasa ,lai piemet klāt pie remonta,jo nedomā,ka ilgi būs kopā un tāpec ka tas nav viņa dzīvoklis. ja dzīvoklis pieder Jums,tad uzskata,ka Tev jāpiemet pie dzīvokļa,jo tas būs Tavs mantojums,taču jāskatās mammai vai vari atļauties piemest pie remonta,jo remonts jau nav steidzīgs un to var darīt,kaut vai pēc 4gadiem. Manuprāt, ir egoistiski uzspiest-man tulīt un tagad vajag remontu.
protams,ja mamma viena nevar palikt komuniālos maksājumus un paliks parādos,ja nepiemetīsi,tad it kā situācija ir mazliet skarbāka,citadākā,taču lai viņas vīrietis piemet. nav viss sievietēm jāvar.
Essss! tas ir atkarīgs vai drēbes patiešām ir vajadzīgas ,vai arī nemitīgi gribi lutināt mazo ar jaunām drēbēm...un vai drēbes ir par samērīgu cenu,vai arī visu laiku no dārgā gala. ja bērns ir maziņs, tad var arī ,kaut ko lietotu nopirkt,jo ātri izaug no drēbēm un kamēr neiet skolā tikmēr neviens nerādīs ar pirkstu- tu nēsā lietotas drēbes, kaut gan var arī atrast drēbes,kuras izskatās maz vai jaunas...ja ir tāda situācija,tad jāskatās pēc iespējas lētākas arī jaunās drēbes. ja ir draudzene,radi ,kuriem ir mazliet lielāks bērns,tad var palūgt,lai atdod drēbes no kurām ir bērns izaudzis. tepat cosmo var paprasīt ,lai dalībnieces sarosās un atdod sev nevajadzīgās bērnu drēbes. varbūt uzraksti bērna vecumu,lai kāda interesante var Tev privāti uzrakstīt .
Tas ir atkarīgs,cik vai mamma pati var nomaksāt par dzīvokli. protams,ka sāp ,ja nevar sev visu nodrošināt, taču vai būs labāk,ja mamma nevarēs samaksāt par dzīvokli un Jūs izmetīs uz ielas..nezinu vai ir Jūsu dzīvokli vai īrejiet?bet ja ir iespēja,tad var sarunāt,ka maksāsi mazāku īres maksu ,kad ir nepieciešams un nopirksi sev vai bērnam vajadzīgo. piem. katru mēnesi ,kaut kādu mazu sīkumiņu ,kas ir nepieciešams
26.11.2013 09:01 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
esss- tu vēlies visu mūžu dzīvot pie mātes un neko nemaksāt nevienam?
varbūt atrid labāku darbu un dzīvo atsevišķi. jā, it kā viegli pateikt, bet dotajā situācijā , kas būs, ja tu neiedosi mammai prasīto naudu kādu mēnesi? viņa tiešām izlidinās tevi (savu bērnu) un tavu bērnu (savu mazbērnu) uz ielas tikai tādēļ, ka tev nav tik daudz naudas?
26.11.2013 15:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.11.2013
Mana māte gribēja izmest mani,kad paliku stāvoklī.
mēs īrējam,kopā esam 4 pieaugušie.mana oma nomaksā visu mājas īri,takā ar to nav problēmu,tapēc nesaprotu ko man darīt?vai vecāki mani izmanto?man pašai ir parādi,pašlaik tā grūtāk iet,tapēc nevaru nekur citur pārvākties.
26.11.2013 18:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.11.2013
es nevēlos nemaksāt,esmu atstājusi vecākiem ļoti daudz naudas,tapēc arī pašai nekā nav.
:)
26.11.2013 18:37 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Domāju,ka man nekad nevajadzēs veidot šādu diskusiju,jo attiecības ar mammu ir labas,bet...Viņa mani negriblaist savā dzīvē,liek maksāt ikmēneša maksājums,kas ir pašsaprotami,jo es dzīvoju zem viņas jumta.Bet mani īsti neapmierina tas,ka viņa vēlas,lai piedalos remonta darbos,jo tulīt atsākšu studijas un braukāšu uz citu pilsētu,daļēji dzīvošu tur.Un man tā šķiet,ja sākšu iebilst - viņa man uztaisīs traci...Ko darīt,lai vilks paēdis un kaza dzīva?


Nebraukā pa vīkendiem mājās, viss, paliec tajā otrā pilsētā un izvācies no mājām pavisam.

Ja laikā - studiju laikā - kad ar naudiņām ir grūti, vecāki nevis pabalsta, nevis atstāj neitrālajā, bet vēl no tevis prasa, man tas liekas riebīgi. Atdot un palīdzēt varēsi tad, kad Tev tā nauda būs un nebūs jāraujas pa dienu skolā, pa nakti darbā.
26.11.2013 19:14 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Vispār, sievietēm par šādām lietām jāuztraucas nebūtu.
Tam ir domāti vīrieši. Dēli, vīri, mīļotie.

Un ja māte prasa naudu nevis no vīrieša, kas dzīvo viņas mājās, bet no studējošās meitas, tad es jau sen būtu aizspērusis no turienes prom.
26.11.2013 19:16 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
Un ja māte prasa naudu nevis no vīrieša, kas dzīvo viņas mājās, bet no studējošās meitas, tad es jau sen būtu aizspērusis no turienes prom.



+++

piekrītu šim 100 %! kas mūsdienās ar tām sievietēm ir? tikušas pie vīrieša un tik darīs visu, lai tik paturētu viņu... respektīvi, neprasīs no viņa naudu par pārtiku, par rēķiniem, par kopā izmantojamām mēbelēm arī labāk paņems kredītu, nekā prasīs, lai vīrietis arī savu naudu tur iegulda (piemērs no dzīves)
26.11.2013 19:34 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
ja dzīvo kopā ar vecākiem un strādā darbā, tad protams, ka ir normāli, ja piemet naudu pārtikai, rēķiniem utt.
bet, ja cilvēks tikai studē un savienojot darbu ar studijām, labākajā gadījumā nopelna tikai ikdienas vajadzībām, pārtikai un ceļam, tad noteikti vecākiem nevajadzētu prasīt naudu...

pirmnos 3 gadus kamēr studēju, man vienmēr mamma palīdzēja, pēdējā studiju gadā es sāku strādāt un mammai vairs naudu neprasīju, bieži vien arī nopirku pārtiku mājām utt.
BET mana mamma nekad mani nespieda iet strādāt un nelika maksāt par dzīvošanu. viņai svarīgāk bija, lai pabeidzu augstskolu un nostājos pati uz savām kājām.

un jā, kad es sākšu pelnīt labāk, es zinu, ka mammai sūtīšu naudu, lai palīdzētu gan ar maksājumiem, gan ar remontiem, lai arī viņa var atlikt savu naudu un doties ceļojumā vai kā savādāk atpūsties, jo to viņa ir pelnījusi, atbalstot mani
26.11.2013 19:40 |
 
Reitings 7
Reģ: 24.11.2013
man prieks amarella par tavu mammu,tādām jābūt visām mammām.bērni ir jāatbalsta un jāļauj viņiem izsisties šajā dzīvē,kļūt par kautko,nevis bremzēt un prasīt naudu.
26.11.2013 20:07 |
 
Reitings 134
Reģ: 25.05.2013
Problēma ir tā ka starp māti un dēlu vai meitu ir stipras saites pa čakrām-līdzi jušanas...u.c.
Fiziskā nabas saite ir pārauta , bet enerģētiskā nav.Par to ezotēriskā portālā astral-temple.com.Visu var labot.
01.12.2013 18:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!