Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet tikt vaļā!

 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Nekad nedomāju, ka rakstīšu šeit ko tādu, bet es jūtos pārāk vientuļi un bezcerīgi, man nepieciešams vismaz izlasīt kādu uzmundrinošu tekstu vai pieredzi..

Ko pie velna lai dara, kad ir pamatīgi salauzta, izlauzta un sadragāta sirds? Nav pat runa par krāpšanu, abu lēmumu šķirties vai jebko citu ar skaidru nobeigumu.. vienkārši ir interese, milzīga patika, pievilkšanās spēks pret vīrieti, kuram diemžēl pret mani bija un ir viss tas pats, tikai 50x mazākos apjomos. Es tik ļoti gribu cīnīties, bet es redzu, ka nav un nebūs, nu kā lai aizmirst, kad šķebina doma par to, kā viņš skūpstīs citu, ar savu pasakaino balsi dūdos ausīs citai vai gulēs kā traks ar vairākiem desmitiem meiteņu.. kā lai tiek pāri tādām domām, no kurām paliek nelabi? Kā lai izmet interesi no galvas? Kā lai aizdzen emocijas? Patiku? Pieķeršanos?

Mulkigākais, ka nav man ne draugu, ar kuriem parunāt un paraudāt, bāri neinteresē, ar citiem vīriešiem garastāvoklis tikties nav, televizora lai skatītos banālas filmas nav, ikdienas pārpildītas rutīnas arī šobrīd nav, kura liktu aizmirst visas sirds sāpes. vai tiešām man jāpiedzeras nākamās 20 dienas, lai paliktu vieglāk? Neesmu gulējusi jau desmitiem stundu un jūtos svaiga, bet nomocīta - emocionāli. man šķiet, ka labāk bija to visu uzrakstīt, nekā turēt sevī, jo es netieku galā vairs ar pilnīgi neko. + vēl šodiena solās būt briesmīga diena, pateicoties notikumiem, kas plānoti un sagaida.. Es nejūtu vairs nekādu , ne pat mazāko prieku vai vēlmi dzīvot! laikam help
24.07.2013 12:33 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Hmmm, nu apsēdies, ieklausies, padomā par to, cik ļoooti mazsvarīga, niecīga, neinteresanta Tava problēmna šķiet, piemēram, man. Saproti, ka tas ir piliens jūrā, okeānā, kaut kāds planktons. Man tiešām ir vienalga. Mana draudzene, kura man nav tik vienaldzīga, pēdējo 3 mēnešu laikā savu sirdi ir lauzusi 3(!!!) reizes. Sākumā pārdzīvoju līdz ar viņu, tagad jau saku,ka viņa kāpj uz tā paša grābekļa 3. reizi. Tagad jau viņas žēlabas man šķiet muļķīgas un pārdzīvojumi - kā no de javu -kaut kur jau šķiet dzirdēti. Bet katras attiecības ir tādas, no kurām mācāmies, pati labi zini. Nu tad no šīm paņem to, ka čalis ar
ar savu pasakaino balsi
visticamāk ir donžuāns un siržu lauzējs un nākamreiz uz tādiem neskaties. Jo tieši tas ir, kas parasti notiek ar manu draudzeni - viņa ieķerās smukulīšos, krutajos, galantajos utt. Nah... Nu bet Tu, protams, dari kā zini.
24.07.2013 12:42 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Reiz piedzīvoju tādu sajūtu, pāris gadu garumā, likās,ka nu nav labāka par viņu,mīlu vairāk par visu, būtu gatava uz visu. Ar laiku acis atverās un tu saproti,kāda muļķe biji. Cik daudz laika iztērēji tam cilvēkam, kas nebija tevi pelnijis. To visu saprot tikai tad,kad satiek īsto un vienīgo mīlestību. Tad tikai nāk tā atklāsme ,cik tas viss,kas bijis, ir mazs un nenozīmīgs patiesībā.
Tagad skatos uz to cilvēku un nesaprotu, kas man tur varēja patikt. :D
24.07.2013 12:46 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Tā tikai no sākuma liekas, ka problēma ir liela, ka viņš ir vienīgais, lieliskais, nekad neaizmirsīšu, bet tici man - tā nav. Vēl nesen gāju tam cauri, raudāju, raudāju, raudāju, likās, ka dzīve vairāk nekā nav, bet vienā jaukā brīdī, kad sāku par to visu domāt "loģiski un gudri", tad sapratu, ka nav viņš vienīgais un pēdējais, ka jābeidz pārdzīvot, jo kāda jēga pārdzīvot par to, ko nevaru principā mainīt!? Tikai nesmukas acis, nervi čūpā, gastāvoklis nekāds.

Iesaku, labi visu pārdomāt, saņemties, noskaņot sevi un galvu augšā, viss beigās būs labi, aizmirsies, varēsi tik pasmieties. Viss būs labi. :)
24.07.2013 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Varbūt iemīli sevi?
24.07.2013 12:53 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Nāks lielāki sūdi,šitie aizmirsīsies.
24.07.2013 19:04 |
 
Reitings 82
Reģ: 28.06.2013
Paceļu šo tēmu!

Šķiet, ka to rakstu es, mans stāsts, tikai ir pagājuši divi gadi, sajūtas tās pašas. Esmu gan mainījusi dzīvesvietu, valsti, atgriezusies atpakaļ LV, centusies iziet sabiedrībā, iepazīties ar jauniem puišiem, sēdējusi un domājusi, visu, visu, visu..atradusi savu sapņu darbu, tikai tās sajūtas, tās nepazūd un nemainās.

smarter Novēlu tikt ar to galā! ;)
03.08.2013 21:29 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
hmm, atrodi sev nodarbošanos. kaut vai lasi grāmatu. aizej uz veikalu. bet, kas aizdzīs ''so vīrieti no tava prāta pavisam? CITS 'VĪRIETIS. pavisam nopietni.
man ir bijis līdzīgi. apmēram 2 gadus cīnījos ar to pašu, ko autore. satikos ar vīriešiem, tusējos, strādāju, sēdēju mājās. nekas nepalīdzēja.. līdz sāku satikties ar tagadējo draugu :)
08.08.2013 12:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!