Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Domu spēks

 
Reitings 181
Reģ: 02.11.2012
Ok, tomēr izdomāju, ka uztaisīšu jaunu tēmu, ļoti iespējams, ka bijusi, kā arī līdzīga kādai citai tēmai, bet anyway.
Tā tad, man jautājums, vai ticat domu spēkam? Piemēram, laimes, nelaimes piesaukšana?
Varbūt kādi konkrēti atgadījumi?
24.07.2013 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Ir labi kaut kam ticēt, bet vienlaikus nekad nevaram būt pārliecinātas, ka konkrēti šis vai tas notiek tieši domu spēka dēļ. Varbūt es par kaut ko domāju, plānoju un arī daudz daru, lai vēlme piepildītos, un otrādi. Līdz ar to manas situācijas nav 100% drošas, drīzāk sliecos uz dažādām likteņa lietām, kad sakrīt tas, ko gribu.
Atzīšos, ka kopš mazām dienām man ir dažas nereālas domas, kuras uztveru gandrīz kā esošas, un, protams, nekas no tā nav piepildījies.
24.07.2013 01:46 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Es vienmeer meedzu skatiities uz pasauli caur nedaudz pesimistisku prizmu. Neskatoties uz to, parasti vienmeer sanaak labaak kaa biju cereejusi. Vismaz manaam domaam nav speeka un dazkaart patieshaam par to ir jaapriecaajaas.
24.07.2013 01:49 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Man šķiet pašsaprotami, ka negatīvs skats uz lietām agrāk vai vēlāk pievilks ko sliktu, kaut vai tādēļ vien, ka tikai to tādā gadījumā cilvēks arī pamanīs, ignorējot labo. Tur nav kam ticēt vai neticēt. Taču nē, neticu, ka sēžot un domājot par to, cik būs labi un neko nedarot kaut kas labs arī notiks. Te jāpiebilst tas pats, kas pirmajā gadījumā par negatīvo skatu - ja cilvēks būs pozitīvi noskaņots un uzlādēs sevi ar labajām domām, tad protams, ka darbojoties un darot visticamāk būs vieglāk gūt panākumus. Taču, tas protams nenozīmē, ka tādēļ vien visas durvis būs atvērtas un nekas slikts nenotiks un nenāksies piedzīvot vilšanos.
24.07.2013 02:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits