Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai pareizi tā kopt seju?

 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
Vai pareizi ir šādā secībā:
1. nomazgāt seju ar želeju vai putām
2. notīrīt ar toniku
3. uzklāt dienas krēmu
4. tālāk dekoratīvā kosmētika.

un vakarā:
5. notīrīt kosmētiku ar micelāro ūdeni
6. nomazgāt seju ar želeju
7. nakts krēms


Vai jums arī ir šādā secībā un kāpēc sejai nepieciešams toniks,ja seju pirms tam attīra?
Un ja lieto kādu skrubi un masku,kurā brīdī to lietot? ?

Paldies par atbildēm! !
24.07.2013 00:05 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Tev āda nepaliek jutīga no tā produktu daudzuma? Man, kaut arī āda ir taukaina, tā kļūst jutīga un parādās sausi pleķi, ja laiku pa laikam neuztaisu atslodzīti, t.i., dažreiz sejas mazgāšanu ar līdzekli+ūdeni neaizstāju ar micelāro ūdeni.
Domāju, ka no rīta vari izlaist toniku, bet vakarā izlīdzēties tikai ar micelāro ūdeni. Ja tīrīsi, kamēr uz vates vairs nepaliks kosmētikas paliekas, āda tik un tā būs attīrīta.
Bet katram der sava pieeja, pamēģini paeksperimentēt. Piemēram, Dr.Hauschka zīmols iesaka nakts krēmu nelietot vispār - ja pareizi atceros, tas esot pārāk smags un naktī ādai neesot vajadzīga tāda aizsardzība. Pati esmu pamanījusi, ka man labāk ir izmantot mazu līdzekļu klāstu, turklāt tie nevar būt pārāk abrazīvi, jo tad āda uzreiz paliek jutīga, apsārtusi, sametas pumpas utt.
24.07.2013 00:23 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Es nezinu ka ir pareizi, bet grust seja visadus tonikus, zelejas un kosmetika prieks manis ir par daudz. No rita mazgaju ar vesu udeni, pec tam krems, retu reizi kosmetika.

Vakara nomazgaju ar siltu udeni, notiru ar toniku ( ne katru vakaru) 2 reizes nedela noskrubejos,and thats all;
24.07.2013 00:32 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ja ādai patīk, tad ir pareizi. Man personīgi par daudz liekas Nr 2 un 5. Es uzskatu ka kosmētikas noņemšana mazgajot vismazāk provocē grumbiņu parādīšanos.
24.07.2013 00:39 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Vienīgais, ko es lietoju ir aptiekā nopērkams BIODERMA Sébium attīrošs ūdens, ar ko notīru seju vakarā un dažreiz no rītiem. No rīta pēc sejas nomazgāšanas ar ūdeni uzlieku Bioderma Sebium Al sejas krēmu. Esmu ļoti apmierināta ar šiem BIODERMAS produktiem. Iesaku. Tie ir dažādiem ādas tipiem. Un es tiešām nesaprotu, kāpēc jaunām meitenēm uz nakti vēl ir jāsmērē kaut kās special krēms. Pa nakti ādai ir jāelpo, nevis tā jāaizķepē porasar "it kā" NAKTS krēmu.
24.07.2013 00:42 |
 
Reitings 669
Reģ: 05.07.2013
Atvainojos par kļūdaino tekstu
24.07.2013 00:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Toniku un micelāro ūdeni nelietoju. Uzticos sejas ziepēm :) Novēroju.. kopš nelietoju sejas krēmu.. ādas stāvoklis ir uzlabojies. Reizēm uzklāju dienas krēmu, bet uz nakti vairs noteikti ne :) Ekonomiski :D
24.07.2013 00:46 |
 
Nu it kā ir. Pareizi skaitās 3 soļi gan no rīta, gan vakarā - nomazgāt, tonizēt un mitrināt. Pēc tam, protams, dekoratīvā kosmētika...

Bet es skatos pēc tā, kā manai ādai labāk patīk. Piemēram tagad, vasarā, es vispār ar sejas ziepēm, skrubjiem, tonikiem un krēmiem pieskaros vien pāris reizes nedēļā. Vairāk nemaz neprasās! Bet no rudens līdz pavasarim es savu seju kopju pēc tiem trīs soļiem. Tikai ļoti reti smērēju krēmu gan uz dienu, gan pēc tam arī uz nakti, jo nu man vismaz liekas, ka man tas neko nemaina.

Un tonika galvenais uzdevums skaitās ādas pH līmeņa līdzsvarošana, jo ūdens pH līmenis bieži vien ir savādāks nekā ādas. Vēl tas noņem kosmētikas un sejas mazgāšanas līdzekļa paliekas un citus netīrumus, kuri nav nomazgājušies, arī attīra un savelk ādas poras. Arī sagatavo sejas ādu krēmam.
24.07.2013 00:49 |
 
Un skrubi nevajagot lietot biežāk kā reizi nedēļā. Bet nu man patīk skrubis, tāpēc reizēm sanāk 2-3 reizes... Par maskām gan nezinu, neesmu vēl nevienu mēģinājusi, bet domāju, ka ir līdzīgi. :)
24.07.2013 00:50 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
it kā pareizi, tikai pēc micelārā ūdens nav obligāti vēl mazgāt seju. micelārais ūdens vispār skaitās kā kosmētikas noņēmējs, mazgāšanas līdzeklis un toniks 3 in 1. var pa taisno zieķēt krēmu.
man patīk uzklāt mitrinošo krēmu uz mitras ādas pēc tonika, jo tad krēma mitrinošais efekts ir lielāks.
skrubi var lietot uz mitras ādas uzreiz pēc kosmētikas noņemšanas (ja putojošs) vai sejas mazgāšanas ar želeju. maskas man patīk likt uzreiz pēc skrubja, liekas, ka šādi iedarbojas dziļāk :)
24.07.2013 01:02 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Nezinu, kas ir pareizi vai nē, bet tagad es pārgāju tikai uz micelāro ūdeni. Lietoju no rīta un vakarā, krēmu lieku pēc nepieciešamības... citreiz varu divas dienas nelikt, citreiz katru vakaru. Liekas, ka nepieciešamības minimums ir labākas variants :)
24.07.2013 01:08 |
 
Pastāstīsiet, ko tas micelārais ūdens dara? :D
24.07.2013 01:24 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man dermatoloģes noteiktajā shēmā no rīta seja nav jāmazgā (attīrīšanai un atmodināšanai jālieto micelārais ūdens), savukārt vakarā nav jālieto micelārais ūdens - attīrīšana tiek veikta ar kosmētikas noņēmēju un mazgājot.

Un nedomāju, ka nepieciešams tērēt līdzekļus gan tonikam, gan micelārajam ūdenim. Micelārais ir universālāks.
24.07.2013 09:02 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
Aina.
Ja no rīta vēl ok, tad vakarā nav pareizi, jo tad kāda jēga tev lietot micerālo ūdeni, ja pēc tam vēl mazgā seju? Tu maz zini kāds mērķis micerālajam ūdenim? Tas ir 3 vienā, nevajag nekādu kosmētikas noņēmēju, mazgāšanas želeju un toniku. Viņš aizstāj pilnā apmērā visu.
24.07.2013 12:16 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Man vienīgajai pēc micelārā ūdens lietošanas ir sajūta,ka seja ir tāpat mazliet netīra un ka tai ir kāda kārtiņa? Ok, neesmu eksperts, esmu tikai 2 dažādus micelāros ūdeņus lietojusi,bet man visu laiku ir sajūta,ka ir maza kārtiņa uz sejas paliek. :D
24.07.2013 12:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits