Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dienesta viesnīcas Liepājā

 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Sveikas! :)
Internetā atrodama jau novecojusi un nepilnīga informācija par kojām Liepājā, tāpēc izveidoju šo diskusiju, gan jau vēl kādai noderēs.
Vēlos uzzināt, kādas ir istabiņas, virtuve, dušas, utt., skolu piedāvātajās apmešanās vietās? Kādas izmaksas, kur sanāk lētāk, kur patīkamāk?
Vienu daļu var atrast skolu mājaslapās, bet bildes un apraksti nav atrodami.
Priecāšos par jebkuru noderīgu informāciju!
22.07.2013 19:20 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Cik zinu, tad nemaz tik daudz koju Liepājā nav. Ir LVT un LiepU, bet iespējams, ka vēl ir. Kurā skolā Tu mācīsies?
Bet par pārējo neko nemācēšu teikt..
22.07.2013 19:40 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Cik lasīju pavecākā interneta rakstā, RTU un LiepU ir/bija kojas. Bet cenas atrodu tikai LiepU kojām, bildes vai apraksti par istabiņām, dušām, virtuvēm nav. Rīt braucu slēgt līgumu ar LiepU, taču domāju mazliet paskatīties arī citur, varbūt ir kaut kas labāks, tikai kur un vai vispār ir?
22.07.2013 19:45 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
LiepU koju dušas ir pagrabā un tur iemetinājusies pelējuma sēne. Par istabiņām un virtuvēm neko nemācēšu teikt. Kad biju, pēc koridoriem varēja spriest, ka tur sen nav veikti remonta darbi. Zinu tik, ka jau ilgu laiku tika remontēta atpūtas telpa. Esmu tajā ēkā bijusi tikai vienu reizi un, atklāti sakot, nav palicis tas pozitīvākais iespaids.
22.07.2013 19:52 |
 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Liepājā ir arī jauniešu māja netālu no jūrmalas parka. Var teikt, ka blakus. Tur, šķiet, vieta istabiņā bija 40 Ls/mēnesī.
22.07.2013 19:55 |
 
Reitings 3044
Reģ: 30.06.2010
Nu es pati mācos LiepU un cik kursa biedri ir stāstījuši, tad nav nemaz tik briesmīgas tās kojas. Un ir arī citur dušas, visiem nav pagrabā. Bet cik man zināms, tad ja tu nemācies RTU, tad tu nevari tikt tur, bet iespējams, ka kļūdos.
22.07.2013 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 141
Reģ: 25.12.2012
draudzene neilgu laiku atpakaļ dzīvoja Jūrniecības koledžas kojās. cik gadījies redzēt - istabiņas tīri smukas, gultas jaunas, mēbeles arī nav sliktas (tas jau gan, protams, kā paveicas), dušas nu tā pa vidam, bet nav tik traki. kojas kādu 10 min attālumā no LiepU galvenās ēkas.

vienīgi, nezinu kā ir ar brīvām vietām, bet nu par to jau jāpainteresējas pašai. ;)
22.07.2013 20:03 |
 
Ir arī Liepājas Jūrniecības koledžas kojas. Neko vairāk gan pastāstīt nevaru...
22.07.2013 20:05 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
clever_girl tiešām 10? man jau drīzāk liekas, ka kāda pusstunda :D
esmu pāris reizes bijusi LiepU kojās, nav tik traki, tik jāpierod. Galvenais nedabūt kaut ādas briesmīgas istabas biedrenes, kas neļauj gulēt, tad jau visu var pieciest. Dušas neesmu redzējusi, virtuvē man liekas, ka tikai viena gāzes plīts un kaut kāds pašvaks galds. Bet neesmu tur bijusi kādu gadu, iespējams, ka tur bijis kāds remonts :D
22.07.2013 20:09 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
LiepU koju dušas ir pagrabā un tur iemetinājusies pelējuma sēne. Par istabiņām un virtuvēm neko nemācēšu teikt. Kad biju, pēc koridoriem varēja spriest, ka tur sen nav veikti remonta darbi. Zinu tik, ka jau ilgu laiku tika remontēta atpūtas telpa. Esmu tajā ēkā bijusi tikai vienu reizi un, atklāti sakot, nav palicis tas pozitīvākais iespaids.

Nu vot, ja tu esi vienu reizi bijusi, tad daudz nerunā. :D
šobrīd katrā stāvā ir pa dušas kabīnēm. Pārējās dušas ir pagrabstāvā, taču pirms diviem gadiem tika izremontētas, un tas kā studenti izturas pret jaunām, tīram telpām ir cita lieta. Ir pieejams neslikts wifi. Šobrīd notiek remontdarbi. Istabiņas varētu būt labākas, bet nav tik traki, un galu galā tās ir kojas nevis 5 zvaigžņu viesnīca. Galvenais, lai forša kompānija kojās, tad studiju gadi 100% būs forši un piedzīvojumiem pilni.
22.07.2013 20:09 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Jā, 10 minūtes līdz galvenajai mācību ēkai.
22.07.2013 20:10 |
 
Reitings 380
Reģ: 16.02.2011
Pati gan neesmu dzīvojusi LiepU kojās,bet pirms apmēram 1,5 gada - 2 gadiem,tur dzīvoja draugs.Viņu istabiņā bija kukaiņu sērga...Cīnījās, it kā tika vaļā,bet beigās vēl uz mājām atveda.. nebiedēju,bet nu vienkārši iesaku tiešām ievākt informāciju,vai ir normālas istabiņas!! Nesaku,ka visiem tur tā ir,bet kaut kādās ir,dzirdēju,ka vēl meitenēm esot šogad bijuši kodumi kaut kādi, cik sapratu, tad viņas dzīvo LiepU kojās.

Pati,kad mācījos Liepājā,arī īrēju ar kādu vai nu istabiņu vai dzīvoklīti. Savā laikā arī īrēju vienā studentu mājā - vesela māja, pa vairākiem studentiem vienā istabiņā. Bija ok :)

Lai veicas :)
22.07.2013 20:43 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
O,paldies! :) Saprotu, ka kojas ir un paliek kojas, bet es maksāju savu naudu, tāpēc skalu būdā samlu čupā negribas dzīvot. :D
Varbūt vēl kādai ir savi novērojumi, pieredze?
22.07.2013 21:48 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
tāpēc skalu būdā samlu čupā negribas dzīvot

Skalu būda toč nav, tas laiks , manuprāt, ir jāizbauda, ja nepatīk, tad nav problēmu īrēt dzīvokli.
Kojas parasti ir pilnas, tā kā nedomāju, ka ir TIK drausmīgi slikti.
22.07.2013 21:51 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.10.2010
Pati dzīvoju LiepU kojās.
Istabiņas ir kā nu kura, piemēram manā līdzšinējā istabā nebija leduskapis, mēbeles vecas, gultas briesmīgas, gultas čīkst un no savas kritu arā, BET pie tā visa pierod un nav tik slikti.
Dušas katrā stāvā ir, pa vienai (liekas), jaunas. Pagrabā arī ir dušas, kas nav tik trakas, tikai tā kopības sajūta man personīgi nepatīk.
Virtuvēs ir 2 gāzes plītis, galds, izlietnes - nav tik traki.
Kojās ir ļoti silts.
Būtībā sākumā es šausminājos, bet pie visa pierod.
Kā jau meitenes minēja, galvenais, lai normālas istabas biedrenes, ir savstarpēja cieņa un respekts, savādāk nav patīkami.
25.07.2013 16:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits