bez jēgas

 
Reitings 12
Reģ: 20.07.2013
Esmu lasījusi - ja cilvēks 20 gadu vecumā nav spējis izveidot ciešu draudzību vai attiecības, viņš ir norakstīts. Tieši tā es jūtos. Man ir 20 gadi un nav neviena paša drauga. Pati sev liekos pretīga. Ar prātu saprotu - neesmu briesmonis ne pēc izskata, ne rakstura, ne prāta spējām , bet sajūtas, kuras mani pavada gadu gadiem vēsta par ko citu. Es nespēju sevi iznest. Nespēju būt pārliecinoša. Pašai sava personība liekas.. pretīga. Viss kas saistīts ar mani šķiet nesvarīgs. Nespēju iedomāties, kā jebkad mūžā kādam varētu patikt. Man ir ļoti sadragāts pašvērtējums. Iemīli sevi?! Esmu darījusi visu, bet labāk nepaliek. ejot pa ielu liekas, ka visi lūr virsū un domā par mani. man ir paranoja. Es redzu to, kā nav. Man nav neviena cilvēka šajā dzīvē, es nezinu, kas ir draudzība, uzticība, atbalsts, jo es nekad neesmu ko tādu veidojusi, nekad neesmu jutusi citu cilvēku patiesu interesi par mani kāda esmu. Es nezinu, ko darīt. Tas ir mokoši.
20.07.2013 16:37 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2013
1) Tev ir jāsakārto tas, kas atrodas Tavā galvā. Tavi uzskati par sevi. Jāpārdomā kompleksi, kādēļ tādi radušies. Jāpārdomā, kuri cilvēki Tevi ietekmē- varbūt vecāki? Vai viņi ir pelnījuši tik lielas tiesības?
2) Tev ir jānosaka mērķi savā dzīvē. Man ir saraksta formā- kas jāizdara. Ir arī trakas lietas, bet viss, kas izmet ārpus komforta zonas ceļ pašapziņu un pēc tam vari atcerēties- re, kā es toreiz paveicu to un to! Man ir lietas, ko es šobrīd laikam nespētu, bet, atceroties, sejai pārslīd smaids. :) Piemēram, ja ir kompleksi par ķermeni, aizej uz nūdistu pludmali :D
3) Lai dzīve neaizietu galīgi putrā, jāzina savas vērtības. Nevajag simts, nevajag 10, man ir 3 galvenās, kas vienmēr palīdz pieņemt lēmumus.

Tas viss nav ne viegli, ne ātri, ne skaisti, es tādam posmam gāju cauri 15-17 gadu vecumā, jā man bija ļoti dziļas traumas dvēselē. Pēc tam kļuvu par samērā patīkamu un sabiedrībai pieņemamu personu. :)

JA Tu tiešām esi gatava mainīties, arī šeit cosmo vari atrast pietiekami daudz meiteņu, kas var kļūt par Tavām draudzenēm, atbalstu.
Pirmā lieta, kas jāizdara- jābeidz žēloties jebkam un par jebko.

Veiksmi!
20.07.2013 18:49 |
 
Reitings 200
Reģ: 07.04.2012
Zemapziņu var kontrolēt. Un kā vēl.
20.07.2013 18:54 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Esmu lasījusi - ja cilvēks 20 gadu vecumā nav spējis izveidot ciešu draudzību vai attiecības, viņš ir norakstīts


Ar to viss sākas. Tu tam pārāk tici. Sāc ticēs, kaut kad labākam, atrodi kādu citu, daudz labāku, pozitīvaku aforismu, atziņu, pieņēmumu - sauc to kā gribi. Un aizmirsti šo jokaino izlasīto teikumu, ko pārāk esi akcentējusi uz sevi.


"Mūsu nelaime ir tā, ka mēs nekad skaidri nezinām, kur mūsu nevarēšana beidzas un mūsu negribēšana iesākas." (R.Blaumanis)
20.07.2013 19:09 |
 
Reitings 236
Reģ: 04.08.2009
Beidz sevi analizēt.
Paskaties sev apkārt, kas tev ir dots. Sākums ir jābūvē no esošajiem resursiem.
Man pašai šāds posms ir bijis kopš sevi atceros, tikai nesen tam pārkāpu pāri. Tūlīt būs 21, jaunas paziņas pagaidām nav uzradušās, bet tagadējās mani uztver savādāk. Un līdz ar to komunikācija veidojas savādāka.
Ir jābeidz analizēt, ko tu dari tā, ko ne tā, ko viņš par tevi padomāja, varbūt tie jaunieši smējās par tevi. Tās ir iedomas, ja tev acīs neviens to nav pateicis. Un pat, ja ir, nepieņem to kā galēju taisnību, bet gan kā viedokli. Tu izskaties labi, tu esi gudra un tā arī ej uz priekšu, lai kāds mēģina pierādīt pretējo. Un tad pazudīs domas, ka kāds uz tevi dīvaini paskatījās. Līdz ar pozitīvo attieksmi pret sevi redzēsi pozitīvismu citos. Bet nedrīkst ieslīgt galējībās, ir jābūt reālisma piegaršai jebkur. Kaut gan dažreiz vajag izbaudīt kaut ko pēc pilnas programmas.
:)
20.07.2013 19:14 |
 
Reitings 232
Reģ: 29.01.2009
Zemapziņu var apānīt. Esot cilvēkos, vnk ejot uz veikalu vai da jeb ko citu, tēlo un izliecies, ka esi pašpārliecināta, pašpietiekama un sev ļoti patīc. Jo biežāk tā tēlosi un tavuprāt melosi sev, tavs prāts un zemapziņa tam noticēs un pēc laika tu pat neatcerēcies, kas ir kautrība, zems pašvērtējums utt.
Un ne vienmēr vajag draugus. Dzīvo sev, nevis viņu iegūšanas dēļ.
20.07.2013 19:33 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
alonely,tev no manis vēstule.
20.07.2013 19:46 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.06.2013
Zemapziņai var iestāstīt gandrīz jebko, ķermenim arī. Zemapziņa atkārto to, kas ikdienā griežas Tavās smadzenēs. Ja tās ir sevi nicinošas domas (kāda es resna, neviens mani nemīl), zemapziņa arī rīkojas tā, lai to piepildītu. Maini domas, mainīsies dzīve :)
20.07.2013 22:14 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Tev ir nepieciešams psihologs.
20.07.2013 22:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits