Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spēle ar sevi

 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
Sveikas!

Ir neliela problēma, un vēlējos gūt citu sieviešu skatījumu uz to, varbūt, ka tomēr nemaz nav tik traki, kā iedomājos.
Tātad, lieta tā, ka mans draugs, ar kuru kopā esmu jau trīs gadus, ir pasācis ar sevi regulāri spēlēties, izmantojot interneta piedāvātos resursus - free sex cams, online sex u.c. It kā jau nekas traks, bet viņš to dara, kad neesmu mājās, viņš man par to melo acīs skatīdamies, un tiklīdz cenšos par to runāt, viņš tā sadusmojas, ka man pat bail paliek. Ir bijušas reizes, kad atgriežos mājās ātrāk, kā cerēts, un atverot durvis tik dzirdu, ka notiek istabā ļoooooti ātra rosība (tiek steigā vilktas bikses, tiek ātrumā aizcirsts dators utt.) Ok, no vienas puses saprotu - viņš ir vīrietis utt, bet no otras, kāpēc viņš man melo un tik cītīgi zvēr, ka neko nedara? Pie tam, sekss mums ir pietiekoši, nevarētu teikt, ka viņam būtu par ko sūdzēties. Biežāk ir tā, ka viņam pat ir par daudz. Konkrēts gadījums - iepriekšējā vakarā bija sekss 3 reizes pēc kārtas, viss lieliski, viņš bija izpumpēts līdz pēdējam. No rīta, ejot uz darbu, es noslēpu istabā fotokameru un uzliku, lai filmē. Tiklīdz es biju pa durvīm ārā, draugs izleca no gultas, ieslēdza internetu, ieslēdza datoru un AIZIET! Vēl vakarā pēc seksa viņš čīkstēja par to, ka vēl nedēļu nevarēs draudziņu dabūt augšā, bet pēc apmēram 6 stundām BĀC! un viss notiek. Es nesaprotu, vai vaina ir manī? Kāpēc viņš to dara regulāri?
Lūdzu, mīļās, izsakiet savas domas un palīdziet ar padomu, ko iesākt, jo it kā jau tas nekas tāds nav, bet tas ir sāpīgi, zināt, ka mīļotais vīrietis aiz muguras ar to nodarbojas tā, it kā es nebūtu gana laba un ka viņam būtu par maz. Tā sajūta ir tiešām briesmīga, tāpēc, lūdzu, palīdziet!

-Marge-
16.07.2013 12:11 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Izklausās pēc seksa atkarības. Viņam vienkārši tā patīk.. nedomāju, ka jāmeklē kāda vaina.
16.07.2013 12:13 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
kaut kā neizklausās ticami...
16.07.2013 12:16 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
Bet ko iesākt? Ja arī tā ir seksa atkarība... Tas viss mani grauž kopā no iekšpuses, jo teikt neko nevaru. Protams, varu viņam sejā iebāzt to video un piespiest viņu par to runāt, bet es nevēlos sabojāt attiecības. Un kādēļ tad viņš sūdzas, ka ir par daudz seksa?
16.07.2013 12:17 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
neliekas normāli. tur viņam kaut kas nav kārtībā. varbūt tiešām atkarība.
16.07.2013 12:17 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nezinu, tādus puišus laikam par normāliem nevar saukt. Tā arī ir sava veida atkarība, kā no spēlēm vai kā cita. Ticu , ka pretīgi jūties.
16.07.2013 12:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai tad puisis nestrādā, ka visu dienu ar to nodarbojas? ok.. tā nav mana darīšana..

Bet pasaki, ka Tevi tas satrauc, tas tev mazina pašapziņu.
Kā kompromisu iesaku Tev sevi nofilmēt.. un kad atstāsi vīrieti vienu.. lai viņš rausta desu zem taviem video ;)
16.07.2013 12:20 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
Jā, Sassy, jūtos tiešām pretīgi un tas tiešām ļoti sāp. Un manās acīs tas nav normāli! Bet nesaprotu, ko darīt, lai vērstu par labu, jo īpaši tāpēc, ka viņš to noliedz un tiklīdz iepriekš cenots par to runāt, viņš visu pagrieza tā, it kā man kaut kas nebūtu labi un ka meklēju iemeslu kašķim.
16.07.2013 12:21 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
interesanti ir tas, ka itkaa pec seksa vins ir izpumpeets, bet peec paris stundam atkal ir gatavs speeleties! varbut taa tiesam ir atkariba? katraa zinaa es sadzivot nevaretu, censtos izrunaaties, saprast kas notiek, kapeec taa dara, varbut veersties peec kaadas profesionalas palidzibas. tachu padomaa, vins tev melo aciis skatiidamies, speepj to no tevis. taas tiesham nav gluzi normali!
mans puisis arii spelejas ar sevi, diezgan biezhi, bet to nesleepj no manis, pat to dara manaa prieksaa.
16.07.2013 12:22 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
man kā sievietei tas būtu ļoti liels apvainojums, ja es uzzinātu, ka manējais ar ko tādu nodarbojas + vēl slēpj to un melo

nezinu, ko tev ieteikt darīt. runā ar viņu.

es visticamāk uztaisītu traci. :D un no manis vispār neko nedabūtu!!!
16.07.2013 12:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
Viņš strādā, bet viņam ir nestandarta darbalaiks. Parasti viņš to dara no rītiem, retāk pa dienu, bet jebkurā gadījumā - kad manis nav.

Esmu jau viņam to visu teikusi - ka satrauc, ka sāp un tā, bet viņš turpina to noliegt un uzskata, ka man kaut kas nav kārtībā.
Kompromisa variants it kā labs :) vienīgi nez vai viņš no mana video dabūs to, ko grib, ja reiz viņš to dara pat pēc seksa ar mani.
16.07.2013 12:23 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
interesanti ir tas, ka itkaa pec seksa vins ir izpumpeets, bet peec paris stundam atkal ir gatavs speeleties! varbut taa tiesam ir atkariba? katraa zinaa es sadzivot nevaretu, censtos izrunaaties, saprast kas notiek, kapeec taa dara, varbut veersties peec kaadas profesionalas palidzibas. tachu padomaa, vins tev melo aciis skatiidamies, speepj to no tevis. taas tiesham nav gluzi normali!
mans puisis arii spelejas ar sevi, diezgan biezhi, bet to nesleepj no manis, pat to dara manaa prieksaa.


Es ar nespēju sadzīvot, tas mani grauž, bet tiklīdz kaut ko ieminos, tā viss, viņš ir pūķis baisulis un es esmu tā nenormālā! :(
Ja viņš to neslēptu un tā, varbūt pat ka mani tas netraucētu, kā tas ir Tavā gadījumā, bet tā kā viņš to dara tagad...
16.07.2013 12:25 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
mans puisis arii spelejas ar sevi, diezgan biezhi, bet to nesleepj no manis, pat to dara manaa prieksaa.


laikam manai domāšanai ir kaut kāda vaina. bet arī tas man neliekas normāli :D
labi, jā, ja esmu ilgi prom-vairākas dienas, ok, lai dara. bet ne jau acu priekšā. nu wtf? kāda tad vairs jēga viņam no manis?
mums nekas tāds, par laimi, attiecībās nav.
16.07.2013 12:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Madara.. tad Tu vari iejusties citā tēlā.. Mājsaimniece, kas aizrautīgi tīra māju.. sekretāre ''birojā'', kaut vai militārā nogribējusies sieviete... :) Domāju, ka tas jums abiem varētu būs fun :)
16.07.2013 12:26 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
man kā sievietei tas būtu ļoti liels apvainojums, ja es uzzinātu, ka manējais ar ko tādu nodarbojas + vēl slēpj to un melo

nezinu, ko tev ieteikt darīt. runā ar viņu.

es visticamāk uztaisītu traci. un no manis vispār neko nedabūtu!!!



Jēga runāt un celt traci, ja viņš to pagriež pret mani pašu?
16.07.2013 12:26 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
zii, kas tur taads? es speleejos vina prieksaa, vins manaa prieksaa, tas muus uzbudina. Kas tur ir nenormals?
16.07.2013 12:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
Madara.. tad Tu vari iejusties citā tēlā.. Mājsaimniece, kas aizrautīgi tīra māju.. sekretāre ''birojā'', kaut vai militārā nogribējusies sieviete... Domāju, ka tas jums abiem varētu būs fun


cormeum Tu domā seksa laikā? Jā, doma nav slikta un esmu par to iedomājusies, bet kā tas atrisinātu to, ka man aiz muguras viņš dara to, ko dara?
16.07.2013 12:28 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Muļķe... būtu priecājusies... ir taču tādi kam nestāv, ātri beidz un visādas citas problēmas.

Šis indivīds tevi gultā apmierina un ar citām nekrāpj, bet tu viņu izspiego un brauc augumā...
16.07.2013 12:28 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
nu to es teicu tieši par savu situāciju, man laikam ir paveicies ar savu draugu- viņš vienmēr uzklausa, ja man kaut kas nepatīk un vairāk to nedara :)

katram jau savs kā risina problēmas.
par sīkumiem normāli izrunājos, bet par ko tik šokējošu - tikai tracis, lai uzreiz pielec... jo tas NAV normāli
16.07.2013 12:29 |
 
Reitings 42
Reģ: 16.07.2013
Buņurupuci, mēs arī viens otra priekšā spēlējamies un tas manās acīs ir ok, un katram pārim jau savs. zii varbūt ir mazliet citaadaak ar savu puisi.
16.07.2013 12:29 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Madara, ja patiesam esi centusies runaat, un nav nekaada pretimnakshana no vina puses un apzinies ka juuties loti nelaimigia shaadi, es saaktu apsveert attiecibu paartraukshanu! kaada jeega no attiecibaam ja esi shaadaa situaacijaa?
16.07.2013 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits