Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuru fotoepilatoru izvēlēties?

 
Reitings 9
Reģ: 17.05.2013
Šovasar beidzot esmu nolēmusi nopirkt fotoepilatoru, lai rudenī varētu sākt ķerties klāt epilēšanai. Bet nevaru izvēlēties. Vai visi fotoepilatori ir vienlīdz efektīvi un atšķiras tikai izskatā un cenā? Nekur neatrodu, ar ko viņi atšķirtos. Palasīju fotoepilators.lv mājas lapā, bet liekas, ka tur visiem epilatoriem apraksti ir vienādi.
15.07.2013 22:10 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.03.2013
Cik vispār maksā ? :)
15.07.2013 22:20 |
 
Reitings 126
Reģ: 29.01.2009
Man ir sis http://fotoepilators.lv/lv/12-silk-n-flashgo

Es nesapratu ar ko atskiras, bet velak man atbildeja ka ar zibsnu skaitu un laukuma lielumu ko spej apstradat, bet laukumi parsvara tomer videji vieni.
Pati pirku cita lapa, jo tur pa kadiem 100 ls bija letak.
15.07.2013 22:41 |
 
Reitings 27
Reģ: 09.04.2013
Man arī ir Flash&Go, pirku tajā pašā fotoepilators.lv mājas lapā. Pirms kāda laika tepat forumā bija arī diskusija, ar ko tie visi atšķiras un tad papētīju un beidzot pati arī sapratu. :D Kad pati pirku, tad skatījos pēc smukuma, nevis, ar ko atšķiras. :D Bet var arī pirkt pēc smukuma, jo izrādās, ka Flash&Go un Sensepil atšķiras tikai formu un impulsu skaitu. Mazliet arī tas apstrādājamais lauka izmērs atšķiras. Bet nu, cik noprotu, tad strādā abi pēc viena un tā paša principa. Skaties, ko grasies epilēt un kas tev izdevīgāks! Ar FlashGo būs ērtāk visam visur tikt klāt, bet, ja grasies izmantot tikai uz lielākiem laukumiem, tad jau arī Sensepils derēs.
22.07.2013 00:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits