krāpšana

 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Šodien savā dzīvē piedzīvoju sāpīgāko mirkli ;(
Asaras nerimdināmas.. vairākus gadus esmu vazāta aiz deguna..
Ja cilvēks ir uzticīgs, godīgs, atklāts pff tādu dunci man iedūra mugurā.
Piedod/nepiedod???

Ehh laikam jautājums nevietā, jo pati jūtu, ka nespēju.
14.07.2013 21:59 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Būs labi!
15.07.2013 21:04 |
 
Reitings 435
Reģ: 30.04.2013
mia neraudi tikai zinu ka gruti man ar bija ta biju kopa ar puisi un vins nebij biedzis attiecibas ar ieprieksejo un tad kad to uzzinaju bija reibums pret vinujo guleja ar mani un tai pasa diena vakara pie vinas brauca un es nepiedevu vnk uzskiramies un viss man lotji gruti pienemt ko tadu jo kad biju mazina redzeju ka tetis atvilka majas sievietii unnokrapa mammu es nemuzam nevaru piedod ko tadu jo sapigi lotji. bet tev mila iesaku tireties atradisi tadu kas tevi cienis un miles
piedod pa kludam no telefona besij rakstit
15.07.2013 21:06 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
bunny
Mīļš paldies par sapratni.
Es tiešām cenšos no visiem spēkiem tikt ar radušos situāciju galā un ceru, ka man izdosies..
15.07.2013 21:14 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Ak Dievs, nepiedod tak!

Tad, kad jums būs bērni un viņš šļūks pa kreisi, tu būsi laimīga?
15.07.2013 21:24 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Ar laiku paliks vieglaak!
Galvenais, nestreb karstu! Apdomaa, sadziedee reetas.. piedot vajag, bet tikai taapeec, lai pasai buutu sirdsmiers, bet par otro iespeeju Tev pasai jaalemj.
Savaa laikaa izleemu par labu otrai iespeejai... gurkoju 3 gadus veeel.. Un zini kaa bija? Tas visu laiku naaca liidzi.. piedot pa iistam vareeju tikai tad, kad izskiiros.. Un tas nav taa veerts.. vismaz man nebija.. Jo llidz ar to arii izjuutas pret viirieti mainaas, mainaas domas, biezaak piekeeru sevi luukojoties uz citiem puisiem.. un nevareeju vairs pati saprast vai esmu kopaa ar so cilveeku deel miilestiibas vai zeeluma/pieraduma.. varbuut nospeeleeja lielu lomu tas, ka sniedza man gredzenu.. es teicu Jaa.. bet otreiz es to vairs nepielautu, jo tagad saprotu, kad paleenaam saaka izdzist mana miilestiiba pret vinu! Briidii , kad uzzinaaju, ka mani kraapj.
15.07.2013 21:26 |
 
Reitings 767
Reģ: 12.05.2011
Tad, kad jums būs bērni un viņš šļūks pa kreisi, tu būsi laimīga?


Ar so man ir arii ko teikt! Beernu mums nebija, bet... vins loti gribeeja, centaas mani pierunaat! Vinam teicu - veelaak, peec kaazaam utt.. Sevii zinaaju, ka nemaz ar so viirieti neveelos veidot gimeni , jo.. iedomaajos situaaciju, kad beerns jautaa - mammu, pastaasti par laiku, kad nebijaat preceejusies! Un es iedomaajos , ka neveeleetos savam beernam atklaat taadu pagaatnes notikumu. Un tas nav godiigi ne pret mani, ne pret beernu jo vins tacu buutu teetis un es vienkaarsi nevareetu atziities... Tas man arii lika pienemt lleemumu!
15.07.2013 21:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits