Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

divatā VS bariņā

 
Reitings 5
Reģ: 08.04.2010
Sveiki!
No malas vienmēr vieglāk komentēt, tāpēc izstāstīšu īsi situāciju, kādā esmu un gribu dzirdēt Jūsu domas.
Jau 2,5 gadus esmu kopā ar pusi. Kopdzīvi neesam uzsākuši, jo nav sanācis atrast dzīvokli, kas būtu tuvu abu darbiem un nebūtu traki dārgs.
Visu šo laiku regulāri satiekamies un es jūtu, ka viņam brīvo laiku patīk pavadīt atpūšoties draugu kompānijās. Tās reizes, kad ejam uz kino/braucam uz jūru/ceļojam tikai divatā, ir īpaši, reti gadījumi. Manuprāt, viņš katru brīvo brīdi gribētu pavadītu draugu pulkā (protams arī man tur jābūt, lai viņš justos labi).
Mani sāk nomākt tas, ka viņam īsti nav vajadzības pabūt divatā, jo tieši esot divatā ar viņu, mani pārņem miers, laime un vienlaicīgi šķiet, ka viņam ir garlaicīgi.
Kad kārtējo reizi pārspriedām brīvdienu plānus, atkal nonācām pie tā paša. Pajautāju, kāpēc viņš visur grib līdzi sarunāt vēl kādus draugus, nevis braukt divatā. Viņa atbilde bija lakoniska- ES NEESMU TĀ PIERADIS.

Vai pārim ar šādā veidā atšķirīgiem uzskatiem par atpūtu ir nākotne? Man 24 gadi, viņam 27
11.07.2013 21:43 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Cilvēki ir dažādi, arī manam iesākumā gribējās visur divatā, tagad vnm vajag vēl kādu līdzi. Man nav iebildumu, bet es varu iztikt arī bez citiem, viņš tā īsti vairs nē. Sākumā man tas nepatika, tagad jau vienalga.
11.07.2013 21:47 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Manās attiecībās ir tieši tas pats, ka vajag visur draugus! Divatā laiks tiek pavadīts tik gultā...
11.07.2013 21:49 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es, kā vīrietis (29), atkal tieši daudz labprātīgāk pavadu laiku divatā nekā ar draugu kompāniju. Labi, uz svētkiem un reizēm tāpat var aizbraukt pacept šašu lielākā ļaužu pulkā, bet tāpat - labprātīgāk es to darītu divatā.

Pieņem, ka cilvēki ir dažādi. Vai, iespējams, viņš nezin, ka var būt arī savādāk .. Aprunājies, izstāsti, nonākat pie kompromisa .. ko citu ieteikt?
11.07.2013 21:49 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es uzskatu,ka visur nevajag līdzi draugus. var arī divatā aiziet. man apniktu,ja visu laiku nāktu trešais liekais līdzi. var jau šad tad nākt līdzi, bet ne jau tā,kad katru reizi.
11.07.2013 22:02 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kas es iepazinos man vairāk laika patika pavadīt ar draudzeni. Mums tādā ziņā labi saskanēja.
Bijām, protams arī ar draugiem, bet jo ilgāk bijām pazīstami, jo retāk.
Ja attiecības ir paliekošas un būs ģimene tad tā arī ir galvenā prioritāte.
Arī šobrīd vislabāk brīvo laiku pavadu ar ģimeni.
11.07.2013 22:43 |
 
Reitings 1885
Reģ: 08.07.2013
Es ar puisi esmu kopā gandrīz gadu, man ļoti patīk pavadīt laiku ar viņu divatā un man tādā ziņā ir paveicies - viņš arī daudz labprātāk pavada laiku divatā...ar draugiiem, radiem un citiem cilvēkiem esam kopā burtiski tikai svētkos un arī tad bieži pamanāmies vismaz uz brīdi iziet kkur divatā :)
Protams, kad neesam kopā, tiekamies ar draugiem un tā, vienkārši laiku kopā izmantojam vairāk tiešām, lai pavadītu to divatā ;D
11.07.2013 23:01 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Bet jūs nakšņojat arī pie viens otra, kaut nedzīvojat kopā? Vai jūsu laiks sanāk tikai nogalēs, kad esat ar draugiem? Es būtu diezgan neapmierināta, ja nekāds laiks netiktu atvēlēts, man ir nepieciešama divvientulība ar savējo. Manējais jau arī bieži vien ar draugiem grib ko pasākt, bet tomēr lielākoties man ir savas darīšanas, viņam savas.. bet tomēr vienmēr atrodam laiku, kad esam tikai divi :)
11.07.2013 23:13 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man ir bijis gan tā, ka puisis grib pārsvarā pavadīt laiku divatā, gan tā, ka apkārt gandrīz visu laiku ir viņa draugi - man laikam labāk patiktu kaut kur pa vidu, bet tomēr ar piebildi, ka vairāk divatā, okey, kādos svētkos vai ja kas īpašāks ieplānots, protams, var draugu kompānijā, bet vispār man šķiet, ka tas vairāk raksturīgi tādiem pusaudžiem :D Ak, jā .. tas puisis, kuram apkārt bieži bija draugi citreiz pat pamanījās neatteikt draugam palikt pa nakti pie viņa, neskatoties uz to, ka viņš dzīvoja vienistabas dzīvoklī .. tas gan man šķita .. too much :D
11.07.2013 23:29 |
 
Reitings 31
Reģ: 09.09.2011
Tieši nesen par šo tēmu aizdomājos. Iesākumā gribēja visur divatā, tagad vajag draugus, reizēm pēc grūtas darba dienas gribas vienkārši paskatīties divatā TV un pačubināties,a šis "Varbūt paaicinam kādu ciemos". Dažas dienas atpakaļ izspļāva teikumu, ka esam pārāk atkarīgi viens no otra. Nezinu.. varbūt esmu jau apnikusi
11.07.2013 23:41 |
 
Reitings 117
Reģ: 05.06.2013
mans ex arī vienu brīdi bija ar draugošanos pārāk aizrāvies, teicu, ka nepatīk, bet šķiet, ka tas iedarbojās tikai īslaicīgi...vienīgais rezultāts bija tas, ka sāka visu saskaņot ar mani :D it kā man baigi gribējās būt tai, kurai vienīgajai gribas divvientulību un kurai kā ļaunajai jāatšuj draugi :D

jāmēģina runāt ar viņu. ja nav rezultāti, tad viltīgāk. ievies sev nodarbes, lai Tu būtu aizņemta un viņš sailgotos. tiecies ar saviem draugiem.
12.07.2013 00:10 |
 
Reitings 117
Reģ: 05.06.2013
ES NEESMU TĀ PIERADIS


šito atceries, kad viņam kkas Tavā rīcībā nepatiks :D arī varēsi teikt, ka esi tā pieradusi un viss :D
12.07.2013 00:13 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja autore grib kaut ko jauku divataa, tad lai noorganizee pati un paraada, ka arii divataa var ljoti labi atpuusties. Daziem cilveekiem seedeet klusumaa un blenzt uz juuru vairaakas stundas no vietas liekaas garlaiciigi, taapeec labaak droshiibai panjem liidzi draugu barinju lai nejaushi nesanaak nogarlaikoties, taapeec ieteiktu to divataa laika pavadiishanu saplaanot intensiivu. Ko var zinaat, varbuut puisim iepatiksies un naakamreiz pats ierosinaas aizbraukt kaut kur divataa.
12.07.2013 00:23 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
esam 90% divatā, draugu nav vispār var teikt :D
12.07.2013 01:20 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Mēs esam 99% divatā, jo mums nav daudz draugu :D
12.07.2013 01:24 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
pirmo 1,5 gadu kad bijām kopā ļoti reti bijām divatā,jo dzīvojam citur un viss bija savādāk, vienmēr bija minimums 3 puiši un es, parasti jau visas dienas tika pavadītas 10 puišu ielenkumā un es vienīgā meitene, neilgojos pēc tā laika :D

kad pārvācāmies tā kontakts zuda un labi, ka tā, tagad ciemiņi ir retāki, jo palika mums tikai tādi draugi,kuri ir tiešam draugi ne dzerstiņa biedri :D
12.07.2013 01:32 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.04.2010
AUZA, Tavu ieteikumu būt aizņemtai ar saviem draugiem es izmēģināšu- paldies :)

KRISTA, teici, ka man vajadzētu noorganizēt intensīvu&atraktīvu divvientulību- es pagājušajā vasarā noorganizēju ceļojumu+katrā dienā pa ekskursijai uz Horvātiju un, kad savu puisi biju aizsūtījusi uz ceļojumu aģentūru pēc brošūrām, viņš tak' bija paņēmis līdzi savu draugu, kurš arī pēc mana puiša teiktā bija "nejauši līdzi" un tas draugs arī pieteicās ceļojumam! 8) Tā nu mans atraktīvi romantiskais ceļojums divatā izgāzās un mēs braucām ar vēl vienu pārīti! Es toreiz biju tik nikna.
Bet, ja nopietni, tad neuzskatu, ka manā situācijā man vajadzētu līst no ādas laukā, lai sagādātu viņam pietiekami atraktīvu atpūtu divatā. Vēl jo vairāk, tāpēc, ka viņš ir skaidri licis saprast, ka gribētu ar mani apprecēties. Kā lai veidojas ģimene, ja mēs principā tikai mašīnā vai gultā esam kopā? (ok, ir arī īpašie gadījumi, kad uz kino vai pie viņa omes/mammas/ uz maniem laukiem/ braucam divatā) Man šķiet, ka tas ir tikai normāli, ja mums būtu arī garlaicīgie vakari pie pc ar filmu skatīšanos, pļāpāšanu utt.

Man patika kā viena sieviete šo visu nokomentēja. Viņa teica, ka mans draugs ir bara cilvēks un tur neko nevarēs mainīt. Un jāņem vērā, ka bara cilvēku nedrīkst turēt sprostā citādi panākšu vien riebumu pret sevi.
12.07.2013 06:53 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es, piemeeram, nevaru iedomaaties nedeeljas nogali pavadiit tikai divataa. Nu, vaaarbuut, ja abi ir piekusushi, tad abi paliekam divataa, bet taa, nu neee, tam mums ir nedeelja. Bet juus tiekaties ar tiem draugiem arii pa nedeelju? Cik biezhi tu vispaar satiec savu puisi?
12.07.2013 08:35 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Mums atkal ir pretēji - visu laiku tikai divatā sanāk. Nav tādu kopīgu draugu. Gribētos iepazīties ar kādiem jauniem cilvēkiem. Patīk jau divvientulība, bet man tomēr reizēm prasās kompāniju, bet mēs gan neesam tādi tusētāji. Mājās nesēžam, bet patīk labāk pie dabas, sportiskas izklaides utt. Varētu te ar kādu sapazīties, un kādreiz ko kopīgi sadarīt. Man draugam piemēram, patīk makšķērēt, bet es neesmu laba kompānija, tāpēc viņam vajag kādu puisi, kas sastāda tam kompāniju, bet man kādu meiteni, kas tikmēr sastāda kompāniju klačām/sauļošanās utt. iespējām :D
12.07.2013 08:59 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Un šis ir sezonas jautājums. :D Pa vasaru manējais vairāk pavada brīvo laiku ar draugiem, iet fuci spēlēt, voleibolu, brauc uz sacensībām, ņemās gar māšinām ar čomiem utt., bet visos pārējos gadalaikos mēs esam divatā.
Es domāju,ka- ir vīrieši,kam draugi spēlē ļoti lielu lomu dzīvē, bet ir tādi,kam galvenā ir ģimene.
Arī domāju,ka tā ir tāda neizaugšanas/izaugšanas lieta. Ja ir ģimene un bērni, tāda mūžīga draugu būšana man nav pieņemama,ka viens auklē bērnus mājās, kamēr otrs skraida pie draugiem. Bet tādā attiecību periodā,kadkopdzīves nav, kopīgu pienākumu nav- var teikt- katrs par sevi, bet kopā- man tas liekas normāli.
12.07.2013 09:13 |
 
Reitings 5
Reģ: 08.04.2010
demoiselle, sazvanāmies viens ar otru katru dienu un nakšņojam viens pie otra divas,trīs naktis nedēļā. Gadās, ka satiekamies tikai nedēļas nogalē.
12.07.2013 09:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits