Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tiesību zinātne maģistrs- Turība

 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Meklēju meitenes, kas ir mācījušās šajā programmā! Ir daži jautājumi. :)
Kā domā citi? Ir jēga mācīties BAT?
11.07.2013 17:26 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
Kapēc lai nebūtu jēga? Kas tas par tizlu jautājumu :D
11.07.2013 17:32 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Tāpēc, ka arī es esmu viens no tiem stereotipiskajiem cilvēciņiem, kuri mazliet baidās par baumām attiecībā uz BAT :( Bet es cenšos pārkāpt tam.
11.07.2013 17:35 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
Palasi nesenās diskusijas par BAT. Nevaig klausīties "ko viena tante teica" jeb baumas. Visi ko zinu, kas ir mācijušies tur ir apmierināti. arī pati neko sliktu nevaru teikt,
11.07.2013 17:39 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
nē,BAT nav jēga mācīties.
11.07.2013 17:42 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
BAT ir forša augstskola, nebaidies. :)
11.07.2013 17:44 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
BAT ne mata galā nav peļama.
11.07.2013 17:48 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Tas jau bija sen kad baumas atbilda patiesībai, tagad liekas, ka ir ok, bet pati mācos LU un varu teikt tikai to, kas dzirdēts.
11.07.2013 17:53 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.06.2013
varbūt kāda ir mācījusies Turībā tiesību zinātni maģistros, bet tieši e-studijas. Interesē tieši pats process un attieksme no pasniedzēju puses. turklāt vēl viens pavisam muļķigs, bet jautājums, vai diplomā tiek ierakstīts, ka esmu mācījusies e-studijās?
12.07.2013 10:18 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
da vispār LV nav jēgas mācīties maģistrus. Fufelis vien ir.. gan BAT, gan LU. Vienīgi ko atzīstu ir RGSL.

P.S. pati tgd mācos tiesību zinātnes maģistrus LU.
12.07.2013 10:25 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
jāpiemin, ka to daru tikai tādēļ, lai iegūtu kvalifikāciju - jurists, ko var dabūt tikai LU vai RGSL. Tā kā RGSL ir ļoti liela slodze zinu, ka nevarēšu savienot ar darbu, tpc aizgāju uz LU.

Bet tā uzskatu, ka tās magistra studijas ir diploma "nopirkšana".
12.07.2013 10:26 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Es pati lkm nemācītos, bet ir plusi, labi zināms, ka LU ir tā fakultāte, kur grūti tikt iekšā un ārā, respektīvi, lai absolvētu LU JF, ir jānokārto pamatīgi eksāmeni un ne visi to nspēj. Turībā nekas tāds nav. Pazīstu vienu Turības pasniedzēju, kurš Turību dēvē par "Trūcību" un saka, ka tur tukšas "mucas" mācās. Paziņas, kas strādā atlases firmās saka, ka vēl joprojām bieži saka, ka Turības apsolvēntus nepidāvāt. Turībā, tisību zinātns, mācās mana draudzene un viņa saka, ka slodze pat ielāka kā LU. LU JF kvalitāte ir apšaubāma, bet par Turību spriest nevar. Katra ziņā uz turieni ietu, ja man jau ir stabils darbs, ja esi jau novērtēta, tad tas neko diži nemainīs, tomēr būsi droša, ka beigsi.
Esmu LU absolvente un saku, ka tas eksāmenu stress ir vnk nenormāls, katru gadu izkrīt 50-60% student. Turībā šī stresa nav.
12.07.2013 10:33 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Keita - redzēsi vai pēc valsts eksāmeniem domāsi, ka maģistri, arī LU, ir diploma nopirkšana! ;)

Turībā varētu būt maģistros vieglāk, jo daži tieši iet uz Turību pēc bakalaura, daži no Tūrības pēc bakalaura iet uz LU maģistrus, jo tomēr uzskata, ka LU kaut kā labāk.

Taču LU ir 5 šausmīgi valsts eksāmeni beidzot, Turībā tādu nav, tad skaties pati, ko vēlies, es jau vairāk par LU, bet pēc tiem eksāmeniem spriežot, varu teikt, ka var arī citus variantus,bet tad ja tev jau ir darbs atrasts juridiskajā nozarē un vari turpināt tālāk vien.
12.07.2013 10:40 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.06.2013
bieži vie ir dzirdēts, ka tie, kas mācās LU saka, ka Turībā viss ir daudz vieglāk un viņiem par neko diplomus dod, savukārt Turības studenti to pašu saka par LU. laikam jau koks ar diviem galiem un katram sava augstskola, kurā viņš mācās ir mīļāka.
12.07.2013 10:41 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Jā, man arī ir personiski aizspriedumi pret "Turību", bet darba devēja skatpunktā nekad nevērtēju kandidātu pēc tā, kur ir pabeigtas studijas un es uzskatu, ka darba devēji, kuri atklāti izsakās, ka nepieņem ar "Turības" diplomu, paši sevi nostāda idiota lomā, jo tas nav profesionāli.
Ja es, tiekoties ar darba ņēmēju, redzu, ka personā ir potenciāls, zināšanas un prakse, man absolūti neinteresē, kuru tieši augstskolu viņš ir pabeidzis.

" Turība", protams, ir pabojājusi savu reputāciju un es skolai ieteiktu padomāt vairāk par labāku iekšējo sabiedrisko attiecību speciālistu, arvien "ceļot savu latiņu", kas pagaidām viņiem sāk izdoties pēdējos gados. Pats nosaukums mani jau nedaudz atbiedē- vai "bagātību" ir vērts likt augstskolas nosaukumā?
RISEBA, piemēram, arī ir privātā, bet ļoti labs nosaukums, bet tas tā-aizdomājos:)
12.07.2013 10:41 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Arī pašā labākajā augstskolā var mācīties/ nemācīties pēdējais muļķis un beigt ar četriniekiem.
Tajā pat laikā kāds uzcītīgs cilvēks var pabeigt Turību ar bez maz izcilību.

Nozīme jau nav augstskolai, bet cilvēkam un viņa vēlmei mācīties. Darbā jau tāpat ir nepieciešamas pavisam citas zināšanas un pieredze, ne tik daudz tas, ko skolas solā māca.
12.07.2013 10:53 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Liliii - jā, protams, eksāmeni ir tie uz kuriem ir jāiespringst un arī sogad izkrita 50% studentu, bet esmu sekojusi līdz iepriekšējo 3 gadu valsts eksāmeniem, tāpat arī divus gadus atpakaļ, kad beidza mans draugs.
Ir aptuveni skaidrs ko no tevis prasa. Ļoti vērtīgas ir tieši ievadlekcijas, kur ļoti UZMANĪGI jāseko līdz, jo tur lielākoties norāda par ko eksāmens būs, jo trīs no pieciem mēs pēc ievadlekcijām sapratām ko gaidīt, piem. zinājām, ka valsttiesību katedra liks eksāmenu par "talsu traģēdijas lietu" un tā arī bija.
Svarīgi aŗī neizdomāt kaut kādu mistisko risinājumu, jo lieki visu sarežģījot ļoti daudzi arī šogad izkrita piem. krimināltiesību katedrā.

... un jā, es uzskatu, ka lielākoties tā ir diploma nopirkšana, jo neuzskatu, ka tas process kāda veidā mums pasniedz ir normāls un adekvāts tam kādas summas par sudijām ir jāmaksā, nemaz nerunājot par to, ka LU JF ir uz bankrota robežas un jau sāk tērēt rezerves resursus.

P.S.Tu man šķiet esi mana kursabiedrene.
12.07.2013 10:56 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Keita - ja esam kursabiedrenes, tad tu šogad LUlaikam nepabeidzi. ;)

Un tagad tu tikai tā runā, es šogad redzēju reālo situāciju, kad tiešām nezinu, kāpēc puse izkrita eksāmenos, arī cilvēki, kas visus gadus bijuši budžetā vienalga nenolika, arī tiem centīgākiem un gudrākiem nemaz tik labi negāja, tāpēc lai arī kā LU tika mācīts, tomēr tie eksāmeni ir kā tāda pārbaude un veiksmes spēle kopā.

Un summas jau ir lielas, bet visus apmēram tas pats un es tomēr redzu cik daudz LU vārds nozīmē darba tirgū, 'man pašai mazāk, taču arī, bet kursabiedrenes ātri darbus atrada vien tā dēļ, ka mācījās LU maģistros. Ir skolai arī lielumlieli mīnusi, taču vienalga uzskatu, ka LU ir viena no normālākajām vietām juristiem.
12.07.2013 11:03 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pazīstu vienu Turības pasniedzēju, kurš Turību dēvē par "Trūcību" un saka, ka tur tukšas "mucas" mācās.

Jā, tie tūkstoši, kas mācījušies un mācās Turībā visi kā viens ir tukšas mucas :D Kā tad!
Dēļ tādiem pasniedzējiem jau arī rodas tukšas mucas un ne tikai Turībā.
12.07.2013 11:17 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Vai pēc profesionālajiem māgistriem citā jomā var iet uz Turības juristu maģistriem? Laikam jau nē...? Pasakiet kāda, netīk meklēt.
12.07.2013 11:29 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Liene, es neesmu mācījusies sabiedriskās attiecības, bet vienu gan secinu, ka Turības PR ir stipri vien priekšā citām augstskolām, un tās nav tikai reklāmas, tas ir kopumā vispārējās aktivitātes ziņā, nezinu cik daudz augstskolas piedāvā tās iespējas ko piedāvā Turība saviem studentiem, man liekas ka šobrīd LV tādas nav nevienas, varbūt Ventspils augstskola, bet neesmu izpētījusi. Ir daudz grūtāk pacelt augstskolu ar gadiem negatīvu slavu, ko veicina cilvēki kas neko nezin, nekā parastu augstskolu kurai negatīvs ir no, smieklīgi, pašu audzēkņiem, kas kaut kā neiet plašumā.
Šogad iestājos maģistratūrā, jo diemžēl citas augstskolas mani nesaista kā augstskola ar attieksmi, izaugsmi, apskatot bukletus biju pārsteigta par jaunu programmu uzņēmējiem, tiešām pātīkami pārsteigta jo nekas tāds nav citur, tas tikai liecina ka augstskola ļoti domā par attīstību un vispārēju mācību procesu uzlabošanu, kas nav raksturīgi valsts augstskolās. Manas zināšanas protams atkarīgas no manas pašas gribas!

RISEBA esmu mācījusies un man nepatika atmosfēra, neteikšu ka augstskola būtu labāka par Turību.
12.07.2013 11:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits