Aborts, klīnika

 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Labdien!
Meitenes, iesakiet, lūdzu, klīniku, kur to veikt. Būtu labi, ja būtu kāda zināma pieredze par to. Varat arī privāti. Paldies!

Lūdzu nenosodiet! Viss ir apdomāts un 100 x pārdomāts. Paldies!
10.07.2013 19:45 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Nevajag jau parspilet, seit otras frontes sievietes, kas IETEICA meitenei apdomaties tomer vel 109reizes, bija diezgan tolerantas un nenaca ar nosodisanu, bet gan ieteikumu...

Un ja es ka lidzcilveks, iesaistos un IR man dalas, jo sis nedzimusais cilveks ari ir jau pasaule! Un ir tiesam reala pieredze, kad no lidzcilveku atbalsta, uzmundrinajuma sieviete pardoma un tomer patur savu bernu!!!
11.07.2013 10:32 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Šādas diskusijas tieši jākomentē māmiņām, kuras zin kā tas ir, kad mazs kunkulītis. Meitenes, kurām nav bērnu tieši domā, ka aborts nav nekas traks. Es paskaidrošu. 2 gadus atpakaļ paliku stāoklī, tiktikko iestājusies augstskolā, kredīts, patstāvīgo ienākumu nebija. Uzreiz, neapdomājot, izlēmu, ka taisīšu abortu. Ienācu šājā pašā cosmo, izveidoju diskusiju un saņēmu vēl vairāk nosodījuma. Izlasīju katru komentāru, ļoti pārdzīvoju un tiešām, šīs diskusijas iespaidā man lēmums izmainījās par labu mazulim. Arī tā teikt biju izlēmusi. Tā kā nevajag te runāt "autore ir izlēmusi" un jūs te neko nepadarīsiet. Un es neteikšu, ka mums gāja ļoti grūti, mēs nepirkām pašas dārgākas drēbītes, iztikām bez 100 un 1 šupulīša un vai tādēļ mans bērns ir sliktāks?! Nu jau meitiņai 2 gadi un esmu ļoti pateicīga, ka nepieļāvu lielāko ķļūdu savā dzīve.
Vajag situācijā lūkoties plašāk, ne tikai " mana nav naudas", " kā es varēšu"!!!
11.07.2013 10:33 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Saprotu gan autori, gan jaunās māmiņas, kas cīnās šeit par savu taisnību, jo esmu bijusi abās pusēs. Kad biju autores lomā, tad arī bija sava doma un nostāja, ka it kā naudas nav, pārāk jauna, skola nav pabeigta un iemesli bija simts un viens. Un manu lēmumu, diemžēl, nespēja mainīt nekas un neviens. Skumji, jo šobrīd to ļoti nožēloju.
Kad nonācu jaunās māmiņas lomā, tad šobrīd skaidri varu teikt, ka tā bija man lielākā mūža kļūda, ka argumenti "nav naudas, izglītības, stabilitātes..." ir bijusi tikai atruna jeb sevis mierināšana, ka šobrīd bērniņu nevaru atļauties. Un ticu, ka dzīve man vēl atspēlēsies, bet laiku tomēr atpakaļ nepagriezīsi...

Taču es nesaprotu, kāpēc ir jālien tēmā "aborts", ja skaidri zinat savu nostāju pret to? Ja cilvēks ir izlēmis, tad viņa domas nekas nespēs mainīt. Meitene uzdeva konkrētu jautājumu, ja ir ko atbildēt, tad atbildiet, bet kāpēc vajag ar putām uz lūpām aizstāvēt savu tik kategorisko nostāju? Vaina, drošvien, tajā, ka tik ļoti gribam dzīvot svešas dzīves, bāzt degunus un līst kur nevajag. Nu, bet priekš kam? Dodiet padomu, bet beidziet moralizēt!
11.07.2013 10:36 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Samelojos, diskusiju veidoju calis foruma, ne šeit. Bet vienalga, faktu tas namaina.
11.07.2013 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SaccY0J_sR0

šoreiz tiešām ne tieši par šo tēmu kā tādu,bet par tēmu. :)

Nevaram arī ar draugu atļauties,lai būtu bērns,bet tāpēc domājam,ko daram!!!
Ja man būs bērns tad tas nāks pasaulē,lai vai kā!Tas ir izlemts!
11.07.2013 10:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Sēdēju un paskaitīju... man ir 6 tuvāk pazīstamas sievietes, kuras veikušas abortu.
Loģiski.. viņas mēģināja arī pārliecināt to nedarīt. Viņas uzskatīja, ka av īstais laiks vai radi nesapratīs.. bet visas kā viena agrāk vai vēlāk šī lēmuma dēļ vēl rūgtas asaras raudāja un.. nožēloja, sapņoja.. kā būtu ja būtu..

Šādas diskusijas tieši jākomentē māmiņām, kuras zin kā tas ir, kad mazs kunkulītis. Meitenes, kurām nav bērnu tieši domā, ka aborts nav nekas traks. Es paskaidrošu. 2 gadus atpakaļ paliku stāoklī, tiktikko iestājusies augstskolā, kredīts, patstāvīgo ienākumu nebija. Uzreiz, neapdomājot, izlēmu, ka taisīšu abortu. Ienācu šājā pašā cosmo, izveidoju diskusiju un saņēmu vēl vairāk nosodījuma. Izlasīju katru komentāru, ļoti pārdzīvoju un tiešām, šīs diskusijas iespaidā man lēmums izmainījās par labu mazulim. Arī tā teikt biju izlēmusi. Tā kā nevajag te runāt "autore ir izlēmusi" un jūs te neko nepadarīsiet. Un es neteikšu, ka mums gāja ļoti grūti, mēs nepirkām pašas dārgākas drēbītes, iztikām bez 100 un 1 šupulīša un vai tādēļ mans bērns ir sliktāks?! Nu jau meitiņai 2 gadi un esmu ļoti pateicīga, ka nepieļāvu lielāko ķļūdu savā dzīve.
Vajag situācijā lūkoties plašāk, ne tikai " mana nav naudas", " kā es varēšu"!!!


Lady komentārs parāda, ka ir jēga moralizēt.. :)
11.07.2013 10:54 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
Un ja es ka lidzcilveks, iesaistos un IR man dalas, jo sis nedzimusais cilveks ari ir jau pasaule! Un ir tiesam reala pieredze, kad no lidzcilveku atbalsta, uzmundrinajuma sieviete pardoma un tomer patur savu bernu!!!



Un kur būs Tava iesaistīšanās, atbalsts un uzmundrinājus tad, kad bērniņš būs nācis pasaulē? M?
Kā vēsta labi zināmais teiciens:
"Gudri di*st , tas nav malku cirst".
11.07.2013 10:58 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Savukārt es esmu no vairākām paziņām dzirdējusi, ka nožēlo to, ka tos bērnus dzemdēja. Visvairāk riebj tas, ka tās bija tiešī tās, kuras klārēja, cik ļoti grib bērnu. Kā piedzimst, tā saprot, ka nu galīgi nav mātes jūtu. Pirms dažām dienām man draudzene, kurai ir 2 bērni, pateica, ka ar šodienas prātu viņai nebūtu neviena. Tā kā cilvēki ir dažādi!
Es nesaku, cik lieliski ir taisīt abortu, es vnk uzskatu, ka katram cilvēkam ir iespēja izvēlēties, tā ir tikai katra paša darīšana.
Es saprotu to, ja paliktu stāvoklī, abortu netaisītu, bet nevarētu arī teikt, ka lēkātu no laimes. Zinu, cik tas briesmīgi izklausās, bet tā nu tas ir. Ceru, ka, ja tas notiks, mana domāšana kardināli mainīsies.
11.07.2013 11:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un kur būs Tava iesaistīšanās, atbalsts un uzmundrinājus tad, kad bērniņš būs nācis pasaulē? M?


Tā kā esmu ārpus LV.. varu piedāvāt savu morālo atbalstu caur vēstulēm.. droši!
11.07.2013 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Lady tik foršs komentārs! Jauki, ka dalies ar savu, šādu pieredzi! :)
11.07.2013 11:07 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Raccoon, tad tās tev noteikti ļoti ļoti tuvas draudzenes/ radinieces, kas tev varēja tādu atklāt, ka nožēlo, ka piedzemdēja?
11.07.2013 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 29.01.2009
Autorei vispār ar šādu jautājumu te nevajadzēja nākt.Klīniku var sameklēt arī bez šo meiteņu palīdzības.Šis forums nav forums,kur rakstīt savas problēmas.Nopietni!
11.07.2013 11:11 |
 
Reitings 1666
Reģ: 17.05.2012
Viņa vēl cerēja, ka kāds spēs viņu atrunāt no šī lēmuma. Cerams tas būs izdevies.
11.07.2013 11:14 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.10.2011
Varbūt ieviest likumu pēc 2. aborta nosiet olvadus piespiedu kārtā? Ok. vienu reizi meiča iekrita - abortu taisa, jo vecāki liek utt.. Bet iekrist 2 reizes un taisīt abortu jau ir maucība. Īstenībā, abortu mašinērija ir trakāka par genocīdu. Varbūt situāciju varētu uzlabot, izglītojot jaunatni, kam domātas seksuāla veida attiecības - ieņemt bērnu, bauda šeit ir sekundāra, lai pastiptinātu iespēju apaugļoties. Ak, stulbā limbiskā sistēma, kas kviec pēc baudas vēl un vēl...


Lady, visu cieņu Tev! :)
11.07.2013 11:17 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Lady, it kā draudzene, neteiktu, ka baigi tuva. Vienkārši situācija tāda, ka vīrs pameta ar abiem, un visi vīrieši, kuri parādās viņas ceļā, automātiski pazūd, uzzinot par bērniem.
11.07.2013 11:22 |
 
Reitings 57
Reģ: 23.06.2013
Man nav ne bērnu, ne bijušu abortu. Es tik un tā neatbalstu.

Neesmu dzīvē satikusi nevienu cilvēku, kas būtu atzinis, ka nožēlo, ka laidis pasaulē bērnu. Interesanti, kas tā par "šķiru" vai "kompāniju", kur tādas uzturas... Kaut gan drīzākais - tās ir noguruma sekas.
11.07.2013 11:25 |
 
Reitings 570
Reģ: 29.01.2009
saka,ka bērni izvēlas sev vecākus,ja jau maziņais ir Jūs izvēlējies, domāju,ka tiksiet galā. nekas jau nenotiek tā pat vien ! :)
11.07.2013 11:26 |
 
Reitings 541
Reģ: 17.01.2013
cormeum,
lai izaudzinātu bērnu vajag daudz vairāk par morālo atbalstu vēstulēs.
11.07.2013 11:29 |
 
Reitings 734
Reģ: 04.12.2012
Tāda sajūta, ka diskutējošās grūtnieces un māmiņas ir mazohistes. Jo nākt šāda veida tēmā un bojāt sev dienu ar centieniem kādu pārliecināt, savādāk nevaru nosaukt. Vienmēr bijis tā, ka kāds pasaulē nāk, bet kāds ne. Un tā ir vienīgi tā cilvēka izvēle, kura ķermenī tas notiek.
Tāpēc tā vietā, lai lasītu šādas diskusijas, samiļojat savus bērnus vai punčus un lasiet ko pozitivāku, būs lielāks ieguvums.
11.07.2013 11:35 |
 
Reitings 246
Reģ: 08.07.2013
Ligavina- palasi autores diskusijas, nu nav vina ne vidusskolniece, ne bezdarbniece, vienkarsi parak liela egoiste...
Ja no manis butu atkarigs vai vina paturetu bernu, tad ja es varu atdot gan gultu, ratus, neskaitamus drebju un rotallietu maisus... Pirmos 2gadus pabaros valsts un maternitates, piedzimsanas, pecdzemdibu un citi pabalsti! Talak jau jebkura gadijuma vajadzetu but laikam, kad vina butu gatava mazulim( draugs vairak pelnitu vai tml.)
11.07.2013 11:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)