Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis ir, bet saista cits

 
Reitings 2
Reģ: 10.07.2013
Sveikas!
Esmu iekļuvusi diezgan neapskaužamā situācijā. Nesen sagāju kopā ar bijušo puisi. Bijām pašķīrušies pārpratuma dēļ. Bijām šķirti aptuveni mēnesi, līdz pamazām sapratām, ka esam smagi pārpratuši viens otru. Protams, pa šo laiku viņš ļoti pietrūka un daudz domāju par viņu, bet tā kā neesmu puišiem pakaļ skrējēja un nekad pirmā ne rakstu, ne zvanu, nesanāca viņam to nekādīgi darīt zināmu. Bet nu labi, stāsts nav par to. Pa to laiku, kamēr bijām šķirti, biju uz pāris ballītem, kurās sanāca paskūpstīties ar vienu puisi un iekrist sirsniņā otram. Abi tagad joprojām raksta. Par vienu ir vienalga, bet otrs diezgan ļoti sācis simpatizēt. Raksta visu dienu (aplikācija Viber telefonos diezgan noderīga lieta) un sasodīti jaukas lietas. Pati sāku saprast, ka mans puisis sāk interesēt mazāk un parādās interese par to otru. Tagad jūtos apjukusi un nesaprotu, ko darīt, jo vairs savās attiecībās nejūtos tik komfortabli, bet tā ir bijis arī iepriekš, uznāk un pāriet. Tagad jau nedēļu nepāriet un nezinu, kā rīkoties, jo nu ļoti simpatizē otrs puisis, sūtām viens otram bildes no savas ikdienas. Viņš nezina, ka man ir puisis, nu patiesību sakot, pateicu, ka esmu brīva. Un tagad vairs nezinu ko darīt? Puisis tiešām cer uz mani, kopīgajiem draugiem stāsta par mani visjaukākās lietas. Bet man taču pašai ir puisis, preti kuru jūtas pamazām izgaist, bet tas ir pārejoši. Ko jūs ieteiktu darīt? Šobrīd liekas, ka puisis, kurš raksta, saista vairāk kā manējais. :(
Gribas kādu viedokli no malas, jo draudzenes nespēj būt objektīvas šajā gadījumā.
10.07.2013 12:58 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vienkarsi esi kopa ar to, kurs tev loti patik un viss. kadas te vel problemas?
10.07.2013 13:00 |
 
Reitings 588
Reģ: 21.10.2012
man bija līdzīga situācija, bet tas, ar kuru kontaktējos, uzzinājis, ka man ir puisis, tā sadusmojās, ka ir bijis kā otrais variants, ka izstāstīja manam puisim, ka sarakstāmies. gandrīz paliku bešā bez neviena.
10.07.2013 13:09 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Man bija līdzīgi. Biju attiecībās, bet iemīlējos citā, kurš arī domāja, ka esmu brīva!!! Pa vidu bija visādas dvēseli plosošas pārdomas, smagi lēmumi, liela dzīves izvērtēšana, sarežģītas sarunas, punķi un asaras, bet..... tagad tas cits ir mans vīrs:) Neko nenožēloju!!! Esmu laimīga!
10.07.2013 13:13 |
 
Reitings 2
Reģ: 10.07.2013
Ai, laikam jāuzsāk atklāta saruna ar puisi un jāizstāsta par situāciju, bet, zinot viņu, visticamāk beigsies ar šķiršanos
10.07.2013 13:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits