Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esot attiecībās

 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Pastāstat, vai esot ilgstošās attiecībās Jūsu vīrieši ir mainījušies? Un Jūs pašas? Un kas tieši ir mainījies - rakstura iezīmes, attieksme, uz labu vai sliktu utt. :)
10.07.2013 00:23 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 18.08.2009
Nav nekas īsti mainijies, esmu vīrieti tik pārmācijusi,ka pašam aiz sevis jasavāc,un ne jau es katru vakaru taisīšu ēst 3īs edienus :)
10.07.2013 00:32 |
 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Hmmm...
nu man drīz būs 18, un puisim jau ir.
23.septembrī mums būs 2 gadi

Puisim
Cik stāsta draugi, kad viņš no ekstrēma un liela jokotāja un kaušļa esot palicis mierīgāks. Nēesot tik impulsīvs var labāk parunāt.
Taču man liekas ka bremzēju viņu darīt trakas lietas, jo citreiz viņš paliek agresīvs par to ka esmu dusmīga.
Bet viņš ir labākais jo viņš sniedz man to ko vēlos, un ir vienīgais kurš spēj izturēt manu uzvedību.


man
hmm.. man liekas kad man nekas tāds nav.
Mans raksturs ir ļoti dazāds, un tajā mainījies tikai tas, kad pati beidzot māku pieiet klāt savam puisim un viņu apmīļot un teikt ko jauku.
Viss lielākais plus ir tāds kad tikai dēļ viņa, es esmu iemācījusies tik daudz taisīt ēst, ko nekad neesmu mācējusi. (mērces, kūkas, saldumus, pildītus makaronus.utt)
10.07.2013 00:33 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
palieku labāka. neko konkrētu nevaru pateikt, bet viņš mani ļoti ir iedvesmojis.
10.07.2013 00:36 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Kops iepazinamies, esmu kluvusi daudz, daudz mierigaka un nosvertaka. Vairs nemetajos kaut ko meklejot, kaut kur skrienot, neko nesaprotot..
10.07.2013 00:39 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Cilveki mainas ari ejot gadiem, ne tikai esot attiecibas.
16 gadu vecuma attiecibas biju savadaka, ka esmu tagad. Ilgstosakas attiecibas man bija 10 gadus, Protams mainijos gan es, gan vins. Kluvam nopietnaki, es mierigaka. Ar katru gadu kluvam tuvaki un tuvaki, jo viss ir kopigs. Nonoliedzami iestajas zinama rutina, ari sekss vairs neskita tiiiiiik wow.
Vardu sakot, laikam ejot, to otru civeku iepazist tik loti, ka velmes vai garastavokli var nolasit no sejas izteiksmes, vai kustibam. Zin jau ka labak pieiet katra situacija un ko teikt. Ir viens otru redzejusi visadas situacijas un izskatos, ari ne tajos labakajos. Un vakaros gulet ejot, kad vins apskauj, tad ir ta sajuta "ja, vins ir mans cilveks!"
10.07.2013 00:43 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Jā, manējais nomierinājās pēc tusiņu perioda. Atšķirība ir milzīga, bet man gribētos, lai viņš kļūtu vēl pieaugušāks. Es gribu sev tādu īstu miera ostu, jo mani ikdienā tik daudz kas nogurdina. Šobrīd gribu pavisam mietpilsonisku dzīvīti ar savu dzīvokli/māju, suni un diviem bērniem. Nedomāju to burtiski, bet uz to pusi jau ir.
10.07.2013 00:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Salomee-prieks tevi atkal redzeet!:)
Chantelle-kaadreeiz man pat ir zeel ,ka tik labi savam viram redzu cauri!Esmu iemaaciijusies sajaas attieciibaas satureet sevi rokaas-pakluseet.
Mans viirietis laikam nekad nemainiisies-pilniigi taads pats,kaa gadus atpakal-varbuut vairaak sola-rozaa brillu laikaa nebija tik daudz solijumu!
10.07.2013 00:50 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, tiesi par Tevi iedomajos sovakar. Jusu apvidu jau mierigak?

Ja, un, protams, japiekrit ari Chantelle, ka nevar tik viennozimigi pareikt, kas mus izmaina - attiecibas, konkretais virietis vai laiks ka tads.
10.07.2013 00:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Manaa pusee iet pavisam uz urraa!Man zinas pat vairs nepatiik lasiit,jo katru dienu kaut kas jauns ir noticis-tad lidmasiina nogaazas,tad vilciens cietis,tad karstums utt
Veel pa teemu-parasti iestaajas taads sirdsmiers sievieteem ,kuraam viss iet taa mieriigi-miilestiiba,kaazas,beernini...Ja nebuutu pubertaates,peecdzemdiibu depresijas,menopauze un vecuma demence,tad vareetu dziivot pavisam labi!:D
Viiriesi paliek parasti dulli paarejas laikaa...viniem arii kaut kas liidziigs menopauzei!
10.07.2013 01:29 |
 
Reitings 57
Reģ: 23.06.2013
Iepriekšējās attiecības, kas man bija, ir tās, kas mani izmainīja visvairāk. Gada laikā no vājprātīga ballīšu zvēra, kas pat kartupeļus uzcept nemāk, no pilsētas princeses, no iedomīgas kuces pārtapu par, manuprāt, normālu cilvēku. Pārvācos uz mazpilsētu, iemācījos gatavot ēst. Bet tās jau ir tikai ārišķības.

Iekšēji manī mainījās vēl daudz vairāk nekās spēju aprakstīt. Viņš man iemācīja visu, kas man bija vajadzīgs, lai dzīvotu tālāk normālu, pilnvērtīgu dzīvi un... aizgāja pie citas. Un es pat nedusmojos, jo tādus cilvēkus ir jālaiž pasaulē darīt labu, viņus nedrīkst piesiet. Tiesa gan, pēc viņa man ir grūti atrast kādu citu, jo viena lieta, ko viņš man iemācīja ir cieņa pret sevi un, kad sāc to ievērot, saproti, ka tik daudzi mūsdienu vīrieši neciena sievietes.
10.07.2013 01:29 |
 
Reitings 1885
Reģ: 08.07.2013
Mans puisis, manuprāt, nav ļoti mainījies, taču esot ar mani sācis mazāk un retāk ballēties apkārt, jo brīvos vakaros viņam augstāka prioritāte ir palikt skaidrā, lai tajā pašā vakarā vai nākošā rītā brauktu pie manis..to es tiešām novērtēju, kaut neuzspiežu viņam to darīt, protams.
10.07.2013 02:18 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
domāju, esot kopā ar kādu arī uz ļoti ilgu laiku..un visu kopdzīvi kaut - būtība cilvēka nemainas, no sevis neiazbēgsi nekur kā nekā, un tas kas tu esi pēc savas būtības, tas tu arī būsi un paliksi, mainas tikai apstākļi, situācijas, un scenāriji.
Raksturs, paradumi, temperaments utt. katram ir savs, un ar to ir jāsadzīvo, un jāpielāgojas viens otram, tad būs ok.
10.07.2013 02:23 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Mans vīrietis no manis viennozīmīgi ir aizguvis mīļumu un maigumu. Spriežot pēc visa, agrāk viņam nebija saprotamas tādas vērtības kā ģimene, nebija tik pretimnākošas attieksmes pret apkārtējiem. Es gan nekad neesmu par kādām izmaiņām cīnījusies, tas mainījies dabiskā ceļā. Tāpat, attieksme pret dabu, pret dzīvniekiem. Kaut kā no materiālām vērtībām vairāk pievērsies garīgām.
Savukārt es no viņa esmu aizguvusi māku vairāk koncentrēties uz sevi. Agrāk to vien darīju kā pasauli glābu. Nevis nemācēju, bet nebija pat vēlmes izvērtēt to, cik daudz lieki izšķērdēju pati sevi palīdzot citiem pilnīgi lieki. Apkārt bija diez gan daudz cilvēku, kuri vienkārši jau bija sākuši izmantot. Tāpat, ballītes vairs dzīvē nespēlē nekādu lomu - bet tas šķiet mainījās tikai ar grūtniecību, nevis pašu vīrieti.

Kopumā, pēc divu gadu ilgām attiecībām jāsecina - nekad neviens nevienu nav vēlējies mainīt. Drīzāk viens no otra, esam aizguvuši to, kas individuāli pašiem ir trūcis. Bet mēs jau pašā saknē bijām prātīgi cilvēki ar skaidru skatu uz dzīvi un lietām.
10.07.2013 06:42 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Abi esam kopā jau 6 gadus - loģiski, ka esam kaut kā mainījušies. Drusku pieauguši :)
10.07.2013 07:17 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Manējais ir mainījies tā, ka ir pieņēmies svarā!!! Bet ir arī pozitīvais - vairs nevelk zeķes sandalēs :D
10.07.2013 08:52 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja. cilveki mainas.
par sevi varu drosi teikt, ka agrak biju tempermentigaka, neiecietigaka, asaka, tagad esmu piezemetaka. vins savukart ir mantojis paris manas ipasibas.
10.07.2013 08:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
par stilu. vins agrak izskatijas ka tikko iznacis no sporta zales. vienmer sporta terpa. es biju muzigi uz papeziem un mini svarkos. tagad mes esam sabalansetaki. esmu iemacijusies ari valkat zempapezu apavus, vins ir sacis gerbties ari klasiskakas drebes.
10.07.2013 09:01 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Viņš bija pieradis dzīvot viens, ilgi nebija bijušas attiecības. Tā nu ir iemācījies, cik jauki ir dalīties, būt kopā un runājot iemanījies ir teikt nevis "es biju tur un tur", bet "mēs bijām". Tas man šķiet jauki :)

Savukārt, no viņa mācos būt vēl labāka nekā esmu. Viņš dzīvi māk uztvert ļoti rāmi, katrā cilvēkā saskatīt ko labu. To nu esmu arī apguvusi :) savādāk neesmu mainījusies.

Kopumā abiem nekas tāds nav mainījies.. minimāli :)
10.07.2013 09:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Vīrietis ir mainījies stila ziņā- arī bārdu izaudzējis,kopš esam kopā :D
es pamatā mainījusies neesmu.
10.07.2013 09:14 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Abi esam ljoti, ljoti mainiijusies. Kad saakaam draudzeeties, mans draugs bije bezbeediigs, prieciigs cilveecinjs, kam visa pasaule bija pie kaajaam un juura liidz celjiem. Bet pa siem 6iem gadiem tik daudz kas noticis, ka vinjs ir kljuvis daudz nopietnaaks, un diemzeel, vairs ne tik laimiiga un bezruupiigs. Ceru, ka vinjam tomeer izdosies sasniegt savas ambiicijas un atkal buut patiesi laimiigam.
10.07.2013 09:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)