Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāp.

 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Sveikas!
Es vispār nezinu ko ar šo tēmu gribu panākt, varbūr, tāpat kā daudzas citas, vienkārši izkratīt sirdi...
Ir tā, ka jūtos nevajadzīga. Jau apmēram nedēļu gruzos. Gaidu no sava vīrieša kādu rīcību, bet nekā...Mēs katrs dzīvojam savām pilsētā un daudz nesanāk tikties.
Gaidu kaut vienu mīļu sms no viņa, pat nav tā...Rakstam tikai - labrīt. - ko dari? - es tagad eju... _ arlabunakti.. -
Pašlaik es pati arī neuzprasos - vai varu atbraukt pie viņa. Gaidu kad pats iedomāsies uzaicināt...Varbūt sailgosies, bet nekā...
Es negribu pat viņam neko teikt par to, kas darās manā galvā, jo zinu, ka pārmetīs man, ka redz, atkal esmu kaut ko sadomājusies. Grūti..Negribu šķirties...Man būtu grūti noskatīties kā viņš atrod citu meiteni, internetā publicē mīļbildītes...Viņš vienkārši ir tas puiša tips kuru tik ļoti vēlējos sev blakus. Sākumā likās viss tik skaisti...Mēs skaitamies kā pāris 2 gadus...
Es gribētu tikai mazliet vairāk viņa uzmanības, bet kā lai to panāk?
07.07.2013 20:08 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
.Man būtu grūti noskatīties kā viņš atrod citu meiteni


Neviens nevienam nepieder, kad iemacisie šo tad arī būs feinas veselīgas attiecības.
07.07.2013 20:11 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
iepriekš bija tas mīļums un uzmanība?
caur ignorēšanu un gaidīšanu nekas labs nesanāks, es ieteiktu tev pašai darīt/rakstīt mīļas lietas viņam, vairāk nekā tagad to dari un tad gaidīt pretreakciju. viņš pamanīs. (šobrīd viņš droši vien neko nepamana, pat to, ka tu satraucies :) )
07.07.2013 20:14 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Varbūt negaidi tik daudz, bet rīkojies pati.
07.07.2013 20:18 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Nu, visticamāk, ka tā arī ir, ka viņš nemaz nav pamanījis to, ka uzvedos savādāk, ka man ir sāpīgi...Un ja tagad par to sāktu runat, sāktu parmes, kā jau teic, ka atkal esmu kaut ko sadomājusies...
Dažu brīdi pat domāju, varbūt nav vērts, bet nākamajā mirklī jau bez maz vai asaras, ka nevaru tā...Ka varbūt tagad es varētu viņam pateikt - viss cauri, ja nemāki pret mani labi izturēties, tad nevajag. - bet vēlāk es nevarētu pārdzīvot un skrietu viņam pakaļ. Tāpēc, es nezinu ko es vēlos panākt ar tagadējo izturēšanos pret viņu, varbūt to, ka viņš sapratīs, ka lēnām sāk mani zaudēt un sāks rīkoties. Paskraidīs pakaļ kā es to darīju agrak...
07.07.2013 20:38 |
 
Reitings 551
Reģ: 02.03.2013
iet pašai pretī- citreiz arī tas nepalīdz, man ir bijis tāds gadījums, ka vienkārši viņam bija apnikums, tāpēc nevēlējās mani īpaši satikt, jo vairāk uzplijos, jo sliktāk bija
07.07.2013 21:33 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Ja es neko nejaucu, tad tev pa nakti viņš arī bija pazudis vai kaut kas tāds? Ja jā, tad tur jau gribēju minēt, ka man bija līdzīgs gadījums, bet es atklāti pateicu, ka esmu ļoti dusmīga un varēja kaut sms uzsist, ka šonakt nebūs, lai man mierīga sirds. Toreiz ļoti atvainojās un tagad ir labojies, jo ja aizkavējās, tad zvana vai uzsit man sms!
Nu izrādi viņam savas emocijas un jūtas par notiekošo situāciju. Es noteikti nerakstītu mīļas sms, bet pazvanītu un teiktu, kas par lietu, ka mani tas neapmierina un esmu dusmīga, ka netiek veltīts laiks man un neko nevar paskaidrot. Jo kāda tad jēga no attiecībām, kur viens raksta standarta sms, bet otrs skumst un apslēpj savas nomāktās sajūtas.
07.07.2013 21:42 |
 
Reitings 44
Reģ: 24.01.2013
Es arī iesaku visu izrunāt ar viņu. Pateikt kā jūties. Iesāc ar mazumiņu un tad jau saruna pati ies vaļā.
Bet klusēt gan nevajag. Saku no pieredzes. Bija tieši tāda pati situācija un pabaidījos runāt par savām jūtām un velmēm, jo neesmu no tām, kas māk izrunāties, drīzāk visu turu sevī. Bet tieši šī kļūda man maksāja attiecības ar cilvēku, kuru mīlēju. Un saku, tas tiešām ir smagi noskatīties kā viņš sāk dzīvot savu dzīvi bez tevis. Un viss tikai tāpēc, ka es pabaidījos izteikt savas jūtas.
Tāpēc silti iesaku parunāt. Sliktāk nebūs. Nemocīsies ar jautājumiem kā būtu, ja būtu..
08.07.2013 18:58 |
 
Reitings 44
Reģ: 24.01.2013
Un vēl, dažreiz vīrieši nejūt un nesaprot, ka sievietēm gribās vairāk mīļuma. Iespējams viņam liekas, ka viss ir kārtībā, viņš pat neaizdomājas, ka kaut kas nav tā. Un ne jau tāpēc ka nemīl, vai kaut kā tā, bet gan jo daži vīrieši vienkārši tādi ir. Viņus tikai jāpabiksta biku. ;)
08.07.2013 19:02 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Es negribu pat viņam neko teikt par to, kas darās manā galvā, jo zinu, ka pārmetīs man, ka redz, atkal esmu kaut ko sadomājusies


Piedod, bet izskatās, ka Tev patīk ciest. Pati neesi apmierināta ar esošo situāciju, bet neko lietas labā nedari. Kā lai vīrietis uzmin Tavas domas, ja Tu nestāsti viņam, kā jūties?
Otrkārt, dabiski, ka pēc 2 gadiem nebūs sajūsmas pilnas sms, kā sākumā. Visiem (labi vairākumam) tās kļūst lietišķākas. Ja jau dalaties dienas iespaidos, tad taču ir ok?

Visbeidzot- iespējams, ka patiešām ar zemapziņu sāc just vīrieša novēršanos. To tā ar prātu sākumā grūti pieņemt, bet sirds jau jūt. Nu jā- vot tas ir sāpīgi, bet, ja saki, ka mīli, tad cīnies par attiecībām, sāc runāt, un viss gan jau būs labi ;) bet ja nebūs labi, tad pēc kāda laika būs vēl labāk, nekā bija ar šo :D
08.07.2013 19:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vienkārši pasaki, ka Tev pietrūkst viņš vai viņa uzmanība.
Tas neskanēs, kā pārmetums, vienkārši Tavu sajūtu izteikums.
Tālāk sekojošais tad nu lai paliek viņa ziņā.
08.07.2013 19:09 |
 
Reitings 59
Reģ: 15.05.2012
Liekas, ka šo būtu rakstījusi es! Vienīgā atšķirība - kopā bijām pāris mēnešus.
Es savu mīļoto cilvēku pazaudēju, jo par daudz viņam rakstīju sms, ka ilgojos, ka vēlos satikt, jo arī mūs šķīra attālums.
Runāšana nepalīdzēja, teica, ka viss esot kārtībā. Līdz vienu dienu paziņoja, ka mums nav pa ceļam, kā šķiršanās iemeslu minot sms.
(Sms netika sūtītas 100! Līdz 5 dienām, jo bija brīdis, kad nebiju LV, kad īpaši viņš pietrūka, vajadzēja viņa atbalstu). Tā kā pārlieku jūtu izpaušana un "stāstīšana" kas un kā pietrūkst - arī nav labākais veids.
08.07.2013 19:14 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Arbūz, pēc Tavas pēdējās diskusijas, man izskatās, ka vēl aizvien viņam ir apnikums.
08.07.2013 19:18 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Un pilnībā piekrītu Eternity. Vīriešiem patīk būt medniekiem, pat ja viņi ir kopā ar sievieti ilgstoši. Ne tā, ka uzreiz nepieciešams iekārot citu, bet domāju, ka nepieciešams iekārot atkal un atkal to pašu. Un viņiem ir patīkami, ja sieviete ir noslēpums. Ja sieviete sevi izliek pilnīgi kā uz delnas un viņu iespējams lasīt kā atvērtu grāmatu, tas vairs vīrietim var nešķist saistoši.
Es arī agrā jaunībā pieļāvu tādas kļūdas. Mēdzu ātri pieķerties, stipri mīlēt un nezināt, kur likties aiz sajūsmas. Tad nu visu to arī kratīju virsū vīriešiem. Viņi jau arī iedrošināja, teica, ka tas patīk. Bet, iespējams, paši nenojauta, ka tā var pazaudēt interesi. Pēc tam man, protams, apnika, ka par mani neliekas ne zinis vairs un es izvēlējos aiziet un tad viņiem atvērās plaši jo plaši acis, ka mani iespējams arī zaudēt. Nu es atkal biju kļuvusi par noslēpumu. Bet man tas bija par vēlu jau. Tagad vismaz ir vērtīga pieredze. :)
08.07.2013 19:24 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Paldies meitenes par padomiem!
Jā, mēs izrunājāmies...Es pateicu kā jūtos un tā, kas nepatīk un kapēc...Uz ko viņš sāka rakstīt, ka viņš jau labu laiku nejūt pret mani neko, ka nav vairs tās intereses...Nu un tā runājot mēs aizgājām līdz tam, ka viss ir cauri. Ejam katrs savu ceļu. Jūs pat iedomāties nevarat kā es raudāju kad dzēsu ārā mūsu, viņa bildes! Vakar vēl nezināju ko darīt ar mūsu ierāmēto bildi ko viņš uzdāvināja dz.d. To šorīt saplēsu, nu vismaz rāmītis jauns...Būs citai bildei.
Un ko ar pārejām viņa dāvanām...Nobāzu dziļi skapī, vismaz uz kādu laiku, lai nestāv acīs...
Neticās, ka esam šķīrušies, biju pieradusi pie tā cilvēka un viss. Tā vien liekas, ka tūlīt, tūlīt viņš uzrakstīs - labrīt - bet...
Lai nu kā, viņš ļoti labi apzinās, pats arī teica, ka esmu ļoti stipra, un tāda kā es - ir retums. Viņš novērtē to, ka es tik ilgi dēļ viņa turējos, apzinās to, ka es mīlēju viņu vairāk nekā viņš mani...Bet, kā viņš teica, arī viņam sāp, bet mocīt mani negrib. Pie vainas arī nav cita, bet tā saucamā ''jūtu pasaule''.
Nu tāpēc, tagad mēģinu savas domas novirzīt uz ko citu, bet tāpat...Iedomājoties vien, ka viss tas, kas bija starp mums, nu vairs nebūs, būs ar kādu citu - es nespēju pie tā pierast.
11.07.2013 08:05 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Uhh... Saprotu, kā jūties. Turies un priecājies, ka viņš vismaz pateica godīgi un atklāti, nevis turpināja mocīt vai meklēt sānsoļus paralēli. Laiks sadziedēs... :) Šobrīd tiešām var būt liela pieraduma sajūta vēl, jo liekas, ka pēkšņi no ikdienas dzīves iztrūkst kāds ļoti būtisks posms. Pārdomā, ko Tu turpmāk vēlies un kā varētu aizpildīt šo tukšuma sajūtu, bet lietderīgi. Veiksmi Tev!
11.07.2013 08:36 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.02.2013
Paldies! Jā, laiks dziedēs...Jau atradu ar ko sevi nodarbināt atlikušo vasaru :))
Mēģināšu pēc iespējas mazāk atrasties vienatnē, tas visvairāk liek bojāt sev noskaņojumu.
11.07.2013 11:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits