Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Otra sieviete

 
Reitings 69
Reģ: 14.04.2012
Visām naidējām - šī tēma nav jums!
Man šodien pārdomu diena.
Gribēju zināt, kā ir būt "otrajai" sievietei. Piem., vīrietim ir draudzene jau vairākus gadus, bet Jūsu starpā arī kaut kas ir, nav nozīmes vai tas ir tikai sekss, randiņi, kopīgas aktivitātes. Tu zini par to otru sievieti, vai neesi greizsirdīga, kas ir tas dzinējspēks, kas tur pie šī jau aizņemtā vīrieša.
Man būti grūti, zinot, cik Latvija maza, cik greizirdīga esmu, galu galā, būt otrajai, tas nozīmē - Tu nesatiec viņa draugus ģimeni, esi noslēpta no sabiedrības, varbūt maldos.
Gribu saprast reālo šādu sieviešu viedokli, lūdzu padalies!
07.07.2013 14:50 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, laimīgu tas tevi galu galā nedarīs ;)
07.07.2013 14:53 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ir gadījies kādu laiciņu, bet ne apzināti .. puisis teica, ka izšķīries jau sen, bet kā pēc tam atklājās, tomēr vēl satikās .. es tiku ņemta līdzi visur uz ballītēm ar draugiem, aicināta ciemos (bet nu kopā ar vecākiem nedzīvoja) Pēc tam jau, protams, radās kādas aizdomas, pilnīgi nevainīgi pateicu, ka zinu, ko vakar darījis un, lai atzīstas nu viņš arī uzķērās un pateica, sāka kaut ko taisnoties. Nekas vairs nebūs,lai tad turpina arī ar viņu draudzēties, vēlāk lūdzās piedošanu un teica, ka kļūdījies, bet nu tādas lietas es nepiedodu, kad melo acīs skatīdamies, tad lai rēķinās arī ar sekām :) Un pati nekad ne uz ko tādu neparakstītos, vai tad mazums brīvu puišu :D :)
07.07.2013 14:55 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Apzināti neietu nevienam aizņemtam vīrietim par otro caurumu...
07.07.2013 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits