Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viramate

 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Sveikas, nav kam izkratit sirdi :( kadai ir bijusi darishana ar traku viramati? Mana viramate jau pedejos nervus noedusi :D ehh , pat nezinu ko lai dara, nemetigi apkart runa par mani shausmu lietas, tachu acis ists engelitis, vakar atkal dabuju no radiem dzirdet ko vinja stastijusi par mani, tiras shausmas..ka tik shim paari? Vinja mani nepiejem , jo neesmu tada ka drauga ex, vienkarshi neesmu vinja, tadelj es tieku pazemota..
07.07.2013 14:25 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Pirmkaart, ja tu buutu taada, kura neljautu sev kaapt uz galvas, tad vinja neko apkaart nepiiksteetu. Otrkaart, esi vinjai pajautaajusi, kaadas vinjai probleemas, ka apkaart visiem skandina par tevi nepatiesiibu? Ja nee, es tavaa vietaa taa izdariitu - pateiktu, ko cilveeki ir staastiijusi un pavisam mieriigaa tonii bez kliegshanas, pajautaatu, ko vinja grib panaakt? Ja vinja noliegtu, pateiktu ka mieriigi var noorganizeet konfrontaaciju un, ka lai beidzot saak uzvesties kaa pieaudzis cilveeks un atbild par saviem vaardiem.
Ar viiru esi par to runaajusi un ko vinjsh saka?
07.07.2013 14:46 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Ar virieti ir izrunats shis , pirmaja reize kad viss atgadijaas vinsh runaja ar vinju,protams, vinja noteloja engeliti un teica ka neko nezinot,un neesot neko teikusi, otra reize vakar, ari izrunajamies , vinsh teica ka parunas ar vinju, bet juutu jegas nebus, aija , es nnesmu vinjai jautajusi kapec shis notiek, jo esam mes arpus lv ,tikai zinu ka vinjai es jau nepatiku no pirmas dienas kad speru kaju vinjas delinja maja, jo redzi es neesmu ex.. Vinja par ex krit satav sajusma, pat censhas manu draugu ar ex savest atapakal, nemitigas runas visu laiku par ex ko shi dara , un ka vinjai iet, un to visu statsta delinam.. Es pret vinju vienemer esmu bijusi laipna,naudu esmu devusi, un visu parejo, biju shoka par shadiem paversieniem, jo man likas kad esam tuvas, starpcitu vinja vakar centas mani nomelnot vira masicas prieksha , tikai viramate nabadzite nezinaja ka esam jau ilgu gadus sirdsdraudzenes, ta ari visu info dabuju zinat no vinjas par ""sevi""
07.07.2013 15:15 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Mana vīramāte ir trakums. Par mani jau bija briesmīgs priekšstats pirms pazina mani.
Un, Aija, nav nemaz tik vienkārši uzdot tādai sievietei jautājumus - vai arī tas ir bezjēdzīgi, jo nav labāka cilvēka par viņu.
07.07.2013 15:31 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Ja vinja savam deelam staasta par EX, tad jau taa ir viira probleema - ja vinjsh negribeetu klausiities, sen buutu pateicis, ka vinju tas neinteresee.
Ja esi aarpus LV, tad vispaar daudz nav ko uztraukties, jo ar vinju neredzies, taapeec citi, kuriem vinja staasta shausmu lietas(kaadas, piemeeram?0 vajadzeetu saprast, ka tas ir viira maates izfantazeejums.
Kaapeec tev nauda vinai jaadod? Lai deels uztur savu maati, tu ruupeejies par saviem vecaakiem.
Un, Aija, nav nemaz tik vienkārši uzdot tādai sievietei jautājumus
Nu nezinu, ja par mani kaads ko runaatuk, es tieshi pajautaatu, kas par iemeslu? Labaakaa aizsardziiba ir uzbrukums.
07.07.2013 16:15 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
Runa apkart ka esmu idiote utt, kapec idiote , to es nezinu, nav minejusi :D draugs neklausas par ex, bet fakts ka vinja vienmer visas sarunas vinju piemin..naudu esmu devusi, jo vinjai problemss, nepelna tik daudz lai samaksatu visus reikinus, man nav zheel, protams, ja sanjemtu ari attieksmi normalu, turmaak jau draugam teicu, no savas naudus ne kapeikas varis vinjai nevektishu par visu sho..ka jau tu teici esmu arpus lv mani neuztrauktu vinja, ja vinja nekuditu visus radus pret mani, jo es tachu esmu idiote .. Aaa un vel isuucu visu dela naudu , ta vinja stasta apkart , kaut gan no drauga naudu nejemu, tik cik abi kopa maksajam par iri , partiku utt, pati savam vajadzibs njemu savu naudu,neesmu no izskerdiigajam.
07.07.2013 19:32 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
isuucu visu dela naudu
Baigaa vinja, jo neredz, ka TU arii no savas naudas vinju uzturi. Es tavaa vietaa vairs ne santiima nedotu, lai pati iet un meklee labaaku darbu - lasa kaut seenes mezjaa, jo nav taa tava maate.
Ai, nu nenjem galvaa. Ja radi ir taadi pashi pamulki kaa viiramaate, tad vinji ticees jebkam. Turklaat, ja vinja aprobezjojas ar plikiem "vinja (t.i. - tu) esi idiote", tad normaalam cilveekam skaidrs, ka taads personaazjs nav jaanjem galvaa. Galvenais, manupraat, tagad neskriet pie visiem radiem un nemeeginaat skaidroties,ka tu nemaz taada idiote neesi. Bet viira maatei gan es ko pateiktu tavaa vietaa,kad buutu taada vajadziiba, lai vismaz vinja zina, ka ir dazji, kas vinjas vaardus neuztver nopietni.
Lai veicas un neljauj sev kaapt uz galvas.
07.07.2013 20:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Moš radi jus grib satridinat un tev melo. Zinu vairakus tadus gadijumus. Abam ar vedeklu sastasta baisas lietas. Tipa vedekla apliek vireni un otradak:D
07.07.2013 20:27 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Otrkaart, esi vinjai pajautaajusi, kaadas vinjai probleemas, ka apkaart visiem skandina par tevi nepatiesiibu? Ja nee, es tavaa vietaa taa izdariitu - pateiktu, ko cilveeki ir staastiijusi un pavisam mieriigaa tonii bez kliegshanas, pajautaatu, ko vinja grib panaakt? Ja vinja noliegtu, pateiktu ka mieriigi var noorganizeet konfrontaaciju un, ka lai beidzot saak uzvesties kaa pieaudzis cilveeks un atbild par saviem vaardiem.

Pilniibaa piekriitu, turklaat pateiktu no kaa info esmu dabuujusi un to visu viira klaatbuutnee.
07.07.2013 20:41 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
tuvas, starpcitu vinja vakar centas mani nomelnot vira masicas prieksha




Runa apkart ka esmu idiote utt, kapec idiote , to es nezinu, nav minejusi draugs neklausas


Tad vīrs vai tikai draugs?
07.07.2013 21:22 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
īsti nesapratu, vai tava drauga māte, vai tava vīra māte?? ir mazliet atšķirība, ne?
07.07.2013 21:24 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.04.2013
gandriz viirs ,bet esmu jau pieradusi saukt par viiru :D kaazu datums jau zinams,tatad jau viirs :)
07.07.2013 22:42 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
nepārcenties ar savām sievas "tiesībām" un pretenzijām, pirms esi apprecēta.. tas tā, pasaule negriežas tikai ap tevi.
07.07.2013 23:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
isteniba es neredzu te problemu, ja vien si viramate nedzivo ar jums viena dzivokli/maja!! kapec es neredzu problemu? tapec, ka sievietei gados visticamak nav ko darit, lai jau runa(vai tas kaut kadi ietekme tavas un viriesa attiecibas? saubos)! vinai paries vai vismaz ar laiku rimsies. vislabakais ir ignoret un nemaz isti interesi neizradit, kad "draudzigie un izpalidzigie radini" velas tevi painformet!
07.07.2013 23:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vai tik nav ta, ka ar savu uzvedibu kundzite velas sev uzmanibu pieverst?citu izskaidrojumu sim teatrim neredzu.
07.07.2013 23:34 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
sti nesapratu, vai tava drauga māte, vai tava vīra māte?? ir mazliet atšķirība, ne?+++
07.07.2013 23:52 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
nepārcenties ar savām sievas "tiesībām" un pretenzijām, pirms esi apprecēta.. tas tā, pasaule negriežas tikai ap tevi. Miljons +
07.07.2013 23:53 |
 
Reitings 554
Reģ: 08.05.2013
Arī mums ar vīramāti traki - bet palika traki tik tad, kad sākām plānot kāzas, precējāmies un piedzima mazā, jo viņa bija visgudrākā, bet kā Marta jau teica, tas bija tad, kad dzīvojām kādu laiku kopā. Tiklīdz izvācāmies, tā man palika vienalga, ko un kā viņa dara/saka/aprunā. Kkā tā. Būs labi :) Neuztraucies tik daudz par to, ko viņa citiem kladzina, gan jau tie ātri sapratīs, ka viņa tikai runā aprunāšanas pēc.
07.07.2013 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 4004
Reģ: 02.01.2011
Kubiete- ko uzēdies? drauga mamma var kļūt par vīramāti, tas jau autores problēmu nemazina :D

par tēmu- liels un apaļš ignors slima suņa murgiem! bet tā ex piesaukšana gan tizla, uzjautā, vai kundzītei dēla izvēle pilnīgi pie d*****? :D
08.07.2013 00:03 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
par tēmu- liels un apaļš ignors slima suņa murgiem!


Tas slimais suņa murgs dzemdēja un izaudzinaja dēlu!!!!!!!!!!!!!No sievas pat var izšķirties, bet māte paliks vienmer mate!
08.07.2013 00:05 |
 
10 gadi
Reitings 4004
Reģ: 02.01.2011
Tas slimais suņa murgs dzemdēja un izaudzinaja dēlu!!!!!!!!!!!!!

un šobrīd bojā viņa attiecības :D cik burvelīgi :D
08.07.2013 00:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits