Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ārsti.

 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Kas tā Rīgas 1. slimnīcā par attieksmi? It kā ģim. ārsts normāls, nav rupjš, nekā, bet vairākas reizes pagājšnedēļ biju pie viņa, sūdzējos par muguras sāpēm, temperatūru, kunģa sāpēm, viss, ko viņš dara, ir izraksta zāles. Ok, varbūt nedaudz paklausījās, pabakstīja, paprasīja, kur sāp, bet tas viss. Tas tā normāli ir?

Tas pats arī ar ģinekoloģi tajā pašā slimnīcā, it kā laba attieksme, jauka (protams, ja neskaita to, ka izturējās kā pret mazu bērnu), it kā pārbaudīja, visu izdarīja (kas bija sāpīgi, un vēlāk vēl nedaudz asinis no turienes tecēja pilītēm), paņēma analīzes, jo es par šo to sūdzējos, un, kad pajautāju par kontracepcijas līdzekļiem, nekā praktiski nepajautāja, ja vienīgi par alerģijām un par vēnām, bet īsti nepateikšu, vai tas bija pašā vizītes sākumā vai pirms pajautāju par kontracepcijas ļīdzekļiem, tātad, nekā nepajautāja, ko es labāk gribētu, ko kā, nepadomāja, ka varbūt analīžu rezultāti varētu kaut ko ietekmēt, ņēma lapiņu un jau taisījās izrakstīt kaut kādas OK, pateicu, ka gribētu varbūt labāk NuvaRing, jā, ok, izrakstīja tās. Īsti nepastāstīja par to, kā lietot, kaut kā centās, bet es nesapratu, jo taču grūti bija pateikt, ka pirmo reizi jāievietoirmajā mēnešreižu dienā. Atbildēja, lai instrukciju palasu.

Nu, tāda man tā bēda. It kā ārsti jauki, labi, bet vai normāli, ka tā uzreiz visu izraksta, lai gan visām kaitēm var būt 100 un 1 iemesls. Ģim. ārsts man jauns, jo savā dzimtajā pilsētā praktiski neuzturos, pie ģinekoloģes biju diemžēlpirmo reizi, ar tādu nelielu nokavēšanos, ņemot vērā manus 19 gadus.
06.07.2013 23:14 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Nu, bet Tev tās zāles palīdz ?
06.07.2013 23:20 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Pilnīgi normāli mūsdienās. Vienu brīdi strādāju 1.slimnīcā. Varu teikt, ka tev ar ārstiem bija paveicies :D Bet nu žēl, ka tā. Katram jau gribās, lai pievērš viņa kaitēm lielāku uzmanību, ne tikai izraksta recepti un attā..
06.07.2013 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Nu, kā lai saka. Man problēmas viena pēc otras, sākumā mugura, izrakstīja, tad sākās temperatūras, teica, lai muguras zāles nedzeru, tagad jūtu arī muguru, kunģa zāles padzēru, bet, tā kā nosēdēju 2 dienas viena pati ar 39 temperatūru, nejutu ne kunģi, ne arī bija spēks iedzert tās zāles. Tagad viss kopā. 1dien atkal pie ģim. ārsta, redzēs, ko teiks.

Vēl kas. Vizītes laikā stāstīju, ka man arī citas problēmas jau kādu laiku ir, kuras gribētu pārbaudīt ar rentgenu, tālāk speciālistiem, no kā viņš izvairās. Liekas, ka negrib nemaz tos norīkojumus rakstīt, teica, ka citu dienu par to parunāsim. Negribu meklēt baigos mīnusus, bet arī, kad ar mammu aprunājos, šī teica, kas par ārstu tāds, visu laiku tik kko izraksta, kas man arī kaut kā liek šaubīties. Nezinu. Gribas jai, lai viss ok, un ārsti nav jāmaina.
06.07.2013 23:27 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Hmm, bet ko tas ģimenes ārsts varēja darīt, ja ne izrakstīt zāles? Vienīgi iedot tev nosūtījumus pie kāda cita ārsta, bet acīmredzot neredzēja vajadzību. Ja tev likās, ka vajag rakt dziļāk problēmā, varbūt vajadzēja pašai pateikt.

Par ginekoloģi vispār nesapratu, izņemot to, ka tev sāpēja un tecēja asinis, izklausās laba attieksme. Es gan neesmu gājusi pēc OK nekad, bet nu tomēr nesaprotu īsti, kāpēc kādam būtu jāstāsta tas, ko var izlasīt.
06.07.2013 23:27 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Unique, ehh, tad skaidrs, lielākā mana sāpe - izmanības trūkums. :( :D
06.07.2013 23:28 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Viņam ir jādod tev nosūtījums. Man tā ar ģimenes ārsti ir nervu sakarā, viņai liekas, ka nervu ziņā viss ir sīkumi, bet visās citās jomās ar nosūtījumiem neskopojas un kā cilvēks labs. Bet es tiešām nesaprotu, ko tu gribi sagaidīt vairāk no ģā par zālēm un nosūtījumu.
06.07.2013 23:28 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
cupcake2 nē, ne tā es to biju domājusi :D
06.07.2013 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Es domāju, ka ģinekologs tam ir domāts, lai aprunātos un izvēlētos tieši MAN piemēroto kontracepciju. Tad priekš kam kaut kadiem NuvaRing vai citiem kontracepcijas līdzekļiem jābūt receptei, ja viņas tā uz dullo izraksta?

Bet ok. Nomierinājāt. :)
06.07.2013 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Susanna, es gribu arī kādu nosūtījumu, parakties dziļāk savās kaitēs, bet ar tādu brīnumu mani vēl neiepriecināja. Labi, bet es saprotu, ka tas viss normāli. Vienkārši pie šiem ārstiem pirmās reizes, pašai "lielā dzīve", gribējās par šo to pārliecināties. :)
06.07.2013 23:33 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nu, pēc savas pieredzes varu teikt, ka tur, kur vairāk maksāsi, tur būs labāka attieksme. Poliklīnikās un slimnīcās viss būs pa ātro, neiedziļinoties cilvēku problēmās tiks izrakstītas receptes. Tā nu tas ir un būs.
06.07.2013 23:34 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Cupcake, es kaut kad arī par šiem nosūtījumiem te jautāju un man teica, lai uzspiežu uz ārstu. :D Nu principā tā arī ir, ka vienkārši jāpasaka, ka gribi un viss.
Bet ginekoloģi gan iesaku mainīt, manuprāt, tas nav normāli, ka tev asinis bija.

Bet vispār - man, piemēram, ārsti kā suga nepatīk un es visos varu atrast kaut ko sliktu. :D
06.07.2013 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Nu, man jau liekas, ka 15ls vienkārši par vizīti ir pietiekami (kaut gan pie slimnīcas cenrāžiem rakstīts, ka 5ls, bet pie visiem, kuri bija pieejami, mistiskā kārtā 15ls). Bet ok, paldies, meitenes. :)
06.07.2013 23:40 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 31.01.2012
Susanna, ok, centīšos. Varbūt vienkārši pirmajās reizēs negribēja uzreiz sūtīt, gribēja pagaidīt. Bet par to ģim. ārsti, ehh, nu, skatīšos pēc turpmākām vizītēm. Varbūt pati ļoti sasprindzinājusies biju vai kā, mainīt jau īsti arī negribas, kad labā vietā diez gan normāli ārsti atrasti, nu, tieši attieksmes ziņā./
06.07.2013 23:44 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nu, pēc savas pieredzes varu teikt, ka tur, kur vairāk maksāsi, tur būs labāka attieksme. Poliklīnikās un slimnīcās viss būs pa ātro, neiedziļinoties cilvēku problēmās tiks izrakstītas receptes. Tā nu tas ir un būs.

Patiesībā ne vienmēr. Es nesen biju savas pilsētas veselības centrā pie neiroloģes par pilnu cenu. Neiroloģe man pateica, lai nākamreiz (vēl būs jāiet vairākkārt) obligāti ņemu nosūtījumu, citādi tās cenas taču tik lielas. Vienvārdsakot, pati stingri ieteica 20ls vietā maksāt 3ls un bija ļoti laipna, veltīja diezgan normālu laika brīdi man (vismaz pašlaik radies tāds iespaids).
06.07.2013 23:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits