Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sirdsāpe

 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Vēlos izstāstīt savu sāpi, ja ne sajukšu prātā:(
Īsumā, esmu precējusies, ir divgadīga meitiņa. Kā mans vīrietis saka, ka problēma esot manī un man ir jāizmainās, ja vēlos mūsu attiecības saglabāt.
Par ko strīdamies? Es ļoti ātri aizsvilstos, kad prasu kko izdarīt, ļoti daudz neprasu, bet pāris lietas pa māju uz ko nesaņemu neko. Sēž vgandrīz visu savu brīvo laiku pie datora, kas mani protams arī uzkurina. Esmu gan pa labam mēģinājusi, gan otrādi. Tā kā 2 gadus sēžu ar meitiņu mājās, vienīgais pelnīājs ir viņš. Kad sanāk kāds kašķis viņš mīl man to bāzt acīs, ka dzīvoklis ir viņa un ka esmu nepateicīga.
Esmu ļoti pateicīga, bet tas nenozīmē, ka man tgd būtiu jāklusē, ja man kkas nepatīk. Viņš uzskata, ka audzināt bērnu nav nekas grūts un nesaprot no kā es varu nogurt. Pa šo laiku viņš ne reizi nav piecēlies no rīta, pateicis, paguli mīļā, es visu izdarīšu ( nu piemēram, pamperi samainīs, pabaros utt)...Viņš vēl no tādiem, kurš neprot sev neko uztaisīt.. Pat tēju man jāiet un jātaisa viņam. Ceļos no rītiem, lai uztaisītu viņam brokastis. Ja kādreiz es to darīju ar mīlestību, tad tagad jūtos kā kalpone un šīs attiecības mani iedzen depresijā, daudz raudu. Viņam manas asaras ir kā ūens no poda.


Meitenes, ja ir jautājumi uzdodiet. Es varētu vēl garāk saraksīt, bet zinu kāds slinkums lasīt tik garas tēmas. Es noteikti neprasu ieteikumus, vienkārši jūsu domas par šo visu....Ar draudzenēm šādu tēmu nevēlos apspriest.
06.07.2013 22:45 |
 
Reitings 218
Reģ: 23.07.2010
Domāju, ka 90%, ka viņš nemainīsies! (spriežu pēc piemēriem no saviem draugiem, radiem) :( padomā, vai tev to vajag!
06.07.2013 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Neesat domājuši par iespēju mazo vest dārziņā, lai pati vari atrast kādu darbiņu kaut uz pus slodzi? Tas liktu Tev domāt par citām lietām, palielinātu finansiālo neatkarību, lai viņš nevar pie katra sīkuma to pieminēt, liktu Tev justies pārliecinātākai par sevi varbūt, tāpat varbūt viņš sāktu novērtēt, kad esi mājās?
06.07.2013 22:49 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Mēs esam krievu tautības, bet dārziņā viņš grib, lai iet latviešu grupiņā. Vēl kāds gads jāpagaida un tad jau mazā ies.
Piekrītu, tā finansiālā puse tiešām ir no svara.
06.07.2013 22:52 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
neesmu vecumā vai situācijā, kurā varētu tev kaut ko ieteikt, nav man tādas pieredzes, bet mans viedoklis, tev nav iemesla būt pateicīgai. viss ir sabalansēti, viņš strādā, tu radīji un rūpējies par bērniņu. jūs varat būt pateicīgi viens otram un izrādīt to ar labu, bet viņam nav tiesību tā zāģēt.
06.07.2013 22:55 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
nevar aizbraukt pie mammas uz kādu laiku?
06.07.2013 22:55 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Izlaiaidi savu veci un tbd jaaraud. Taa ir,ka attieciibu saakuma visu uz paplaates piens- i' pusdieninjas pienes, i' ar karotiiti taas iebarot, i' teejinju atnest, i' dsupshuku nobucho. Cilveeks aatri vien pierod pie labaam lietaam, taa arii tavs viirs.
Ieteikt te nav ko, liec beernu daarzinjaa, meklee darbu, kljuusti finansiaali patstaaviiga un biezhaam liec beerna teevam aukleet beernu,ja jau tas ir tik vienkaarshi-gan tiks galaa.
06.07.2013 22:58 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
nifnif viņš saka, ka es zāģēju, ka neļauju viņam atpūsties, vienmēr piesienos. Bet piesienos un zāģēju par ikdienišķām lietām, kas man beidz nost. Par elementārām lietām ir jālūdzās un viss pārsvarā beidzās ar skandālu.

Donata, vecāki diemžēl atkrīt. Ir tikai ome, bet tas ir ļoti tālu.
06.07.2013 22:58 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
čāča nēesmu viņu nekad pieradinājusi. Kad pelnījam abi, tad arī katrs varēja sev tēju uztaisīt, paēst. Tīrījām māu uz pusēm, bieži vien viņš visu lielāko darīja.
06.07.2013 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
tev nav iemesla būt pateicīgai.

Šim gan nepiekrītu. Vienam par otru ir jābūt pateicīgam, neko nevajag uztvert pašsaprotami no otra cilvēka.

un bēgt pie draudzenēm vai vecākiem, manuprāt, arī nevajag, tas neatrisina problēmu.
Domāju, ka vienkārši Tev kā personībai vajag atrast laiku un vietu augt, mazāk arī kaitinās tie ikdienas sīkumi, manuprāt.
Varbūt kļūdos.
06.07.2013 23:05 |
 
Reitings 213
Reģ: 10.04.2013
Es domāju, ka viss vairāk Tevi nospiež tas, ka uz diviem gadiem esi izkritusi no aprites. Tapēc arī Tu savu vīru zāģē, jo pati jūties emocionāli nospiesta. Tev vajadzētu veltīt laiku ne tikai savam bērnam un citām sadzīviskām lietām, bet padomāt arī par sevi. Kas ir tas, kas Tev rada pozitīvas emocijas? Vai ir kāds, kam uzticēt bērnu - lai pati vari atvilkt elpu, kaut vai satiekoties ar draudzenēm vai apmeklēt kādas skaistuma procedūras - savai labsajūtai?
06.07.2013 23:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Beidz zaagjeet un tad arii dabuusi rezultaatus. Protams, ka viirietis pats neiedomaasies piecelties agraak un nomainiit pamperu. Kursh to pats vispaar iedomaatos? Ja kaut ko gribi, laipni paluudz. Zaageeshana rada tikai pretreakciju.
06.07.2013 23:11 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Parfait
jūs varat būt pateicīgi viens otram un izrādīt to ar labu, bet viņam nav tiesību tā zāģēt.

to, ka viens otram abpusēji es saprotu un atbalstu. man nepatīk, ka vīrietis varētu viņai likt justies parādā par kko, tā es domāju.

Lady, kad pelnījāt abi viss bija kārtībā, tad kkādā veidā tu varētu mēģināt atgriezt to situāciju. vai nu izrunājot, ka bērna audzināšana un mājas uzturēšana ir darbs, vai atrodot sev kkādu ienākuma avotu. žēl tikai, ka bērniņš tik mazs, foršāk jau būtu paaudzināt pašai, nekā likt dārziņā vai pie auklītes un atsākt strādāt.
06.07.2013 23:12 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Parfait es tev pilnīgi piekrītu. Ja pirms tam nepiesējos par to, ka kkas mētājās pa grīdu vai skaļi bļustās pa istabu, tad tagad mani tas kaintina. Un vīņš ir ļoti kategorisks un nesaprot, kā es varu gribēt ko citu un nebūt kopā ar mazo.
Mēs esam ilgi kopā. Tgd pat negribas viņam teikt, ka mīliu, tads vienaldzīgums sirdī:(
06.07.2013 23:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mierīgā garā.. mīļi aprunājaties par tēmu... sarunājiet dienu, kad 2. pusīte pabūs kaut pusdienu aukles lomā.. varbūt tad Tevi labāk sapratīs :)
06.07.2013 23:13 |
 
Reitings 8
Reģ: 06.07.2013
Mums ar viiru nav beernu, bet ir ljoti liidziigi.. vinjam arii shkjiet, ka es vinju visu laiku zaagjeeju.. Tagad tas viss jau ir tik taalu, ka grasos shkjirties, tikai vinjsh to veel nezina.. meegjinju sanjemties, lai mieriigi pateiktu.. :/
06.07.2013 23:19 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Esmu ļoti laipni prasījusi, ar mīlestību, nekad nepacēlu balsi, bet kkā ievēroju, ka viņam vienalga, teicu es kaut ko vai nē. Tas viss nāca ar laiku, pēc tam jau kad redzēju, ka viņam ir pilnīgi vienalga, tad sākās arī visa zāģēšana.


Dives es satiekos ar draudzenēm, ejam uz kino. Nav tā, ka sēžu mājas tik. Kad esmu ar drauzenēm, kolēģiem un maziņo esmu ļoti pozitīva, bet līdz ko vīrs mājās tā jūtos kā kalpone, uzreiz negatīvas emocijas....

nifnif es ļoti gribu visu kā senāk. Mazā mums mīl bērnu kompānijas, tā kā viņai tas tikai par labu nāks un arī tas, ka mamma ir priecīga.
06.07.2013 23:20 |
 
Reitings 220
Reģ: 11.02.2011
šķiries,jo labāk nebūs,būs sliktāk,šada tipa vīrieši ir jāpamet un jāskrien ko kājas vien nes. Meita paaugsies,sapratīs un piedos! neziedo savu laiku un nervus! sāc jaunu dzīvi,esi laimīga. ir tik daudz laimīgas vintuļās māmmiņas,sākumā būs grūti,bet ar laiku tu priecāsies,ka esi pamodusies no tā murga :)
06.07.2013 23:28 |
 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Es ar savējo arī karoju kādu laiku. Kas mainījās? Beidzu viņu appuišot. Kā izrādās pats māk sev gan tēju uzvārīt, gan ēst uztaisīt. Ja viņš sākumā man nevarēja palīdzēt ar bērnu, tad tagad tas vairs problēmas nesagādā. Es vairs nelūdzu, es vienkārši nostādu viņu fakta priekšā, ka viņam šovakar puika jāliek vannā. Un viņš pat neapvainojās, ar laiku pats saprata, ka es neesmu terminators un visu viena izdarīt nespēju.
06.07.2013 23:32 |
 
Reitings 1195
Reģ: 17.04.2012
Pirmā Sieviete esmu mēģinājusi viņam neko netaisīt, teikusi, lai pats visu dara. Dusmīgs kā pūķis bija un ar mani nerunāja.
06.07.2013 23:34 |
 
Reitings 220
Reģ: 11.02.2011
Pirmā Sieviete viņš noteikti tevi mīl,jo tādi gadījumi kā tev ir 2% no 100% ! Tev paveicies
06.07.2013 23:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits