Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

BAUDIET SODIENU! :)

 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
kadas meitenes dienassgramata pirms kazam, lika pasmaidit, ceru,ka jums tapat! :)
Šodien atcerējos, ka gribēju līdz kāzām notievēt. Tāpēc tagad visu laiku izvairos no lietām, kas padara mani resnu- svariem, spoguļiem un fotogrāfijām.

Bet, ja nopietni, ik reiz, kad es cenšos ēst veselīgi es attopos 3:00 naktī pie ledusskapja ar vistas stilbiņu vienā un pilnpiena bundžu otrā rokā. Dzīve, laikam, būtu daudz vienkāršāka, ja nebūtu vistiņas un plova, vaine?

Un vispār, ja ir vēl kādas tādas meitenes, kā es, kuras diētu nespēj ievērot ilgāk par vidēji divām stundām, tad es gribēju pateikt, ka Jūs visas esat dikti skaistas un kāds Jūs noteikti mīl un mīlēs tādas, kādas esat. Un, ja kāds Jums kādreiz apgalvos pretējo, tad zvaniet man, aiziesm par spīti šamam kopā un kādu fāstfūdu.

Protams, visu ar mēru, bet pankūkām ir jāgaršo pēc laimes, nevis pēc diētas, vaine?
06.07.2013 13:50 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet, ja nopietni, ik reiz, kad es cenšos ēst veselīgi es attopos 3:00 naktī pie ledusskapja ar vistas stilbiņu vienā un pilnpiena bundžu otrā rokā.


Man tā bija, kad ieturēju īslaicīgās diētas - 13 dienu diēta, īpašās zupas diēta... visas parasti arī beidzās ar nakts siera cepšanu un cūkgaļas karbonādi brokastīs :)

No vienas puses nebija jau tā, ka tas liekais svars tik dikti traucēja dzīvot.. bet pilnībā apmierināta ar sevi nejutos.

Sāku ēst veselīgi.. tas nenozīmē tikai skrubināt salātus un gurķi. Sāku skaitīt kalorijas. Ēdu gandrīz visu.. tikai to neveselīgāko ēdiena daļu lieku mazākos daudzumos.. salātus - vairāk. Ar laiku parādās iemīļotie ''veselīgie'' našķi :) Tā nu bez ļoti lielas piepūles nometusi esmu jau 13,5 kg.

Un katru reizi, kad paskatos spogulī.. jūtos tik pašpārliecināta, pacilāta... patīkami dzirdēt komplimentus no paziņām un tuvajiem. Ejot pa ielu .. atskatās..
Mazāk svīstu.. Nerīvējās ciskas viena gar otru.. Fiziski kļuvu izturīgāka, nenogurstu tik ātri.. par spīti tam, ka uzņemu mazāk kalorijas :)

Šodien uzskatu, ka laimi nevajag uzņemt ar uzturu.. tad arī nevajadzēs alkt pēc ''laimes pankūkām'' :D
06.07.2013 14:08 |
 
Reitings 112
Reģ: 27.06.2012
man ir the same par to nakts eshanu :D
bet nu seit ta runa vairak iet par to,ka tam meitenem,kas jau ir tievas un visu laiku mocas, aij man tur tas, vai tas un tas, bet isteniba jau taa nav :D

a cik ilgaa laikaa nometi 13kg? nav jau taa,ka neinterese :D
06.07.2013 14:19 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Jāirt uzcept kartupeļi :D
06.07.2013 14:22 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
jāiet
06.07.2013 14:23 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man bija pirmais svara mešanas maratons ziemas sākumā.. mēneša laikā nometu 10kg. Bet tas bija nedaudz ekstrēmāk... tad es sāku atkal ēst pa vecam (tas nebija maz).. un uzēdu atpakaļ 5 kg. Tā nu saņēmos.. un mierīgā garā 9 nedēļās esmu nodzinusi - 8,5 kg. Sākotnēji svēru 70 kg.

Ja godīgi.. sev visu laiku agrāk iestāstīju - aij, man jau tāda miesasbūve, tādu dabas māte mani ir paredzējusi... ome tieši tāda pati.. biju gandrīz samierinājusies ar to :)
06.07.2013 15:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits