Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko tavs puisis tev dod?

 
Reitings 202
Reģ: 25.04.2013
Iespēja palielīt savus puišus :)

Bet, jā, jautājums ir tāds, ko jums dod jūsu vīrietis? Vairāk tieši praktiski un materiāli.

Vienai manai draudzenei, piemēram, viņējais daudz dod, apmaksā visu dzīvi viņai, pērk dāvanas visu laiku, rotas, drēbes, ved celojumos, dod auto, vadā pa restorāniem utt.

Man, piemēram, no tā nekā nav. Es pati pelnu un esam ar draugu līdzvērtīgi, tāpēc kopā visu to darām, dalāmies, tērējam naudu. Sanāk, ka nekas tāds īpaši man vairāk netiek dots. Nav ne randiņu, ne dāvanu, nekādas īpašas lutināšanas.
Bet es tāpat esmu laimīga ar viņu ;) Bet atzīšos, ka gribētos...

Kā ir jums?
03.07.2013 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
Bet interesanti, ka citai tiek vairāk, bet citai mazāk
To sauc par skaudību, labāk dzīvot un tiekties pēc savām vēlmēm, pašrealizēties nekā sēdēt forumā un skaudīgai būt.
05.07.2013 16:31 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Visu ko gribu un visu ko man vajag...diemžēl tas nav abpusēji...šajā brīdī.
05.07.2013 18:49 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Vienai manai draudzenei, piemēram, viņējais daudz dod, apmaksā visu dzīvi viņai, pērk dāvanas visu laiku, rotas, drēbes, ved celojumos, dod auto, vadā pa restorāniem utt. Mani dzīve izmācīja nesalīdzināt un klusi necerēt, ka velētos kautko kas ir otram. Tev var nebūt ne jausmas kā viss ir patiesībā aiz aizvērtām durvīm.
05.07.2013 19:00 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Atceros ko man reiz viens vīrietis teica. Ir sievietes kuru dēļ vīrietis ir gatavs uz visu, ir sievietes kuru dēļ pat censties negribas. Un ne vienmēr gadās, ka attiecības iveidojas ar to pirmo variantu.
05.07.2013 19:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits