Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Somija...

 
Reitings 90
Reģ: 30.06.2013
Sveikas meitenes!
Es esmu nolēmusi studēt Somijā un pieteikties mācībām no septembra, bet mani uztrauc fakts, ka tā tomēr ir Somija un dzīve tur nav nekāds rožu dārzs, bet tomēr mācības ir bezmaksas.
Es vēlētos dzirdēt jūsu viedokļus vai kādu, kurš ir studējis Somijā.. Es arī esmu dzirdējusi par pabalstiem, ko sniedz valsts studentiem un ja papildus tu mācies somu valodu tu arī iegūsti tā saucamo labumu no valsts.. Kāda iespēja ir atrast darbu bez somu valodas?


Paldies!
30.06.2013 18:15 |
 
Reitings 90
Reģ: 30.06.2013
Neviena nepateiks?
30.06.2013 20:17 |
 
10 gadi
Reitings 2519
Reģ: 29.01.2009
Par studijām neko daudz nezinu, bet darbu gan būs grūti atrast, ja nav sakaru un/vai valodas zināšanu. Var jau arī mācīties zviedru valodu, kas ir otra valsts valoda, tā ir daudz vieglāka, vismaz man personīgi.
Tavā vietā, ja ir iespēja, noteikti to izmantotu studēt bez maksas un ja vēl maksā pabalstu par valodas mācīšanos.
01.07.2013 23:00 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es dziivoju somijaa pusgadu. darbu atradu uzreiz, pelniju labi. varu pastaastiit, ja interesee, bet veestulees. aizbraucu no turienes deelj veseliibas, bet skandinaavijaa noteikti atgrieziishos
01.07.2013 23:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits