Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izniekota vasara?

 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Šodien mani kaut ko pārņēma tāds depresīvs garastāvoklis. Ir vasara! Un es to tik ļoti gaidīju, kā jau katru vasaru, liekas, ka tad dzīve beidzot ieņem citus apgriezienus. Ka tad ir jābūt mūžīgajai ballītei, saulei, jūrai, draugiem, izbraucieniem, piknikiem, festivāliem, jautrībai utt. Bet tagad atskatos, un jau gandrīz puse vasaras pagājusi. Bet man nav pat nekā aizraujoša, ko atcerēties. Nekas no tā nav noticis.

Pa dienu darbs, vakarā mājas, jāgatavo vakariņas, jātīra māja, TV, dators un gulēt, viss kā jebkurā ziemas dienā. Brīvdienas arī tādas nekādas, kaut ko strādāju, kaut ko nosēžu pie datora. Viss kaut kā tik bezjēdzīgi paiet :( wtf?

Kā jums baudās vasara? Kā jūs pamanāties izkrāsot savu ikdienu ar visām vasaras fīčām? :)
30.06.2013 18:09 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Ja Tev ir darbs, tad jau pavisam izniekota vasara tā nav, manuprāt. :)
Mana vasara arī ir tikai nedēļas nogalēs, bet tīri labi sanāk pabaudīt un atpūsties. Aizbrauc kaut kur, palasi grāmatu, uztaisi ēst, satiecies ar draugiem - tad jau visam būtu jābūt kārtībā.
30.06.2013 18:12 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Paiet smiekliigi - liidz Jaanjiem sesija bija un tagad pa maajaam vaartos. Taa kaa neesi taada vieniigaa :) Bet peec balliiteem man nemaz nav veelmes, driizaak kaada celjojuma pa LV, spontaana brauciena uz juuru vai tml.
30.06.2013 18:13 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es arī strādāju un brīvdienu nemaz tik daudz nesanāk,bet es kaut kā esmu pamanījusies kaut vai pēc darba vakarā aiziet uz kādu cafe, pastaigāties pa pludmali, satikties ar draugiem utt. Brīvdienās,protams,tas ir divtik. Latvijā man arī likās,ka vasara ir pagājusi neko īpaši nesadarot un ir ikdienas rutīna,bet šeit ārzemēs,kur es esmu, kaut kā vairāk sanāk sevi palutināt, atpūsties un lietas izbaudīt. Laikam priekš manis tomēr bija svarīga tā vietas maiņa :)
30.06.2013 18:15 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu bet rīkojies nevis čīksti!
Mani mazie vasaras prieciņi ir pasēdēšana ar draudzenēm darba dienu vakaros Ņekādu problēmu", izbraucieni ar riteni, piknikiar šašlikiem, jūra, ezeri, auksti kokteiļi, utt.
30.06.2013 18:17 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Man bija brīži, kad likās, noteikti nekas interesants ar mani šajāvasarā nenotiks, tikai darbs, sesija, mājas un sports, bet pagaidām ir pat ļoti piesātināta ar dažādiem notikumiem, pasākumiem, viss ir ok.. Galvenais nenolaist rokas un pašai kko darīt lietas labā!! ;)
30.06.2013 18:20 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Nē, man jau nevajag nekādas tādas ballītes, tā kā alkohols mani diezko neinteresē.
Es to arī biju domājusi... braucienus uz pludmali, sauļošanos, branchus svētdienās, vīna vakarus uz balkona, kaut vai romantiskas pastaigas pa Vecrīgu. Bet manu puisi ir praktiski neiespējami uz ko tādu pierunāt :( Viņam ir vai nu mājas un dators vai arī savs hobijs, kur es neierakstos. Bet draudzenes pēdējos gados ir pazudušas
30.06.2013 18:21 |
 
Reitings 1492
Reģ: 14.04.2013
Man tieši pretēji, līdz šim vasaras bija laiskas, mierīgas, tādi pasteļtoņi.

Šī vasara ir uzņēmusi nereālāko ātrumu - jauni piedzīvojumi, cilvēki, pasākumi, garšas, iespaidi, viss mutuļo košās krāsās, kas ir biedējoši, jo šķiet, tūliņ vasara būs jau galā.
30.06.2013 18:22 |
 
Reitings 356
Reģ: 11.09.2012
Bet kā lai rīkojos viena?
30.06.2013 18:22 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Mana vasara sāksies tikai nākamajā vīkendā. Līdz šim nav bijis laika pat uz jūru aizbraukt...
30.06.2013 18:22 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Vasarā tāpat visādi mājas darbi, siena vākšana, bet pa vidu jau viskaut kas foršs ir noticis un vēl notiks- Pestivāls, eksāmenu rezultāti, iestāšanās augstskolā, atbilde no tās, dažādi izbraucieni, pikniki ar draugiem un ģimeni-tas arī izkrāsos manu vasaru! :) Un nekas no nosauktajām lietām nav baigais Wow, bet tas ir tieši tas, kas man nepieciešams, lai labi pavadītu vasaru :)
30.06.2013 18:24 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Kā rīkoties vienai??!

Nu sāc ar to, pacel savu pakaļu no dīvāna, un brauc uz jūru, vecrīgu vai jebkur citur!! Dari tieši visu to ko vēlies!!
30.06.2013 18:24 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu manējais arī uz visādiem riteņošas vai čilošanas pludmalē pasākumiem neparakstās, tieši tāpēc tādas lietas izbaudu ar draudzenēm. Čābīgi, ja draudzeņu nav, ko lai saka... Bet nu kaut vai to pašu sauļošanos, pabūšanu pludmalē vai brančus var baudīt arī viena.
30.06.2013 18:37 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Man šeit Rīgā pat nav puiša (neesmu rīdziniece), lai kaut no rīta nebūtu vienatnē! :D
Arī neesmu paspējusi pabaudīt vasaras priekus.
Bet esmu brīvprātīgais, tagad uz Dziesmu svētkiem sanāk aktīvāk padarboties. :)

Es daudz un dikti braucu ar riteni, tā kā tas arī ir sava veida vasaras baudīšanas prieks.
30.06.2013 18:42 |
 
Reitings 30
Reģ: 29.01.2009
Interesantai dzīvei, manuprāt, nav jēgas gaidīt vasaru vai jebkuru citu gadalaiku. Ja ir, tad ir, ja nav, tad nav un jādara kaut kas, lai būtu. Nevar gaidīt vasaru kā atrisinājumu "bezdraugu situācijai" vai cerēt, ka nu tik būs ballītes, ja viss gada tumšais periods pavadīts mājas-darbs režīmā.
30.06.2013 19:26 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
es arī visu laiku sūdzos,ka neizdevusies vasara. tagad sāku domāt-tā nemaz nav - esmu pabeigusi augstskolu, bija izlaidums, pabiju Koknesē, iztusējos pa Vecrīgu, labi nosvinēju Līgo :) zinu,ka augustā vēl braukšu uz Ventspili.

vienīgais žēl,ka nav sanācis NEREIZI pasauļoties. kaut kā interesanti iekrīt, ka saulainās dienas ir kad es strādāju, bet kā brīvs- tā nekāds laiks :)
30.06.2013 19:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tas viss atkarīgs no mums pašiem.
Man ir draugs, kas ir aktīvs, bet nu viņš ir diezgan aizņemts ar darbu, bērnu, sportu ka nu 100% nevar būt man blakus, draudzeņu var teikt nav, es visu izbaudu viena, braucu ar riteni pārsvarā viena, tā ir tāda arī mana pēdējā laika aizraušanās.
30.06.2013 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 4775
Reģ: 29.01.2009
Neapvainojies, bet ar ko tu biji domājusi braukt uz festiņiem un ballēties, ja tev nav draudzeņu un tavs puisis nekur neiet? Vnk interesē kā tu to biji iedomājusies..? Jo ja ir draugi, tad jau nav nekādu problēmu vasarā braukāties uz jūru, čillot, iet tusēt uz Vecrīgu, utt... :) Cita lieta, ja tev nav vispār neviena, ar kuru kopā to darīt...
Man pašai viss ok, šovasar daudz dažādu notikumu un ballīšu, reāli katru nedēļas nogali kaut kas notiek, man pat gribas nedaudz apstādināt to laiku , jo laiks ļoti ātri skrien un nedaudz skumīgi, ka vēl tikai 2 mēneši un vasara beigsies... :( bet cenšos domāt pozitīvi, jo šovasar vēl daudz ko jāpaspēj izdarīt! :) Darbadienās man grūtāk ir sarunāt ar kādu braukt uz jūru sauļoties, tāpēc reāli braucu vienu un visu dienu pavadu jūrmalā :D Pietam pēdējās 3,4 reizēs esmu satikusi pludmalē paziņas, ar kuriem kopā pavadīju laiku! :) Bet man arī vienai nav problēmu atpūsties...
30.06.2013 19:45 |
 
Reitings 90
Reģ: 09.06.2013
Bet zini, manuprāt, tas arī ir saistīts ar to, cik ļoti emocijas ieliec tajā, ko dari.

Man arī šķiet, OMG, rīt jau jūlijs, bet nešķiet, ka vasara mutuļo, bet ja tā padomā, tad esmu pabeigusi skolu, aizstāvējusi savu gara darbu, dabūjusi lieliskas atzīmes, esmu 3 dienas svinējusi pa smuko savu dz/d, biju uz mammas dz/d, esmu laiku pavdījusi ar savu ex puisi, bija ballīte uz kuģīša, ir bijuši vēl pāris randiņi, esmu nedēļu ceļojusi pa citu valsti, braukusi ar Tallink, nedēļu padzīvoju Latgalē, esmu peldējusies, velo, skrējusi, daudz zemenes, pludmale, bet tik un tā šķiet, ka viss ir kā parasti. Tpc aizdomājos, ko es daru un cik tajā ielieku daudz savas pozitīvās emocijas, entuziasmu. Jo mazāk emociju, jo tas vairāk šķiet kā pienākums vai pats par sevi saprotams, lai būtu uz 100% - 1kārt, pašai ir jābūt izgulējušai, paēdušai, sakoptai un tad jāizdomā ko tiešām gribi pati un uz priekšu. Esmu absolūta vienpatne, līdz ar to vislabāk jūtos, kad esmu viena, no visiem nost.

Galvenais saproti, kas Tev PATĪK, DARI to un BAUDI!!!!
30.06.2013 19:54 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Esmu no tiem cilvēkiem, kas vasarā pamostas pilnīgi citai dzīvei. Ja vasara beigtos rīt, pilnīgi godīgi varētu pateikt, ka man tā bijusi fantastiska! Izmantoju pilnīgi jebkuru iespēju kaut ko padarīt ārpus Rīgas. Katru nedēļas nogali pavadu kādā pasākumā vai ar draugiem, piknikos, zaļumballēs, jūrā.
Domāju, ka vienīgais, kas to vasaru var iekustināt, ir atvēlēt savu brīvo laiku nevis TV un datoram, bet dzīvei ārpasaulē! ;)
30.06.2013 20:06 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Ja neko neplāno,tad nekas arī nenotiek!Man ir divi darbi un es vel paspēju aizbraukt pasauļoties,nosvinēt Jāņus,satikties ardraudzenēm,aizbraukt uz festiņu un izmēģināt vindsērfingu.Ir jāplāno savs laiks!Citādāk darbs un mājas!Un ir jāiemācas daudz ko darīt vienam pašam,man visas brīvdirnas nesakrīt ar draugu brīvdienām.Un daudz ko plānojam uz priekšu,tāpēc,ja rodas kāda ideja,ir jau zināms,ka pēc pusgada būs pasākums un var izbrīvēt laiku.
30.06.2013 20:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!