Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studente meklē: dzīvoklis Rīgā

 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
Pirms tam jau bija diskusija par īres cenām Rīgā, īrējamo dzīvokļu meklēšanu utt.
čekoju ss.lv es dienā pat vairākas reizes jau apmēram 2 ned., bet viss vienmēr atduras pret 2 galējībām - vai nu kāds tāpat izrādās veiklāks un dabū 'lēto un labo' dzīvokli ātrāk vai arī, pat ja paspēj laicīgi piezvanīt un sarunāt dzīvokļa apskati, priekšroka tāpat tiek dota tiem, kuri tur tiek pēc iespējas ātrāk un vēlas īrēt. Un es kā ne-rīdziniece/studente, protams, palieku bešā.

Tātad lieta sekojoša - nedomājiet, ka es cenšos šeit kādu iežēlināt vai vienkārši virtuāli pačīkstēt :D. Pašlaik esmu esmu dzīvokļa meklējumos, un varbūt Jūs ziniet kādu, kas to izīrē. Interesē 1-istabas (var būt arī 2) dzīvoklis, remontēts, var būt arī bez mēbelēm. Man interesējošie rajoni - centrs un tā apkārtne, Čiekurkalns, Āgenskalns, Teika, taču izskatīšu arī citu rajonu piedāvājumus :) Līdz 130 Ls/mēn.

Esmu studente bez kaitīgiem ieradumiem, suņiem, kaķiem, un traku ballīšu rīkošanas plāniem. :)
29.06.2013 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Esmu Tava konkurente :D Arī meklēju jau kādu mēnesi un vienmēr kāds pasteidzas pirmais uz lētajiem dzīvokļiem. Tiešām tajā ss.lv jāsēž 24/7.
29.06.2013 21:36 |
 
Reitings 262
Reģ: 04.01.2013
To konkurentu man ir ka biezs :D
29.06.2013 21:37 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Es savu dzīvokli atradu divu dienu laikā sēžot ss.lv visu laiku čekojot kas jauns ielikts. Paspēju pirmā uzzvanīt un uzreiz pateicu, ka ņemu.
Un tas bija to vērts. Atradu 1istabas dzīvokli labā stāvoklī par 50ls + komunālie. Sanāk ziemas mēnešos kopā maksimums samaksāt 95ls un priekš Rīgas tas ir smieklīgi lēti.

Tapēc ja gribat kko atrast, tad nekas cits neatliks kā ziedot savu laiku.
29.06.2013 21:53 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Es ieteiktu pašai ielikt sludinājumu, ka meklē! ;)
es tā 2 dienu laikā tiku pie dzīvesvietas :)
29.06.2013 22:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits