Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vasara 2013

 
Reitings 90
Reģ: 09.06.2013
Berdre - dziļa un tumša. Esmu iekritusi un šoreiz šķiet, ka tā ari pati dziļākā. Emocionāli visdziļākā. Tajā valda tukšums, agresija, bezspēks, intereses zudums, paviršība, apnikums.

Iemesli: Kārtējais puisis, kurš pameta mani.

Esmu atkal viena un nolaidusies. Ļoti. Pakritusi. Nav spēka celties augšā. Sevī nav spēka neko darīt. Gribas tumšu kaktu un vientulību, lai atgūtos. Nezinu ko darīt, lai izrāptos. Bija labi, līdz brīdim – kad uzradās agresija, skandāli, apvainojumi, bezspēks, neticība sev. Ir tikai dusmas un vēlme kādu visā tajā vainot. Rokas neceļas pat iet pie spoguļa un uz sevi paskatīties, jo zinu, ka pati nobīšos. Katru burtiņu rakstu ar piespiešanos. Līdz tam biju domājusi, ka beidzot vasara izdosies, jo šķita, ka sākam abi iemīlēties, bet kā tas viss pazuda, tā arī spēki izgaisa.

Vai kādai ir bijis līdzīgi?!
29.06.2013 15:52 |
 
Reitings 90
Reģ: 09.06.2013
UP
29.06.2013 15:52 |
 
Reitings 90
Reģ: 09.06.2013
Meitenes, kaut 1 padomu!
29.06.2013 16:05 |
 
Reitings 90
Reģ: 09.06.2013
Njā, izskatās, ka pa lielam katram savas problēmas un ar tām ir pašam vien jātiek galā...
29.06.2013 16:24 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Nekādu dikten oriģinālo padomu, no sērijas "atklāju jaunu Ameriku" nebūs. Dari to, kur redzi pamirdzam potenciālā prieka liesmiņu. Te nu Tu pratīsi atbildēt vislabāk: vai tā būtu grāmatu lasīšana, latīņamerikāņu dejas vai izšūšana krustdūrienā. Aizej pie friziera, iepriecini sevi ar ko skaistu (šie gan tādi īstermiņa laimneši, bet arī tie tāpēc nav sīki).

Uzturies to cilvēku sabiedrībā, kuri Tevi uzklausīs un sapratīs. Atkal jājautā - esi vienpate vai sabiedrības dvēsele? Izraudies, izrunājies, ļauj vaļu emocijām.

Bet, lai kuru no "kājās piecelšānās" variantiem arī tu izvēlētos, paturi tiesības šobrīd būt vājai. Un nemeties kaut kādās no gaisa pagrābtās avantūrās. Noslēdz rēķinus ar šo mirkli, pēc tam tālāk dodoties daudz stiprāka.

Tev viss izdosies. :)
29.06.2013 16:34 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nu man, piemēram, ir bijis neskaitāmas reizes līdzīgi, bet nav jau ko ieteikt. Tev ieteiks pavadīt laiku ar draudzenēm, nodarbināt sevi ar hobijiem, sliktākajos gadījumos psihologs/krīzes tālrunis (krīzes centrs "Skalbes") utt., bet to visu tu taču tāpat zini, vai ne? Vienīgais, kas liks sāpēm norimt (ja pareizi sapratu, tev tādas ir), ir laiks. Kā arī man palīdzēja tas, ka nedomāju par attiecību labajiem mirkļiem, bet tieši sliktajiem, lai negribētos atkal tās attiecības un neskumtu pēc tā cilvēka.
29.06.2013 16:34 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.01.2013
Ak,kā es saprotu Tevi..bet vienīgais padoms,manuprāt,ir tāds,ka tev pašai jāatrod sevī liels spēks,lai saņemtos un tiktu tam pāri! Galu galā,tu kādreiz satiksi daudz labāku puisi.
Kad man bija tas laiks,kad es šķīros,man ļoti daudz palīdzēja īsta draudzene,kura man ir tikai 1,bet viņa man palīdzēja atgūt to ticību,pārliecību sevī.
Es laikam esmu pārlieku liela optimiste,bet es vienmēr tiku galā,kaut arī šādas reizes man bija vairākas.

Veiksmi.:)
29.06.2013 16:34 |
 
Reitings 90
Reģ: 09.06.2013
Ir grūti, bet jāsaņemās. Bet piekritīšu meitenēm, vrb vajag laiku, kurā ļaut būt sev vājai... Ehhh - that's life!
29.06.2013 16:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits