Studentu darbs Rīgā

 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Jautājums ir tieši studentēm, vidusskolniecēm jeb tajā vecumā esošajām meitenēm, kuras strādā vai meklē darbu. Pēc kādiem kritērijiem izvēlaties vai atsakiet darba piedāvājumam. Nevis ss.lv sludinājumos, bet gan jau tad, kad esiet bijusi uz interviju, un darba devējs teicis, ka grib Jūs savā kolektīvā?
Kur Jūs pelnat naudiņu? Protams, es neprasu konkrētu adresi, bet piem. ja strādājat čili picā, narvesen, rimi, tas jau daudz, ko pasaka un nav svarīgi kur. Bet, ja kādā nezināmākā vietiņā, tad noraksturojiet nepieminot nosaukumu.
Es šobrīd meklēju darbu, jau divus mēnešus, Rīgā darbu atrast ir viegli, bet man tomēr ir svarīgi, lai nebūtu minimālā likme, tiecos virs 1.50ls/h, jo pirmā pieredze ir bijusi. Un arī šo likmi nav nemaz tik grūti atrast. Un tad tagad domāju, kā lai saprot, kas man patiktu, negribu strādāt darbu, kas nepatīk, bet vai tiešām ir kas tāds, kas varētu patikt strādājot par kasieri, pārdevēju, preču izkrāvēju veikala plauktos?
Konkrētāk, esmu bijusi uz pārrunām dažādās vietās, Narvesenā esmu strādājusi, tagad meklēju citu vietu. Šobrīd man jāizvēlas starp hesburgeru lielveikalā vai rimi, jaunu veikalu ar jaunu kolektīvu, kas man šķiet patīkami. Protams, abi darbu fiziski smagi, taču hesburgers man biedē ar tām eļļām, ēdiena smaku, karstumu, taču tur ir lielāka alga, par 0.20ls/h vairāk, itkā nieks, bet tomēr.
Gribētu, lai savu viedokli izsaka tieši šādus darbus strādājošās, jo saprotu, ka te ir arī sievietes, kas ir savos karjeras augstumos un darīt ko šādu kādai šķiet nepieņemami.
27.06.2013 18:44 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man ar krievu valodu nav grūtību prasmju ziņā, man ir "grūtības" tādēļ, ka es neuzskatu, ka man ar šiem cilvēkiem, kas, Latvijā dzīvojot, nav papūlējušies iemācīties valsts valodu, būtu jārunā tā, kā viņiem patīk.


Pilnīgi piekrītu.Es saprastu,ja krievu valoda būtu kā angļu,aktuāla un starptautiska,bet man vairāk vēsture un viss pārējais grauž,jo krieviski es runāju.Pat ar sadarbības partneriem no Krievijas es runāju angliski,kaut gan zinu krievu.Un savā pirmajā darbā krievvalodīgam cilvēkam atbildēju latviski,bet no darba neatlaida.Viņiem ir jāsaprot latviešu valoda,nevis mums krievu.Tu man labāk pasaki kā darbā var strādāt pārdevēja,kura zina tikai krievu valodu?Vienu reizi tāda patrāpījās.
05.07.2013 00:12 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Laimes meita, es apgriezu situāciju otrādi.

Pārējām - jūs jaucat darbu ar ikdienu. Piemēram, angļu valoda. Ja jums staigājot parkā pienāk angļu tūrists, jums nav viņam obligāti jāatbild. Ja darbā, tad būtu loģiski, ja vien esat ieinteresēti tajā. Tieši tas pats ar krievu valodu. Tas, vai tā ir angļu vai krievu valoda - neko nenozīmē, tikai krievu ir vēl izplatītāka šeit.
05.07.2013 00:21 |
 
Reitings 740
Reģ: 10.01.2013
Varbūt kāda, kas strādājusi vai strādā Rimi , kā ir ar grafiku? var izvēleties, kad strādāt(kurās dienās)?

Meitenes?
05.07.2013 12:14 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Lalalana, man draudzene strādāja, ja mēnesi iepriekš zināja vajadzīgās brīvdienas, tad varēja sarunāt. bet tā slīdošais grafiks.
05.07.2013 12:17 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
a kā jūs darbā atšķirat vai tas cilvēks no Krievijas vai puslatvietis?? darbā jau vajag tās valodas, darbam nav saistības ar personīgo attieksmi pret krievvalodīgajiem.

bet vispār jā puslatvieši reizēm kaitina. :D
05.07.2013 12:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits