Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pirmās traumas

 
Reitings 14
Reģ: 05.06.2013
Sveikas meitenes! :)
Vai jums ir bijis puisis ,kuram bijusi milzīga trauma no iepriekšējām attiecībām?
Esam kopā 3 mēnešus, nevar jau gribēt neko daudz, bet viņš neuzvedās kā ar tauriņiem vēderā un nav kā traks manis dēļ. Viss iemīlēšanās periods ir izlaists.
Esmu iepazinusi viņa ģimeni, visus tuvos draugus un pavadu laiku kopā ar viņam tuvajiem.
It kā viss ir forši, bet es jūtos vairāk kā draugu kompānijā un nejūtu ,ka man ir puisis.
Jāņos runāju ar viņa labākā drauga meiteni, kura viņu pazīst ilgāk. Manam puisim iepriekš bijušas attiecības ar krievieti. Vecāka par mani (puisis man 6 gadus vecāks) un tā esot bijusi viņa lielā mīla, bet tas beidzies jau pirms 2 gadiem. smagi jau tur gājis, ļāvis viņai dzivot viņa dzīvoklī, bet vienreiz uzgājis viņai un viņas bijušajam gultā.
Es gan to neuzzināju tik sīki no viņa, jo baidos to tematu pacelt gaisā, viņš arī neļaujās un nepatīk par to runāt, bet bija teicis dažus faktus.
Tā nu sanāca, ka jāņos meitene, kas man to stāstīja izmantoja brīdi, kad biju nostāk un pajautāja ,kā tas nākās, ka mans puisis man pienāk klāt 10 reizes, kamēr tu 1 vai 2? viņš esot atbildējis, ka viņaprāt no uķināšanās nemēra attiecību stiprumu, vienreiz jau tam ir gājis cauri un negrib vēlreiz. Beigās sanāca, ka uztver mani ļoti nopietni, bet vienkārši izlaiž pirmo posmu attiecībās.
Protams, viss it kā liecina, ka nespēj tikt pāri iepriekšējai, bet ir pagājuši divi gadi, viņš viņu vnk ienīst, nerunā par to. prasīju kā tad tā, ka naids arī ir jūtas, uz ko atbildēja, ka pēc tā, ko izdarīja nevar neko citu pret tādu cilvēku just.
esam arī runājuši par to, ka jūtu tādu kā sienu starp mums, uz ko viņš atbildēja, ka viņš zin, bet uzskata, ka sienai arī lemts kaut kad krist, tikai lai es nespiežot tam notikt.
Jautājums-vai man naivi gaidīt šo maģisko brīdi (īpaši, ja augusta beigās uz 9 mēnešiem brauc prom, bet brauks uz Latviju un es pie viņa un viņš uzskata, ka pats par sevi būsim kopā un viss turpināsies) un kā izciest šo mazvērtības kompleksu, kad ir sajūta, ka esi nenovērtēts un otrs nejūt to pašu ko tu un jūties sliktāka kā bijušā?
26.06.2013 18:37 |
 
Reitings 27
Reģ: 09.04.2013
Esi iniciatore, iemāci viņam čubināšanos no jauna! Es arī neesmu no tiem cilvēkiem, kas baigi daudz laiž cukuru attiecībās, bet savstarpēja uzmanības izrādīšana un par sevi atgādināšana jau ir ik pa laikam vajadzīga. Un tam nav jābūt "posmam", bet gan patīkamai piedevai gadu no gada visu attiecību garumā.
26.06.2013 18:42 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.06.2013
bet negribās arī nobiedēt un būt tai over attached girlfriend tipam. tā jau daudz lienu klāt.
26.06.2013 18:44 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.06.2013
tiešām?neviena?
26.06.2013 19:33 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man gan liekaas, ka diemzeel iisti juutas no vinja puses nav. Lai cik dziives apskrambaats cilveeks nebuutu, iemiileeshanaas laikaa aizmirst par visaam vecajaam saapeem un ir gatavs veelreiz meeginaat un riskeet.
26.06.2013 19:38 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
smaga situācija. var būt gan tā, gan tā. ja puisis plāno braukt pie tevis ciemos un pats tevi sagaidīt, tātad, gluži vienaldzīga viņam neesi. tagad, visticamāk pats nozīmīgākais brīdis būs tad, kamēr viņš būs ārpus Latvijas. vai nu viņš sapratīs, ka nevar bez tevis un ar laiku pat varbūt sauks tevi tur dzīvot vai pats atbrauks atpakaļ, vai arī sapratīs, ka var lieliski bez tevis dzīvot un jūs atsvešināsieties.
nelien klāt pārāk daudz un pārāk uzbāzīgi. bet galvenais noķert to brīdi, lai jūs neatsvešinātos.
27.06.2013 08:51 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
es nezinu, kāda būtu pareizākā attieksme, bet, zinot sevi, es vienā dienā vnk sapsihotos par to, ka man netiek pievērsta uzmanība.
27.06.2013 08:51 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Manam ir trauma no bijušās. Tā,kā mēs bijām ļoti labi draugi, zinu,ka viņš viņu uzskatīja kā lielo lovi, lutināja, čubināja, bija gatavs ceļos krist viņas priekšā, kamēr viņa pret viņu izturējās kā pret niecību.
Protams,ka tagad attiecības ir citādākas un tā, bet sākumā man bija sajūta,ka neesmu tik laba,kā viņa ex, ka mani nelutina, nečubina utt...pie katra strīda sanāca pateikt-lai kratās pie savas ex, jo es nekad tāda nebūšu. vienigais,ko viņš pateica- (atbildot uz maniem jautājumiem),ka viņš negrib,ka pret viņu atkal tā, ka tpc man nekas no tā bisa netiek, jo viņš baidās atkal aplauzties,kā to lika izdarīt viņa exene.
Tgada attiecības ir citā līmenī. 4 gadi riņķī un es pat necenšos sevi salīdzināt ar biņa ex, jo es ESMU labāka.
exne un viņas vecāki tgd pirkstos grauž,ka meita tādu ķērineu izlaida no rokām. sēž un pirkstos grauž.
autorei- laiks un pacietība, ar to jāapbruņojas,ja tiešām gribi šo cilvēku par savu saukt.
27.06.2013 09:12 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Ar īsto cilvēku bijušo radītās sāpēs aizmirstas.
Un par čubināšanos..ne visi ir publiskās čubināšanās tipi. Mēs ar draugu tusiņos visu laiku gluži neesam kā salipuši. Toties mājās varam visu vakaru čubināties
27.06.2013 09:42 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
exne un viņas vecāki tgd pirkstos grauž,ka meita tādu ķērineu izlaida no rokām. sēž un pirkstos grauž.


Kā tu zini??? Tas, ka tev viņš šķiet pats labākais pasaulē, nenozīmē, ka citiem arī tā liekas. Priekš tevis labākais, bet viņai ne. Kā ir lemts, tā notiek. Un gan bijusī atradīs sev citu.
27.06.2013 10:00 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kā tu zini???

viņas vecāki mums ir tuvu pazīstami ģimenē un šie teikumi netiek nedz slēpti, nedz noklusēti. tiešā tekstā tiek teikti pie svinību galdiem utt..
27.06.2013 10:03 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man laikam draugam tā bija un ir, iepriekšējās ilgstošās attiecības lika vilties visā sieviešu dzimumām, es tā domāju, tomēr jau labu laiku viss ir citādi, 2x negribētu tādas attiecības kādas bija, jo viņa psiholoģija arī tagad nav īsti pareiza, visas sievietes nav vienādas.
27.06.2013 10:04 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu tas, ka naids, lai gan tās tomēr jūtas, taču tas nenozīmē, ka viņš kaut ko vēlas atjaunot ar bijušo.

Man ilgi pret ex bija dusmas, jo šķiroties sarunājām, ka būsim draugu, bet viņš pēc tam tāds cūcības sastrādāja, ka man tiešām ilgi par to bija dusma, nevēlējos it kā viņu redzēt, ne kaut ko atjaunot, bet pa olām gan būtu iekrāmējusi, ka tik pretīgi varēja izrīkoties pēc šķiršanās...

Arī mans draugs pret savu ex izturējās savādāk, nedomājot skrēja kopā dzīvot un visu citu (zinu visu, jo pazinu jau iepriekš), bet ar mani ilgi domāja, jo vienreiz jau bija aplauzies, kā arī man lēnāk uzticējās, bet tagad jau sen tas ir garām,tāpēc domāju, ka tev jābūt pacietīgākai, jo čalis jau vēlas ar tevi būt kopā un to arī pierāda. ;)
27.06.2013 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
traumas nav, bet par nečubināšanos - ja citādi viss ir kārtībā, tad vienkārši pati nelien klāt un gaidi no viņa apskāvienus. ja nebūs, nu tad nebūs. ja tā čubināšanās tev tik svarīga, tad meklē citu, ko var teikt. bez tā var arī iztikt.
27.06.2013 10:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
un jā, trīs mēneši nav nekas. īstās attiecības parādās tikai pēc tam. pagaidām jums tikai tāds vēl "saostīšanās periods".
27.06.2013 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Varbūt viņš vienkārši laicīgi sagatavojas savai aizbraukšanai? Respektīvi, cenšas tevi nepieradināt utml.?
27.06.2013 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Lasot no malas, liekas - ārprāts, kā var pieļaut to, ka bijušās attiecības bojā esošās. Tu neesi bijušā, un pagātne nav iemesls, lai no tevis baidītos, lai neuzticētos. Un tomēr pašai ir līdzīgi. Manējais arī tika sāpināts, kad pirmo reizi iemīlējās, un es biju otrā cietēja no tā. Daudz nesaskaņu, šķiršanos utt. Beidzot izrunājāmies kārtīgi, atzina, ka uzskatīja, ka izrādīt jūtas ir vājums, bet tomēr saprata, ka tā ir stipra cilvēka pazīme, tagad cenšamies abi mainīties, uzlabot attiecības, un es beidzot jūtos mīlēta un laimīga. Ir jānotiek kaut kam, kas liks vīrietim saprast, ka nav jābaidās izrādīt jūtas, jo tu esi cits cilvēks, cits gaidījums. Tas, ja vienreiz nopirki saldējumu, un tas izrādījās negaršīgs, taču nenozīmē, ka vairs nepirksi un negaršosi citu saldējumu. Nu, tas tā, aptuvens salīdzinājums. :)
27.06.2013 13:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits