1.pusis un 2.pusis

 
Reitings 161
Reģ: 21.06.2013
Sveikas, ir bijušas tik daudz tēmas jau par bijušajiem un tagadējiem zēniem, un esmu laikam melojusi nezinu. Jo nedēļā vismzas dienu domāju par savu pirmo puisi.

Tagad man ir tuliņ 18, man ir draugs. (2 ar ko pārgulēju). Itkā attiecības mums vis ir jauki. Esam septembrī tuliņ, 2vus gadus jau kopā. Tikai - ir tādi kad viņš kad man skumji nemāk neko pateikt, tas kad viņš man ir sitis. Bet lieta tāda kad nemaz īsti nezinu vai mīlu viņu. Bet jūtas jau man ir. Es viņam biju pirmā,


tādtad pirmais. es viņam patiku jau no 5klases, viņš nekad nau varējis ar mani runāt. MAn viņš pat nepatika, bet kad devu iespēju man viņš sāka ļoti iepatikties, bet tas notika 8kl. bijām kopā 9.mēnešus. Varētu teikt kad esam 1mīlestība. šīs attiecības nebija un bija labas, jo pirmās parasti tādas it īpaši nopietnās, jo nezini ko vari dariit un ko ne. ahhh..

BEt man tagad tāds izmisums, jo sapni biju pametusi 2.pusi un sagāju ar 1.mo un kad ar viņu skūpstījoos vēderā jutu taureņus, ahh... bet e pat īsti nezinu ko vēlos. Vai būt kopā ar 1.mo un nezināt cik ilgi viss būs jo viņš mācās Rīga, neesmu viņu jau ilgi satikusi, viņš kā mans pirmais jau ir pārgulējis ar 5meitenēm. Ar 2. ejam vienā klasē, daudz kas kopīgs kas ar pirmo. visur esam kopā nekad nebutu gatavs nokrāpt,.... blala ... es nezinu neko.
Es vnk nezinu kā tikt skaidrībā.!
21.06.2013 09:53 |
 
Reitings 459
Reģ: 02.11.2011
Heh, sāku lasīt, jo nemaz nepamanīju drukas kļūdas virsrakstā, bet pie tā, ka džeks autori ir sitis - apstajos. Esmu par slinku,lai izlasītu visu problēmu.
21.06.2013 15:09 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pause, nu pirms braukt man virsū par ejošu vai neejošu runu, paskaties, cik daudzas meitenes vispār autores problēmu pat neizlasa - jo uzrakstīts nesaprotami. Es vienkārši centos meitenei paskaidrot, kāpēc vajadzētu piedomāt pie tā, KĀ problēmu aprakstīt. Ar mazliet citādu tekstu viņa būtu saņēmusi daudz saturīgākus komentārus no meitenēm.

Iztiku bez rupjībām, centos viņai neuzrakstīt neko aizvainojošu. Un tev tiešām vajadzēja man aizrādīt, un vēl ar bildi? Priekš kam?
21.06.2013 16:25 |
 
Reitings 95
Reģ: 17.06.2013
Un tev tiešām vajadzēja man aizrādīt, un vēl ar bildi? Priekš kam?


Jā, jo man tā patīk :D

Pirms tevis jau daudzas meitenes aizrādīja par autores rakstību, bet tavis rupji pieļautā kļūda tā izceļas uz izteiktās domas fona, ka tam visam pazūd vērtība. Tas, protams, ir tikai mans viedoklis :) Es arī nedomāju, ka tur viss ir tik, nu tik, šausmīgi uzrakstīts, ka nekādi nevar saprast un par to būtu jāceļ tāda brēka.

Aj vra srpasat oš tkieumu, adt ot tktseu rīa vra sparast. Drīzāk jājautā, kas te par meitenēm, ka neprot uztvert domu no nepilnīga teksta. Man šķiet, ka to māca skolā, bet varu arī kļūdīties :)
21.06.2013 17:08 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.05.2013
arprats, bijat kopa jau no 8klases,,,,,,,
nu nezinu,,,,es kad gaju 8klase domaju par macibam ne par puisiem....bet lai nu paliek.
es tekstu kaut cik sapratu tikai ar treso piegajienu......
vienigais ko varu ieteikt.....
1. tu vel esi jauna, un uz pasaules nav tikai 1 un 2
2. ar kadu kretinu tu esi kopa? ja pret mani kads paceltu roku, dabutu 2x preti un izlidotu pa logu ar kajam pa prieksu.... vel laikam neesi iemacijusies vecus, gribeju teikt puiseljus pielikt pie vietas.
3.kad izaugsi sapratisi.
21.06.2013 17:38 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
21.06.2013 19:21 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
21.06.2013 19:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
18 gadi, bet tik nelogisks teksts! tiesam vel berna prata!
21.06.2013 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 1500
Reģ: 17.01.2013
Dīvaini, bet kāpēc Tu esi iedomājusies, ka Tev par kko ir jāizšķiras vai kkas jaizlemj.
Jo cik saprotu, Tu esi tikai kko nosapņojusi un nemaz nezini, vai puisis nr1 vsp grib atsākt attiecības ar Tevi.
Tā visa problēma ir Tavu iedomu auglis.
Vrb Tev tiešām vajadzētu pabūt vienai, bez puišiem un nebūs visam jalauza galva un jāmeklē problēmas, kur to nav.
Pec Tava teksta, pilnīgi šķiet, ka Tev liekas, ka tas ir pasaules gals. :-/
21.06.2013 21:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits