Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kas jums lika iemīlēt sportu?

 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
esmu sākusi ēst veselīgāk un nepirkt saldumus un līdz ar to mans lielais svars ļoti ātri sācis krist... 2kg nedēļā. domāju par sporta zāli,grūti saņemties, jo bail,ka pēc 3 reizēm apniks.pie tam, kautreejos,ka es tur taada milzene ieshu.pirmajā reizē,kad ņem abonementu, tad sporta klubaa visu paradot uz vietas,kas ka darbojas un tas labi. bet vienalga,nesp;eju saņemties. liekas jau - pietiks tik ar veselīgu ēšanu,priekš kam sportot!

kas jums lika iemīlēt sportu?
Kā sasparojaties treniņam?

gribu tikai iedvesmoties! iztiksim bez apvainojumiem
19.06.2013 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Es vēl tik gaidu, kad kaut kas tāds notiks :D
19.06.2013 21:55 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Mani interesē kā ilgstoši saglabāt motivāciju? It sevišķi sportojot mājās.
19.06.2013 21:59 |
 
Reitings 1065
Reģ: 29.01.2009
Tā sajūta pēc tam, kad esi ko paveicis (vai tā būtu skriešana, vai kādi vingrojumi/programmas), ir neaprakstāma! :)
Un iemīlēt vari tikai to, kas patiešām ir Tavs :) Ja nepatiks skriet, nu tad tur neko nevarēs darīt - ar piespiešanos no tā negūsi pilnīgi nekādu baudu.
Lai izdodas! :)
19.06.2013 22:02 |
 
Reitings 779
Reģ: 27.11.2012
Man ar sportu ir sliktas attiecības, bet kad mēs uzsākam savu kartēju mēnesi ilgo romāniņu, motivē tas, cik ātri uzlabojas distance/laiks/atkārtojumi. Vismotivējošākie, protams, ir rezultāti.

Sofija, varbūt uztaisi sienu ar smukiem dibeniem un citām motivējošām "before/after" bildēm?
19.06.2013 22:05 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man sports iepatikās tad, kad beidzās obligātās mocības skolā, ciest nevarēju, vilkos kā veca vista un darīju darīšanas pēc.
Tagad mājās pasportoju, kad sanāk laiks, tīri prieka pēc, pašai motivācija uztaisīt pāris vakarus 70 presītes, vēlāk 80 utt. Ne katru vakaru stundām ilgi, tad, kad uznāk, pavingroju. Ļoooti gribētu uz kādu sporta klubu, bet tiešām nezinu, kur rast tik lielu motivāciju sevī.
19.06.2013 22:06 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.04.2013
Tev nav no kā kautreties:) Sporta zāle ir domāta lai tur iegūtu sev vēlamu formu vai lai uzturētu sevi formā, nevis lai tur defilētu pa "mēli".
Ja tev trūkst motivācija, tad varētu tev ieteikt:

1)Nofotogrāfē sevi, tad bildi izprintē un turi tur, kur tu diendienā to redzēsi
2)Sāc ar sportu nodarboties lēnām un pamazām, pierodi, jo ja pārpūlēsies, tad vēlāk būs dziļš riebums
3)Katru dienu lasi, kā arī skaties internetā citu cilvēku sasniegumus svara zaudēšanā un sportā
4)Pierunā nodarboties ar sportu ar kādu kopā
5)Nemet plinti krūmos, ja pēc pirmās vai otrās nedēļas neredzi nekādus rezultātus
19.06.2013 22:07 |
 
Reitings 623
Reģ: 26.01.2013
Aina
pirmam kartam , man sports ka tads jau sen paticis, jau no mazotnes esmu gajusi florbola un vel sados tados sporta veidos. Partraucu jo sakas macibas leilajas klases un nespeju apvienot, tad viena diena izdomaju, ka varetu paskriet vnk tp,sapratu,ka skrienot 'nodzenu stresu,galvenais sevi neparmocit pasa sakuma kā jau mineji, lai neapnik :) ta nu skreju katru pavasari lidz pirmajam aukstumam, pa ziemu gribeju ar kko aizstat tp saku trenet vederu taisit pietupienus,tas laikam bija aiz garlaicibas , bet beigas tas viss iegāja sava ritmā. nedaru to katru dienu jo nepietiek liaka, bet arii nav jegas, sportoju katru otro vai treso dienu. tad nu luuk vajag atrast kkadu sportosanu kas aizrauj.
Piespiedu kārtā nekas ilgi nenot. lai veicas, ja veleis kko uzzinat vari drosi rakstiit, privati palidzesu kad un kaa varesu :)
19.06.2013 22:09 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Troy Diez vai līdzēs, jo izskats īsti nav motivējošais - neko negribu nomest. Vienkārši gribu lai ir spēks vairāk enerģija. Sākumā jau viss ir forši, bet tad nav laika, tad nāk miegs utt.
19.06.2013 22:15 |
 
10 gadi
Reitings 376
Reģ: 18.08.2009
ES nevaru sportot majās,kādus workout , jo tad es slinkoju, bet ja man ir abonoments,tad ir jāiet,lai nauda neizkūpētu gaisā!:)
19.06.2013 22:16 |
 
Reitings 89
Reģ: 19.06.2013
Vasarā uz sporta klubu neplānoju doties. Izmantoju vasaras iespējas, skriet un braukt ar riteni. Sportot sāku ar ļoti lielu piespiešanos. Pamēģināju skriet no rīta, tad vakarā un sapratu, kurā laikā patīk labāk (lai ir vēlme to darīt). Tā nu skrienu no rīta, jo patīkamāks pēc- efekts - esmu saklausījos sev tīkamu mūziku skrienot, kā arī ir enerģija tālākajai dienas daļai. Tas arī rada prieku. Ritenis - to atstāju vakaram, kad pēc kārtīgas darba dienas nobraucu, kādus 10km, lai izvēdinātu galvu un sakrājušās domas par dienā paveikto, vai nepaveikto. Mēdzu arī vingrot mājās, taču to vēl aizvien īsti nelabprāt vēlos darīt, būs ar sevi jāpacīnās vēl :D
Man nekas cits neatlika kā iemīļot sportu, jo izskatās, ka tas ir vienīgais ceļš uz skaistāku augumu. Sasparoju sevi tikai un vienīgi ar gribasspēku, kuru cenšos nepazaudēt, lai gan brīžam iet grūti, jo visgrūtākais to apvienot ar veselīgu ēšanas ritmu, t.i BEZ saldumiem :D
Atceros, ka pirmās reizes sporta klubā jutos tāpat, bet, visi tur iet, lai uzlabotu vai pamainītu savas aprises un lielākā daļa nemaz nepievērsīs tev uzmanību, jo ir aizņemti paši ar sevi un sportu. Vienkārši, dari, kas jādara un domā par rezultātu! :)
19.06.2013 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 124
Reģ: 04.08.2009
Tā sajūta treniņa laikā un pēc tam . Arī rezultāti
19.06.2013 22:19 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Man ne visai patīk monotoni sportot, toties vienmēr aizrāvusi dejošana vai piedalīšanās sporta spēlēs. Katram jāatrod savs. Protams, ļoti būtiska ir pacilājošā pašsajūta pēc sportošanas, gan fiziskā, gan emocionālā.
19.06.2013 22:29 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pats no sevis iepatikās, ar laiku. Pēc sporta vienmēr jūtos pacilāta. Protams sākumā bija sevi jāpiespiež, bet tagad bez sporta nevaru. Un sports jau nav tikai iziešana paskriet vai aiziešana uz sporta zāli. Es ar draudzenēm, vienas draudzenes dēlu un dažiem kaimiņu sīčiem bliežam sētā futbolu. Citreiz dārzā uzspēlējam volejbolu, tas nekas, ka tīkla nav :D
19.06.2013 22:30 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Man iepatikās tad, kad atradu to, kas reāli patīk.
Tā nu es braukājos ar riteni gar jūru :)
19.06.2013 22:35 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Esmu kaut kaada mazohiste. Man sagaadaa baudiijumu taa vieglaa muskulju smeldze peec workouta un protams, visu laiku patiik sev uzstaadiit visaadus challenge. Kad nodarbojos ar sportu, esmu mieriigaaka. Man tas ir labs veids kaa izlikt lieko energiju, savaadaak saaku nodarboties ar mulkjiibaam (piemeeram, kaarteejo reizi paarbiidu meebeles vai spodrinu zaalespljaaveeju).
19.06.2013 22:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Iepazinos ar puisi, kas sportoja, gribējās sevi parādīt labākā gaismā, nekā īstenībā :D Tā nu neatlaidīgs darbs, gribi vai negribi treniņi pēc plāna, un pēc garās ziemas apkārtējie sāka izteikt komplimentus izskatam- pati pat nebiju īsti pamanījusi pārmaiņas. Bet tagad- vnk negribas laist vējā ieguldīto darbu. Kā arī - ir pārbaudīts- 1,2,3 mēneši bez sporta un ar neveselīgu ēdienu, kā draudzene Riepa ir klāt :D Un vēl, kad nesporto, tad viss aiziet nekontrolētā pašplūsmā, pasliktinās pašsajūta, parādās nīgrums utt. Sportojot sakārtojās veselība, tas arī motivē :)
19.06.2013 22:51 |
 
Reitings 554
Reģ: 28.07.2012
Aina-Kur dzivo? Es nakamnedel uzsaku pirmo reizi iet uz sporta klubu. Laborat ietu ar tevi:) ja protams dzivo netalu un gribi. Man ari ta biku neerti iet:D
19.06.2013 22:56 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Palīdz apziņa, ka tas uzlabo veselību, jo pašsajūta tiešām ir labāka.
Patīk skats spogulī. (vienmēr gan gribas vairāk un labāk, bet tā ir laba motivācija turpināt)
Lieliska sajūta pēc treniņa kā arī treniņa laikā.
Dzen uz priekšu vēlme pierādīt sev, ka es varu to izdarīt. Pēc tam jau pierādīt sev, ka varu izdarīt labāk, tad vēl labāk. Šī pozitīvā cīņa ar sevi man neļauj apstāties un padoties.
Un, protams, gandarījums, ka esmu ieguldījusi laiku, pūles un ir rezultāti. :)
19.06.2013 23:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es tev ieteiktu iet nevis uz sporta klubu, kur tu individuali ar sevi strada, bet gan uz kadiem citiem veidiem, kur ir grupas, piemeram, aerobika, dejosana. tur treneres pavadiba visi kustas. bet ja viena busi, uzreiz ka piekusisi, saksi atpusties un rezultata tada dikdiena vien bus.

un sporta veidi ir tik dazadi! atliek vien izveleties. nav jau obligati jaskrien. ir peldesanas, ritenbrauksanas utt.
19.06.2013 23:33 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
sasparoties treniniem var bridi, kad tev sak skist, ka skaists apgerbs uz tava auguma vairs neizskatas labi, jo figura ir tada nekada!
19.06.2013 23:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits