Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laivu brauciens

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Pirmo reizi došos laivu braucienā :) Meitenes, kas tādos bijušas, lūdzu, pastāstiet, kas man būtu jāzina, jāņem vērā vai tamlīdzīgi, ko es pat nevarētu iedomāties. Ko vilkt, ko ņemt līdzi?
Laivošana būs 3 dienas uz Jāņiem. Vai pašam patīk tādi pasākumi? Vai būsu atpūtusies vai drīzāk norukājusi? :)
19.06.2013 09:24 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Es ar laivām braucu gandrīz katru gadu. Parasti mums maršruts ir tāds, lai pirmajā dienā līdz pēcpusdienai ir airēšana, pēcpusdiena+ vakars pirts un tusiņš, tad no rīta puses uz mājām. nepieradušai pēcpusei un rokām arī ar vienas dienas airēšanu pietiek, lai pēc tam pāris dienas pasāpētu. :)

Tur tās līdzi ņemamās lietas katram savas. Varu ieteikt, ka, braucot laivā, vispraktiskāk ir vilkt garas, gaišas bikses vai vismaz tādas, kas nosedz ceļgalus - laivojot saule var ļoti apsvilināt kājas arī ar visiem sauļošanās krēmiem. :) Tāpat, laivā līdzi ņemamās mantas vajag iepakot tā, lai netiek ūdens klāt - mēs parasti visu vajadzīgo liekam mugursomā un mugursomu iepakojam miskastes maisā.
19.06.2013 09:34 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
1. Obligāti saules aizsargkrēmi
2. Odu atbaidīšanas līdzekļi
3. Silti apavi un apģērbs + lietusmētelis
4. Ja mantas liec miskastes maisos, tad nepieciešami arī rezerves maisi, ja nu kāds saplīst.

Nevienam īpaši nepatīk telefonus ņemt līdzi laivu braucienos, taču vajadzētu vismaz 2-3 telefonus, turklāt ne vienā laivā, parasti daļa telefonu izmirkst :D
19.06.2013 09:47 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Arī laivojam katru gadu.... parasti uz trīs dienām.
Mes laivojam ar piepūšamajām (gumijas) laivām, tāpec vairāk ir tāda ka slīdēšana, ļaušanas straumei :D ... bet arī vietas mantām pietiekami. ;)

Vienmēr līdzi ir lielāks lietusmētelis, pretodu līdzeklis, maiņas drēbes (arī tādas biezākas), jo nekad neko nevar zināt. Es parasti paķeru līdzi arī gumijniekus :D
Pārtika un dzeramais - pats par sevi saprotams.

Un, kā jau minēja Rumpumpele - visu jāiepako, tā, lai ūdens netiek klāt. Mēs darām līdzīgi.
19.06.2013 09:47 |
 
Reitings 534
Reģ: 03.11.2011
Atvainojos par garumzīmju trūkumu... poga kārtīgi nestrādā.
19.06.2013 09:48 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Starp citu, telefonu un naudu var iepakot prezervatīvā - ūdens netiks klāt. :D
19.06.2013 09:50 |
 
Reitings 491
Reģ: 07.02.2012
Es biju pagājušajā nedēļas nogalē... Pēc tam man likās, ka vairs nekad. Man kā iesācējai 43 km divās dienās bija daudz par daudz. Pilnīgi pietiktu ar kādiem 25 km.
Paņem gan garās biskes, gan šortus, pāris maiciņas, maiņas zeķes un siltāku jaku. Un jā, lietus mēteli.
Teltis, guļammaisi, kaut kādi nepieciešamākie higiēnas piederumi, dakša, karote, bļoda.
Un vēl paņem pacietību un izturību līdzi. ;D


Un ēdienu paņemiet tā, lai tiešām pietiek, jo pie šādas fiziskās slodzes ēst gribēsies ļoti. Un iesaku ķemt tādu, kurš nebojājas tik ātri + iepakojumus, kuriem mitrums tik viegli netiek klāt.
19.06.2013 10:44 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Papēžu kurpes noteikti atstāj mājās! :D
Pagājušajā vasarā sanāca redzēt kā viena drostaliņa pa plostu manevrēja ar saviem 10cm no skata. :D Tik traki smējusies es tiešām nebiju nekad. :D
19.06.2013 10:53 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Esmu laivojusi ar kolēģiem, kad vēl vecajā darbā strādāju... Nu tā kā mēs laivojām tā jautrībai un atpūtai, neviens nebija noguris, pārguris utt... jo mēs vairāk dreifējām , sapeldējām blakus, dzērām un jautrojāmies...

Vakarā krastā ugunskurs, teltis un turpinājām ballīti...

No rīta turpinājām braukt... mantas nekādas īpašās laivās neņēmām... un visu likām pie priekšnieka, jo mūsējās, ārdoties bieži vien apgāzās... peldējāmies no tām un tā...
19.06.2013 10:57 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Mēs laivā līdzi kā ēdamo parasti ņemam karstmaizes - tās, kur tostermaizes saliek "sviestmaižu kapsētā" un beigās sanāk divi pildīti trīsstūrīši. Sanāk samērā ērtas un sātīgas uzkodas. Un dzeramo ūdeni laivā līdzi vajag kādi 2 l uz cilvēku, jo, esot uz ūdens, saule ļoti karsē un ir viegli pārkarst, tāpēc jābūt iespējai padzeties.
19.06.2013 12:45 |
 
Reitings 524
Reģ: 28.05.2013
mitrās salvetes :D
19.06.2013 12:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits