Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Festivāli

 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Šobrīd izskatās, ka došos uz SummerSound. Nereizi neesmu bijusi tajā vai jebkādā līdzīgā brīvdabas festivālā, tāpēc vēlējos pajautāt, kas ir tās pirmās nepieciešamības preces, ko Jūs parasti ņemat līdzi. Gumijniekus vai laiviņas, lietussargu vai plēvīti u.tml. Varbūt kas īpašs?
16.06.2013 18:41 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Man katru reizi,kad braucu draugs prasa "Tu izvācies vai brauc kaut kur?" :D
Nu es ņemu no apaviem (laiviņas,nike botas,gumijniekus),bet tas var būt mainīgi,jo daudz kas atkarīgs no solītajiem laika apstākļiem.
Kosmētikas maciņš+higiēnas preces(zobu birstes,šampūns u.t.t)
Drēbes sanāk tā pavairāk,jo nekad nevari zināt vai kāds tevi aplies ar alu :D
Lieki piebilst,ka teltīs neguļu,bet parasti ņemu dzīvokli vai viesnīcas numuriņu ar draudzeni,tādēļ par matu mazgāšanu utt neuztraucos.
16.06.2013 18:46 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Gumijniekus neesmu ņēmusi, lietus mētelīti gan - it kā noderēja, bet dejojām arī lietū, slapji līdz pēdējai vīlītei. Parasti ņemu tās ūdensnecaurlaidīgās laiviņas.
Kosmētikas minimums, pāris komplektu drēbju, ko var kombinēt. Stilīgi lakatiņi, auskari un co, ko ikdienā varbūt nenēsāju, bet festivālam vienkārši piestāv. Mazu somiņu. Skaidra nauda :D
Lai gan esmu bijusi gan Positivusā, gan SS, nekad neesmu gulējusi teltīs, tāpēc nezinu, ko tur ņem līdzi.
16.06.2013 18:51 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 01.12.2009
Noteikti noklausos alika ziņas, sola lietainu - gumpīši, ja ne iztieku ar sandelem + kādam kediņām. Iemetu 2 pārus šortus, džinsas, maikas kādas 3, parsts dzemperitis un biezāka jaka. Tākā man ir stilīgs lietus metelitis, tad obligāti tas tiek iestūķets. Apakšveļu ar ērtu vajag.
No kosmētikas ir kosmētikas noņemšanas salvetes, skropstu tuša, BBkrēms, laineris - visu savu artilēriju atstāj mājās:D
Noteikti zobu birste, maza zobu pastiņa jāpaņem, mitrās salvetes. Matu gumijas un sprādzes :D Vnm visu satilpinu savā sporta somā.

Lietussargu obligāti atstāj mājas un zamša laiviņas vēl jo vairāk .
16.06.2013 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Galvenais, lai līdzi ir plēvīte pret lietu, gumijnieki, lai gan arī ar basām kājiņām var laist :)
vēl noteikti pitiekoši daudz drēbju, īpaši silto, jo pagaišgad fonītī tā pārsalu-brrr :D
Protams, zobu pastu, zobu birsti, bet, tā kā guļu teltī, šampūnu gan neņemu līdzi, 2 dienas jau var iztikt :)
16.06.2013 18:53 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Lietussargu nē, apmetnis praktiskāks.
Apavi-parasti kādas zandales, botas un kerzi(citām-gumijnieki)
Apģērbs- arī vismaz 2 komplekti, kāds siltāks džemperis, peldkostīms ar dvielis(ja apkārtnē ir peldvieta).
Higiēnas preces, Ibumetīns un/vai kādas citas zāles katram gadījumam, saules aizsargkrēms(parasti pēc festivāla esmu vai nu šokolāde, vai sāku lobīties).
Pārtika, ūdens. Fotoaparāts.

Beigās jau kopā sanāk dikti daudz visa kā, auto piekrāmēts. Bet labāk kko lieku paņemt, nevis pēc tam dusmoties uz sevi, ka kkas nav paņemts.
16.06.2013 18:56 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Gumijieki taču ir milzīgi - nepraktiski!
Tad jau labāk botas vai kādas slēgtas bezpapēža kurpes.
16.06.2013 19:03 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Domāju, ka man ir daudz par daudz lietu plānā, ko ņemt līdzi, bet izskatās, ka būšu savējā :D Par vismaz 2 apģērbu komplektiem apmēram skaidrs, lietussargs paliks ārā no saraksta.

Draudzenes kaut ko domā par kleitām un tādām lietām, bet vai man vienīgajai tas šķiet nepraktiski?
16.06.2013 19:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Apģērbs atbilstoši solītajiem laikapstākļiem, noteikti ietverot iespēju, ka naktī var būt ievērojami aukstāk.
Lietusmētelītis pat vairāki, jo festivāls notiek vairākas dienas (lietussargus lielākoties nemaz nedrīkst ienest festivāla teritorijās)
Līdznēsājama, vidēji maza izmēra somiņa, kurā vari salikt visu, kas būtu nepieciešams vairāku stundu laikā (lai nav pastāvīgi jāstaigā uz novietni, lai kur tas būtu)
Gumijniekus nekad neesmu iedomājusies ņemt - festivāli notiek vasarā. Ar vaļējām kurpēm pārvietoties lietus laikā arī nav ne vainas.
Kāds lakats vai jebkas cits, lai ērtāk un patīkamāk var piemesties uz zemes, kur gribās, vai piesegties vai jebko citu - universāls priekšmets.

Un es nekad neņemu līdzi ikdienas maku - visas tās, kasrtiņas, kas man tur stāv, festivālā noteikti nevajag. Ierīkoju jaunu - mazākā formātā.
16.06.2013 19:17 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Gumijniekus nekad neesmu ņēmusi līdzi,ņemu savas tapačkas un viss.
Man pirmās nepieciešamības preces ir telts,drēbes,salvetes.
16.06.2013 19:19 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Skaties kādi laika apstākļa, tad zināsi cik plānas drēbes ņemt līdzi. Kleitas ir ok priekš šādiem festivāliem un ērti, arī šortiņi. Paņem noteikti siltās drēbes, kaut vai ja plāno gulēt, jo nevar zināt, cik aukstas būs naktis. Gumijniekus nekad neesmu ņēmusi, bet laiviņas, iešļūcenes un botas vienmēr bijušas līdzi. Pārējais - higiēnas preces u.c. gan no tevis pašas atkarīgs. Un lietum mētelis :)
16.06.2013 20:13 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Super! Paldies meitenēm!!Tagad līdzi ņemamais saraksts daudz saprotošāks :D
16.06.2013 20:24 |
 
Reitings 268
Reģ: 03.06.2012
Paskatīju festivāla programmu un kā jau parasti radās jautājums. Tās, kuras brauc ar automašīnu, kā Liepājā ar stāvvietām? Liekat sētās, ielas malās vai kādās apsargājamās stāvvietās? Pati Liepājā esmu bijusi 2 reizes, tā kā nezinu, cik daudz bezmaksas stāvvietu un tā. Pieļauju, ka festivāla laikā ko drošu savam auto vispār varētu būt grūti atrast...
17.06.2013 11:48 |
 
Reitings 206
Reģ: 20.07.2011
Arī man interesē stāvvietas Liepājā, negribas savu auto atstāt nevēlamā vietā :D
10.07.2013 20:49 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
kaa arii ID,kaut ko kas uzraadiitu manu personiibu,


Nopietni???????????? TIEŠĀM :D
10.07.2013 20:59 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Gumijniekus nekad neesmu ņēmusi līdzi,ņemu savas tapačkas un viss.
Man pirmās nepieciešamības preces ir telts,drēbes,salvetes.


UPs šo gribeju likt, un parak laikam par meitens dīvainību pārsmējos ka teksti sajuka:D
10.07.2013 21:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es velku sandales, jo Summer Sound vazājos parasti tikai p apludmales daļu, tad der labā laikā, gan kad lietus līst. Un galvenais lietus mētelītis, ja galīgi negribas salīt.

Par auto -parasti uz Summer Sound Liepājā ir speciāla stāvvieta uztaisīta Liepājas nomalē no kuras pēc tam aizved ar autobusu uz centru vai telšu pilsētu, tā kā vajag par to painteresēties. ;)
10.07.2013 21:03 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, nebūtu forši, ja policija aizvestu uz 3 diennaktīm izolatorā personas datu noskaidrošanai :D id jabūt līdz vienmēr
10.07.2013 21:04 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
Kubiete, sk :D
10.07.2013 21:04 |
 
Reitings 3467
Reģ: 24.09.2012
Paņem Absolut 1 litru un paareejaas lietas vari atstaat maajaas, jo tobriid buus mazsvariigas :D
P.S. - cik tev gadu, ja tik glupi jautaajumi jaauzdod? Nekad neesi aarpus savas sādžas bijusi?
10.07.2013 21:05 |
 
Reitings 1083
Reģ: 15.04.2011
pirmo reizi kad biju Positivus, paņēmu visu tā līdz iztikas minimumam, bet kad es pārsalu un izliju, sapratu, ka ja brauc ar mašīnu, labāk somu krāmēt pēc principa : labāk par daudz nekā pa maz! :D
citas te saka, ka gumijnieki ir nepraktiski un neerti.. nopietni? :D pirmajā gadā, kad telšu pilsētā bija salijuši salmi un jau sabradāti dubļi, tā bija viena vienīga lieta par kuru es sapņoju.
higienas preces(dušas želeju ja nu kas var paprasīt arī kādam kas mazgajas blakus/pretī kabīnē :D; šampūns(pagājšgad tajās toitoi dušās bija ideāla dušas želeja, kura tika izmantota arī kā šampūns, TIK labs bija, goda vārds :D, bet nu var paņemt,)
zobu birste, pasta, labs dezītis, un kosmētikas minimums, mitrās salvetes, vairāki drēbju komplekti rītam un vakaram, jo piemēram no rīta ir karsts, dienā normāls un vakarā man jau bija auksti, vismaz divi siltie džemperi, jo ja aizmirstas spilvens teltij, tas ir labs veids kā aizvietot to, pārsvarā viss pa divi un vairāk, jo nevar zināt kas tev uzlies alu un cik prātīgi tu ēdīsi :D
mazs maks, maza somiņa, aksesuāri, jo tas pieder pie festivāla, lietus mētelīši(noder arī telts apklāšanai lietus laikā) smaids uz lūpām, peldkostīms, dvielis un TELTS ar guļammaisiem. ā, plus vēl dzeramais(arī ūdens) un ēdamais :)
10.07.2013 21:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits