Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Būt otrajai?

 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Vienmēr esmu mazliet apskaudusi tās sievietes, kas iemīlas jaunībā, savos vienaudžos, tikpat jaunos puišos, sāk būt kopā, kam drīz seko kāzas, bērni, nu viss kā pieklājas. Abi kopā to visu savu dzīvīti sāk, būvē, piedzīvo un dalās.

Un ir sievietes, kas iemīlas un sāk visu būvēt ar vīrieti... Bet viņam tas viss jau ir bijis. Ir bijusi jaunības dienu lielā mīlestība, naivie sapņi, romantika, kopīga skolu pabeigšana, sevis meklēšana dzīvē, karjeras sākšana, lielā baltā kāzu diena, bērniņa gaidīšana, ģimenes kopīgās mājas būvēšana u.t.t. Tas viss ir bijis, viss ir piedzīvots... bet ar kādu CITU jau.

Jūs tagad arī to visu gribat, gribat, lai viņš to visu veido ar tikpat lielu sajūsmu un neziņu kā jūs, bet tad atskāršat, ka viņam nekad tas nebūs tik nozīmīgi kā jums, jo šis ir jau dublis Nr.2.

Varbūt ne obligāti kāzas un bērni, bet vai kādai ir kāds vīrietis, kuram pirms jums jau ir bijusi dzīves lielā love? Un tagad jūs esat tkai kā OTRA. Tikai Otrā potenciālā sieva, tikai otrā bērna māte, tikai otra... Vai tas nesāp?
16.06.2013 15:34 |
 
Reitings 160
Reģ: 08.05.2013
Ui, šī tiešām varētu būt smaga tēma. Tādēļ es ļoti ceru, ka šāda tipa vīrieši veido attiecības ar sievietēm, kuras arī to visu jau izdzīvojušas, ir, tā teikt, ar pieredzi.
16.06.2013 15:39 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
un tāpēc jau ir otrs dublis, jo pirmais nebija veiksmīgs
16.06.2013 15:50 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Lēdija, nē, diemžēl ļoti bieži šādi vīrieši visu sāk no jauna ar jaunu, nepieredzējušu meiteni. Ja viniem pašiem jau ir trauma, tad lai otrai pusei tādas nav. Bet diemžēl tad tai jaunajai meitenei rodas trauma no viņa :)
16.06.2013 16:03 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Tad kā tu to domā, ja cilvēkam ir pirms manis vai tevis bijusi kopdzīve ar kādu citu, tad viņam viss nav tik nozīmīgi?
16.06.2013 16:05 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Nu nejau ka nav tik nozīmīgi, bet viņš JAU to visu ir piedzīvojis.
Piemēram, tu sapņo par lielo balto kāzu dienu. Bet viņam tāda jau ir bijusi un re kur kāzu bilde rāmītī jau stāv.
Tu domā, kā būs, kad bērniņš ienāks mūsu ģimenē. Bet viņš jau ir piedzīvojis gan visu sievietes grūtniecības laiku, gan dzemdībās jau stāvējis klāt, gan mazuli auklējis un pamperus mainījis.
Tu sapņo par kopīgu māju un dārzu, kā būs to visu ierīkot, uzsākt. Bet viņš jau ir to visu paveicis. Sievieti pār savas mājas slieksni ir jau pārnesis.
Nu tā es to domāju
16.06.2013 16:18 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Ā, skaidrs, tu domā par tiem, kuri jau vienu reizi ir bijuši precējušies un kuriem dzīve jau ir bijusi iekārtota:)
Bet saproti, tā gadās, ka ne vienmēr sanāk nodzīvot ar vienu cilvēku - līdz nāve šķirs! Un ko tad cilvekam darīt? Cilvēks grib būt mīlēts un mīlēt.. Gadās satikt citu sievieti un precas atkal. Tas jau nenozīmē, ka otrā sieva ir mazāk svarīga un ka bērniņa nākšana pasaulē neko nenozīmēs. Tas , kas tagad tevī runā šo visu ir sievietes egoisms , nevis vīrieša vaina, ka bijis jau precējies. Jo vīrietis jau arī droši vien nedomāja, ka šķirsies.
16.06.2013 16:22 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Un kas tad traucē izbaudīt to balto kleitu pirmo reizi? Tikai tas, ka vīrietis jau reiz bijis precējies? Kas trauce izbaudīt bērniņa nākšanu pasaulē? Ja tā ir noticis, tātad tam ir kāda nozīme dziļāka no debesīm, kādēļ ir tieši tā..
16.06.2013 16:25 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
lai ari vins nav mans vienaudzis, bet bernu un bijuso sievu nav. ari lielas loves ne. cilveks veltija jaunibu savu merku sasnkiegsanai, pasrealizacijai un priecajos, ka taja laika vinam neviena tada negadijas cela.
16.06.2013 21:24 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nē nesāp,ja abi vēlas vienu un to pašu.
Vai tad otrā mīlestība ir sliktāka par pirmo?
16.06.2013 21:37 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kautkāds sviests. Tas, ka dublis nr. 2, nenozīmē, ka nelaimīgāks vai mazāk nozīmīgs.
16.06.2013 22:39 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Ja godīgi, vismaz šobrīd es negribētu būt kopā ar vīrieti, kuram jau būtu bijusi nopietna ģimenes dzīve.
Pati esmu kopā ar vīrieti, kuram iepriekš pat nav īsti bijušas nopietnas attiecības, vismaz ne ar kopā dzīvošanu. Esmu apmierināta ar šo situāciju, viss, kas viņam ar mani notiek ir jauns un nepieredzēts.
16.06.2013 23:03 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
es gribētu būt TIKAI ar vīrieti, kam jau ir bijusi ģimenes dzīve un bērni, kurš jau kaut ko saprot no dzīves un nesarausies kamoliņā pie pirmajām problēmām, bet jau galvā būs vairāki varianti, kā rīkoties un kādas varētu būt sekas, ņemot vērā iepriekšējo pieredzi...
16.06.2013 23:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas, ka tu esi otrā, tas nenozīmē, ka tu esi mazāk nozīmīga kā pirmā.
manuprāt, ja cilvēks patiesi iemīlas, otrreiz un trešoreiz, tad šīs jūtas tomēr ar katru reizi ir spēcīgākas un svarīgākas. ir kāds iemesls, kāpēc viņš ar to pirmo sievieti izšķīrās. un ir iemesls, kāpēc ir kopā ar tevi. ja tu būtu tāda pati, kā pirmā, viņš ar tevi kopā nebūtu, ar sliktāku - ne tik. tātad, tu esi labāka par viņu. tātad, arī jūsu attiecības ir labākas. nu vismaz, ja ne labākas, tad savādākas noteikti. katrs cilvēks ir savādāks un attiecības arī.
varbūt otrajās attiecībās cilvēks būs daudz laimīgāks nekā pirmajās. protams, mēdz būt arī otrādāk, ja metas pirmajos apskāvienos, kur pagadās, bet tas jau ir cits stāsts.
ieteikums nebūt greizsirdīgai uz kaut ko izbijušu, jau aizmirstu un vairs neesošu. ja sāksi šādas lietas pieminēt vīrietim uz šādas tepat nots, nebrīnītos, ka viņš aizdomātos, kur rāvis tādu sievieti, kas viņam nepārtraukti atgādina par pagātni un spēj būt tik vāja un nepašpārliecināta.
17.06.2013 12:05 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Galvenais, ka viņš tevi mīl. Es domāju uz to pieredzi tu vari skatīties pat pozitīvi, jo vviņš ir izgājis tam cauri un zina kā tas ir un zina, ka var arī neizdoties, tād'ļ fakts, ka viņš mēģina ar tevi man liekas, ka padara to pat nozīmīgāku kā pirmo reiz. Tad drošvien bija zaļš vēl un pat īsti nesaprata, ko tas viss nozīmē.

Tici man daudz, daudz skumjāk, ja vīrietis no iepriekšējās pieredzes ir tā apdedzinājies, ka baidās iemīlēties.
17.06.2013 12:14 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nu ja tā uztver, tad tiešām tikai otrā un drīz būs srī trešā.
17.06.2013 12:19 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Es ticu, ka, ja viņš patiesi iemīlas, tad tas ir stiprāk, kā ar to pirmo sievieti, jo tās jaunās jūtas taču vēl tiek pāri veco radītajām barjerām.

Es gan nekad neesmu bijusi otrā.. vēl ne. Šobrīd vispār esmu diezgan apzināti viena, bet, ja man būtu jāizvēlas, es noteikti ņemtu vīrieti ar pieredzi.
17.06.2013 12:20 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
patiesību sakot tu pateiksies Dievam, kad tev būs vīrietis, kuram ir jau bijusi ģimenes dzīve, kurš saprot, kas ir sieviete, ko nozīmē atbildība vispār un atbildība par bērnu, kurš sapratīs, ka, ja ir ģimene, nav jāvazājas caurām naktīm dzerot pa bāriem un pēc tam, kurš no rīta nevarēs pat aci uzmest bērnam, jo pašam būs lielas pohas. tā kā, tici man, sieviete ir daudz laimīgāka, kad vīrietim jau vienas nopietnas attiecības ir aiz muguras un daudzas lietas tagad saprot daudz labāk un saprot to vēŗtību.

P.S. protams, būs tādi, kas nekad to arī nesapratīs, bet es šajā gadījumā domāju ko citu
17.06.2013 12:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits