Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārtraukt attiecības un meklēt jaunu? vai meklēt risinājumu?

 
Reitings 9
Reģ: 22.10.2012
Nu tad esmu ar savu tagadējo pusisi kopā jau pusgadu, varbūt nedaudz vairāk. No sākuma viss bija ideāli, sarakstijāmies katru dienu, puisim nebija telefona, bet tāpat atrada veidu kā piezvanīt un parunāties, ko gan vairāk var vēlēties, rūpējās par mani, izteica komplimentus, utt. Bet tagad pašā Jūnija sākumā atbrauca viņam sena draudzene un viens otru sauc par "brāli" un "māsu", pēkšņi puisis vnk sāka aizvien retāk zvanīt un sākām retāk runāt, nu jā saprotu, ka grib pavadīt laiku, jo viņa Jūnija beigās brauks prom, bet nu comon, puisis vairs nejautā man vai gribu iziet pastaigāties vai ko citu, bet pirmais kam zvana ir VIŅA!! Vai man būtu jāsāk uztraukties? Esam arī sākuši vairāk strīdēties, bet tas arī tāpēc, ka viņš ļoti ātri kļūst greizsirdīgs, lai gan esmu teikusi neskaitāmas reizes "ja esmu kopā ar viņu, tad tikai viņu", un jau attiecību sākumā noteicu, ja domā mani krāpt, tad, lai tā arī pasaka un viss attiecības būs cauri, jo nav jēgas otru cilvēku vnk "vilkt" līdzi.. Ja kādai ir kāds padoms, tad noteikti uzklausīšu!
14.06.2013 22:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits