Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

manas domas un kā viņš var būt tik vienaldzīgs?

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Iepazināmies ātri, 2.,3. tikšanās reizē jau nonāca līdz kaislīgiem skūpstiem un glāstiem :D un no viņa puses teica ,ka viņš grib mani un ļoti ļooti interesējot viņam. Pēc 2. tikšanās rakstīja uzreiz "Tikko atvadījāmies bet man jau tevis pietrūkst" Bet pēc 3. tikšanās klusums uz 4 vai 5 dienām. Es jau biju izbesījusies biju... Domājot ,ka gribu viņu ,zinot ,ka viņš grib mani, bet laikam dziļi sirdī gribēju ko vairāk kā seksu. Jo sekss man vispār vēl nav bijis. No tā arī baidījos. Kad nu pēc tām 4 dienām uzrakstīja es teicu ,ka mums varbūt nevajadzētu vairs tikties ,esam atšķirīgi.. Jautāju viņam "Tu šobrīd zini īsti ko vēlies? " viņš atbildēja ,ka nezinot un es vēl noteicu "es vēl vairāk nezinu..." Un tam seko klusums.

Bet tagad pagājušas dažas dienas un es nevaru beigt domāt par viņu. No viņa klusums, no manis protams arī. Stulbā cerība ,ka uzrakstīs, kaut statistikā parādīsies. Pilnīgi nekā. No vienas puses domāju ,ka labāk būtu bez viņa. Bet vai viņam tagad esmu vienaldzīga? Diez viņš iedomājas par mani? Kaut "ah, kā gribētos viņu tagad", jo pieņemu ka jūtas viņam pret mani nav? Cenšos saprast, bet neizdodas. Un vai pasērot mazliet vēl un lai pāriet manas emocijas un domas vai atsākt kontaktu? :/
14.06.2013 00:43 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
pilnīgu ignoru uzliec. gribēs pats atsāks rakstīt. viņam vaarbūt ir nenokārtotas attiecības ar kādu.
14.06.2013 00:47 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Un es tagad nevaru aizmigt par to domājot :@ riebjas pašai
Cīnos ar sevi starp ...palikt uzvarētājai ,tai kura pasaka pēdējo vārdu un aiziet un staigāt paceltu galvu... vai Izjust kaut ko vairāk, izbaudīt, riskēt un... drošvien pēc tam raudāt ilgi un nožēlot.
14.06.2013 00:51 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Man izskatās, ka viņam vnk ir pašlepnums. Tu viņu atšuvi, kādēļ viņam tev rakstīt? :D
14.06.2013 00:52 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Amanda, tā jau domāju. Ar puišiem laikam vienīgais kas nostrādā ja vispār kas var nostrādāt ir ignorēšana. :D Grūti man šobrīd ,bet ir jau bijis grūtāk un nav 1 reize ;)
14.06.2013 00:54 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
autumn, atšūt jau neatšuvu. pateicu ,ka šaubos vai vajadzētu turpināt... un ka neskaidrībā esmu ar sevi. Visvairāk besī ,ka ir situācijas ,kad neinteresē puisis un viņu var kārtīgi pasūtīt 3 mājas tālāk ,bet tas tāpat nerimsies. :D Bet ja kāds īpašāks ,tad vienmēr sajūta tāda "Gribi kaut ko -pasauc, negribi- ok. "
14.06.2013 00:56 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
vēl viena annija :/
14.06.2013 00:58 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Bet tiešām. Varbūt viņš jūtas apčakarēts un tomēr pēc laika, ja man vēl domas nerimstās vajadzētu atsākt kontaktu. Vai tomēr ignorēt un viss? :/
14.06.2013 01:01 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Pati atshuj un tagad raud...interesanta logika :)
14.06.2013 01:14 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Ja tev tā viņš pateiktu, ka nezina, vai jums vajadzētu vēl tikties, esat ļoti atšķirīgi(manuprāt, tā ir otrā populārākā atšūšanas frāze aiz "paliksim draugi " :D ), tu turpinātu viņam rakstīt? Ok, es domāju, ka šajā situācijā tev pirmai jāizdara solis, jo , ja es būtu viņa vietā, pat ja gribētu, nerakstītu
14.06.2013 01:27 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
autumn, cik nu esmu sākusi ko saprast par puišiem. Viņi ir cita suga. :D Tāpēc pēc sevis nespriežu.

Beeet viņa vietā ko jautājusi vēl būtu, man skaidrība patīk ,bet nu noteikti nopuņķojusies galīgi būtu ja man tā pateiktu. :D
14.06.2013 01:32 |
 
Reitings 29
Reģ: 13.06.2013
Kaut "ah, kā gribētos viņu tagad", jo pieņemu ka jūtas viņam pret mani nav? Cenšos saprast, bet neizdodas.


Kā man šitās cosmo celkas belkas, zb jau ! Klausies ruksene paņem slideno gurķi rimītī pa 30 saņi un ieslidini viņu sev mājās iekšā līdz asarām, un lieta darīta tu vairs nebūsi nevainīga.

Tad paņem telefonu un uzvani savam Romeo un saki ''Bļ tu gribi mani izvālēt vai nē, losi tu tāds'' ja viņš stotstās saki, '' bļ es skaitu līdz 10 un tu man atbildi jā nē sučarons tāds savādāk es te jau romānu sākšu rakstīt pidrila tu nečakarē manas jūtas ''

'' Esi vecis vai neesi ja neesi sēdi mājās ierāvis čuriņu atradīšu sev normālu ņēmēju'' / noliek klausuli.
14.06.2013 01:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Trecuios :D :D neslikts variants, bet celka jau nesaņemtos uz ko tādu.
14.06.2013 01:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 13.06.2013
Izklausies nevainīga jēla un padumja. DER

Klausies cik tev gadu 18+ ir ?
14.06.2013 01:37 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
Skatos te uzradušies pa pilnam visādu pedo lāču, santaklausu, dzeksuļu, trecuios, kas vispār šodien piereģistrējies. Un tik bārsta visādas gudrības slēpjoties zem visādiem profiliem, nu, ko lai saka - gudri. :D :)
14.06.2013 01:50 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Pedolāci nav par vecu 18+ priekš tevis? :D
14.06.2013 01:52 |
 
Reitings 70
Reģ: 13.06.2013
Pedolāci nav par vecu 18+ priekš tevis?


Nu galvenais lai nav izļurbāta, līdz nemaņai ! :D

Ah bļ gulēt jāiet, seja sāp no rēkšanas eh stulbās celkas !

Tu nazīt kā vecāka un pieredzējušākā šajā sarkano lukturu mājā
viņas riktīgi izmāci ! :D
14.06.2013 02:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Vispār jau visu izteica tas, ka 4 dienas viņš nelikās ne zinis. a ko tev vajadzēja uzrakstīt - čau, mīļais - un izlikties it kā nekas nebūtu bijis? Ne taču! viņš jau savu attieksmi parādīja. viss. liec mieru. par kādu riskēšanu var iet runa, ja viņš tev skaidri un gaiši pirmais pateica, ka nezina ko grib?

manuprāt, tas, kas grib viņu atpakaļ, ir tavs ievainotais lepnums. jo kā viņš tā varēja izdarīt un nespēj noticēt. paņem to aizvainojumu, lepnumu malā, jo tev tādu puisi vajag, kas tā rīkojas? nevajag. turklāt, tu justos daudz nepatīkamāk, ja viņš būtu paspējis izmantot situāciju un pārgulētu ar tevi un tad neliktos ne zinis. labāk atrodi foršu puisi, ar kuru tu tiešām vari visu izbaudīt, kurš tevi cienīs, mīlēs un uztrauksies, ja tu viņam nebūsi atbildējusi kaut vienu dienu. a bet šitas aizmirsīsies. tagad ir dusmas un satraukums, bet tas pāries. labāk nogriez tagad ar nazi un miers, nekā muļļājies vēl ilgi - gribu, negribu, zinu, nezinu, nevaru sagaidīt ziņu, man nepievērš uzmanību. ja viņš tagad tā uzvedās, tad neceri, ka nākotnē būs diži kas labāks.
saprotu, ka pēc trešā randiņa nevar izkalt dzīves plānus, bet gandrīz nelikties ne zinis par cilvēku, ar kuru pirms piecām minūtēm esi bučojies un esi mīļojis, arī nav normāli.
14.06.2013 10:05 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Kad nu pēc tām 4 dienām uzrakstīja es teicu ,ka mums varbūt nevajadzētu vairs tikties ,esam atšķirīgi.. Jautāju viņam "Tu šobrīd zini īsti ko vēlies? " viņš atbildēja ,ka nezinot un es vēl noteicu "es vēl vairāk nezinu..." Un tam seko klusums.


Puisi vispār nepazīsti - pāris tikšanās reizēs jau nevar iepazīt pa īstam cilvēku, bet saki, ka esat pārāk atšķirīgi, nu es tiešām nebrīnos, ka puisis neatbildēja ar iepriecinošu atbildi :D Un pieņemu, ka abi esat jauni un jaunam puisim jautā, tu zini ko īsti vēlies? Kurš jauns puisis zina patiešām ko vēlās pēc pāris tikšanās reizēm, ja meitene jau viņam devusi atbildi, ka nevēlas tikties? :D
Ja tev viņš tiešām patika, tad uzraksti viņam, ka tev kaut kāds emocionālais stāvoklis uznāca un, ja viņš ir ieinteresēts, tad labprāt vēlreiz tiktos ;) Un neuzdod tādus jocīgus jautājumus sms veidā, ja esat tik tikko iepazinušies. Ja nespēj saprast, ko viņš grib no tevis, tad jautā to dzīvē, ka tev grūti saprast viņa motīvus uz tevi, ja vienu brīdi saka, ka ilgojas, bet otru brīdi 5 dienas neko neraksta.
15.06.2013 16:54 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.01.2009
Kad nu pēc tām 4 dienām uzrakstīja es teicu ,ka mums varbūt nevajadzētu vairs tikties ,esam atšķirīgi.. Jautāju viņam "Tu šobrīd zini īsti ko vēlies? " viņš atbildēja ,ka nezinot un es vēl noteicu "es vēl vairāk nezinu..." Un tam seko klusums.

Tu viņu atšuvi un gribi, lai viņš tev raksta? Interesanta pieeja! :D
15.06.2013 17:07 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Bet pēc 3. tikšanās klusums uz 4 vai 5 dienām. Es jau biju izbesījusies biju... Domājot ,ka gribu viņu ,zinot ,ka viņš grib mani, bet laikam dziļi sirdī gribēju ko vairāk kā seksu.


autumn, atšūt jau neatšuvu. pateicu ,ka šaubos vai vajadzētu turpināt... un ka neskaidrībā esmu ar sevi. Visvairāk besī ,ka ir situācijas ,kad neinteresē puisis un viņu var kārtīgi pasūtīt 3 mājas tālāk ,bet tas tāpat nerimsies. Bet ja kāds īpašāks ,tad vienmēr sajūta tāda "Gribi kaut ko -pasauc, negribi- ok. "


. Varbūt viņš jūtas apčakarēts un tomēr pēc laika, ja man vēl domas nerimstās vajadzētu atsākt kontaktu. Vai tomēr ignorēt un viss?




My brain is fucked.

IZDOMĀ TAČU, KO TU GRIBI!
15.06.2013 17:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits