Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceļu problēmas - ko iesākt?

 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Situācija tāda, ka pēc tam, kad vienubrīd aktīvi biju iesākusi skriet (pēdējās nedēļās divās nav sanācis...), vairāk braukāt ar riteni un vēl pirms visa kādu laiku taisīt arī pietupienus (aptuveni mēnesi, bet ne katru dienu), sāka ceļi pretoties aktivitātēm.

Pie ārsta šobrīd nekādīgi nesanāks aiziet vēl kādas divas nedēļas, tomēr sportot gribas.
Īsti nevar saprast tās sāpes, bet no ilgstošas atrašanās vienā pozā (piemēram, stunda teātrī), pēc tam kāju bez sāpēm iztaisnot nevar. Un tā līdzīgi arī citās situācijās.
Esmu vairākkārt dzirdējusi, ka te meitenēm ir līdzīgas problēmas un esat arī pie ārstiem bijušas. Varbūt varat padalīties ar savu pieredzi, ieteikumiem, lai vismaz zinu, ar ko sākt, pirms esmu pie ārsta bijusi?
Gribētos turpināt sportot, tomēr diskomforts neļauj. Varbūt padalieties ar to, kā labāk iesildīt ceļus pirms vingrošanas utml.?

Jebkurā gadījumā - paldies jau iepriekš! Jebkāda pieredze noderēs! :)
12.06.2013 19:51 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ir vitamiini un paartikas piedevas lociitavu stiprinaashanai. Aizej uz aptieku un apjautaajies par to.
12.06.2013 19:56 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
man līdzīgi. Biju pie ārsta un atbilde-nedari to,kas Tev nodara sāpes .. Bet principā nezinot kas par vainu,nevar neko ieteikt.. Man,piemēram,tās ceļu problēmas ģimenē pārmantotas.
12.06.2013 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Paldies! :)
Būs jāpainteresējas par tiem vitamīniem.
Agrāk nesāpēja, tāpēc visticamāk tas kaut kā saistīts ar pārslodzi...
12.06.2013 20:43 |
 
Reitings 340
Reģ: 19.01.2013
Man tā ir jau otro reizi (šoreiz gan otram celim), pirmoreiz biju pie ārsta - saites pārpūlētas. Tad man bija jālieto Voltaren smēre un ar tādu metālisku aparātu, kas izskatās pēc dušas uzgaļa pie ārsta 10min jābraukā pa celi ar smēri (3 x nedēļā 2 nedēļas) un vēl pēc tam mēnesi nevarēja aktīvi sportot, pēc tam pārgāja ;)
12.06.2013 21:01 |
 
Reitings 1983
Reģ: 13.01.2012
Ir vitamiini un paartikas piedevas lociitavu stiprinaashanai. Aizej uz aptieku un apjautaajies par to.


Pārtikas piedevas locītavu veselībai? Kura no E vielām tā ir?
Ok. Sapratu, ka tu domā uztura bagātinātājus, tomēr ieteiktu nejaukt šīs lietas.


Kad es trenējos sāka sāpēt ceļi, taču ar laiku pārstāja sāpēt. Iespējams bija pārāk liela slodze.
Un tā īsti es neko nedarīju. Vienīgi slodzes laikā nosaitēju ar elastīgo saiti. Mazliet vieglāk bija.
Kamēr neesi tikusi pie ārsta, painteresējies par UB vai vitamīniem. Ar ceļiem joki mazi.
12.06.2013 21:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!