Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaa gan rikoties taalaak- padoties vai tomer cinities.....???

 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Sveikas meitenes , kaads buutu juusu skatijums uz manu notiekoso situaaciju..??


Iepazinos ar lielisku viirieti , satikaamies un saprataam , ka siis tiksanas reizes gribas veel un veel, bet es zinaaju ka vinjam ir bijusi ex sieva un berns, lai gan sieva dzivo savu dzivi ar citu cilveeku un pati aizgaja no sim attieciibam , un tas mani nedaudz biedeja , jo zinaaju kadas sekas var iziet, lai gan vins apgalvoja ka sie jautajumi viniem ir izrunati un viens otru dzives spiekkus neliek jaunaam attieciibaam. Tas protams mani nomierinaaja un es domaaju kapec gan ne !!! Bet tad sakaas klapatas ar to ka ssii ka uzinaja ka vinjs ir sacis veidot attiecibas , sacela spuras gaisaa un saka mani pazemot visaados vardos ,lai gan aciis to man pateikt nevar, bet sim stasta visu sliktako ,lai tik muus paskirtu.!! Un m an protams emocijas neema virsroku un teicu ka labaak nesatikties jo sii mieru tapat neliks... bet vinjs neveeleejas to, jo teica ka esmu svariga un nevelas ,lai kadas pagaantes pedas liistu muusu nakotnee......

Bet pie visa taa m ums sanaak reti tikties,, jo man darbs un sim darbs ka ari beerninu nem ljoti biezi , kas protams mana skatijuma nav nekads skerslis un nebuus, bet sobriid galvaa ir taada putra , jo es gribu sho cilveeeku , veidot nakotni un sanjemties par spiiti visam....
bet sajuuta tada , ka vina ex neliks mums mieru....


Meitenes ciniities un iet ar augsti paceltu galvu vai tomeeer......????/


Paldies.
12.06.2013 11:58 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Es ieteiktu cīnīties, it sevišķi, ja vīrietis saka, ka tu esi svarīga. Nesaprotu tās ex sievas un draudzenes, kas nomelno, riebjas tādas, kas pašas nezina, ko grib.
12.06.2013 12:02 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Man vienkaarsi liekas ka grib vinja sev ka rezervi turet jo ja nu kas tad ,lai ir kur atgriezties ......


Vnk pretiiigii paliek ka savaa pilseetaa uz mani skatas , ka uz kadu ljaunumu jo shi "Princese" tak sarunaa viss ko , zheel ka aciss nav speka to teikt....
12.06.2013 12:05 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Nespēlē pēc viņu noteikumiem. Spēlē pēc saviem. Necīnies - parādi, ka Tevi tas neskar. Ja viņš Tevi mīl, tad nu viņam par savu ex jābažās, ne Tev!
12.06.2013 12:06 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ka vina vispar var tevi nomelnot, ja tu esi vinai svess cilveks?

es ieteiktu to sieviski galva nenemt. vina ir ka suns uz siena kaudzes-pasai nevajag, citiem ar dot negrib. ja virietis tevi patiesi mil, tad vinam vienalga ko si sieviete runas. ar savam negacijam vina drizak vinu pasu aizbaidis.
12.06.2013 12:08 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
ja tu gribi ar so virieti nakotni, tad logiski, ka cinies par vinju, paradi ex sievai, ka tev nevar kapt uz galvas un viss! satiec vinju aci pret aci un pasaki visu ko tu doma!
12.06.2013 12:09 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Lieta tadaa ka mees pavisam nesen esam sakusi kopaa pavadiit laiku, un tapec nav uzticiiba pilniiga cilvekam !!
12.06.2013 12:09 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Vīrietim tu esi svarīga un tas ir pats galvenais. vienmēr kāds centīsies likt šķēršļus un tādēļ tu nekad neveidosi attiecības vai arī vēlies, lai ceļš uz tām būtu tīrs un balts un visi jums laistīts šampanieti pakaļ? tā bieži vien nenotiek..
šajā gadījumā viņam ir sieva ar kuru viņš nav formāli izšķīries?
tu esi jautājusi, kāpēc 'viņš to nedara? no sākuma to derētu noskaidrot.
es veidotu ar šādu vīrieti attiecības, bet pateiktu, ka, ja viņš vēlas būt ar mani kopā, viņam ir jāškirās. jā, šķiršanās process nemaz nav tik ātrs, it sevišķi, ja otra puse vēl izdomā nepiekrist laulības šķiršanai. bet saproti taču, ka pie katrām grūtībām tu uzreiz nevari padoties.
viņas stāstītie meli par tevi ir ietekmējuši viņa viedokli par tevi vai arī jūs strīdaties dēļ tā? ja nē, tad kur ir problēma? labi, attiec'bias pilnīgi viņi nevar saraut, jo viņiem ir bērns, bet norobežojies tu no viņas. ignorējiet viņu un redzēsiet, ka ar laiku viņai tas apniks. šajā situācijā galvenais ir neatbildēt uz viņas provokācijām ar provokācijām.
taču daudziem ir attiečības aiz muguras un bieži sanāk, kad kkādi bijušie un bijušās neliek mieru. man arī tā ir bijis, bet tāpēc neesmu domājusi par attiecību izbeigšanu.
12.06.2013 12:10 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Marta - vina mani zin, kas es esmu un ko es daru ! Tur taa visa beeda..
Biskiir sit no sliedeem - kaa rikoties , jo nav attiecibas tik ilgas lai saprastu kadi ir vinja patiesie nodomi....
12.06.2013 12:11 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Sanny- vinjs ir iesniedzis sobriid skirsanos un abpuseeju vienosanos -


Vinjiem sanaaak tikties ljoti bezi- jo notiek biezA beernu mainja- kas ari ir tada veida raustiisana !!
12.06.2013 12:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tad nesteidzini notikumus. ieliec savā galvā termiņu, līdz kuram viņam ir jāizšķirās. viņam gan termiņu nesaki, jo vīriešiem un vispār nevienam nepatīk kaut kādi izlikti ultimāti, bet ļauj viņam saprast, ka jums attiecības nebūs viņam esot laulībā.
12.06.2013 12:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tad viss ir kārtībā. pašlaik noris šķiršanās process. tātad, problēma, ka viņš sēž uz diviem krēsliem vienlaicīgi, atkrīt. tici man, šādi tevi zākājot viņa pazemo tikai sevi,. jā, varbūt par tevi kāds parunās, bet vai par maz cilvēkiem runā? tu nemaz nezini, ko citi tev saka aiz muguras, kad sejā smaida. paies laiks un viss norims un tu neticēsi, bet daudzi pat priecāsies par jums. nevajag tikai ļaunu atdarīt ar ļaunu.
12.06.2013 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 2673
Reģ: 25.05.2012
Man vienkaarsi liekas ka grib vinja sev ka rezervi turet jo ja nu kas tad ,lai ir kur atgriezties ......


Es domāju, ka viņai vnk ir tāda īpašība - Pašai nevajag, citai nedošu.


Es domāju, ka nevajag atkāpties no vīrieša, kurš tev patīk. Un ex sieva agri, vai vēlu padosies. It īpaši ja viņai jau jaunas attiecības.
12.06.2013 12:19 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Vinjs to zin - un vinjs saka ka sobriid ir smagas peridos , skirsaans darbs , berns un es kuru vinjs nevelas zaudeet, jo es vinjam ar savu klaatbuutni - esmu palidzejusi kllut atkal laimiigam !!
12.06.2013 12:20 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu bet pat ja vina tevi zin...vai tad tu kaut ko TĀDU esi darijusi par ko butu kauns?
12.06.2013 12:20 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Sanny- paldies, isten iiba nedaudz nomierinaaajos- ta jau ir patiesiibaa, vnk es pec dabas visu assi uztveru un esmu emocionaala , liekas diezgan pretiga vinjas ex riiciiba ari attieiciiba pret beernu - ka saak ultimaatus staadiit....
Un si pati aizgaja no vinja prom, kur probleemas, paati to veelejas un tagad ka vinjam sakas kartoties dzivee ta - saii uzreiz histerija klaat
12.06.2013 12:24 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Marta- protams neesmu un tapec es censos neiesrpingt, bet nu vardos - vnk skaistos nosauc , laikam pati pec sevis vertee....
12.06.2013 12:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Choco- ne viņa pirmā tāda ne pēdējā. es sākumā arī baidījos... pie tam vēl, jā man bija bail arī no sabiedrības nosodījuma, ne tik daudz kā no viņas. izrādījās, ka cilvēki nemaz nav tik ļauni, kā mēs citrreiz domājām.
kādā veidā viņa tevi ietekmē? lai jau stāsta ko grib. gudrs cilvēks tāpat pats visu izspriedīs. vienmēr būs tie kas nosodīs un attaisnos. nevajag pakļauties kādam konkrētam spiedienam. tu uzvarēsi, ja vnk neliksies ne zinis, neatbildēsi un neko neteiksi.
ja ar plakātiem un veselu grupu cilvēku tevi pie darba nesagaida un ar akmeņiem nenomētā, tad nav tik traki.. viņa atradīs sev citu vīrieti un nomierināsies.
12.06.2013 13:16 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Sqanny vinjai jau sen tads ir cits- bet suns uz seina kaudzes
12.06.2013 13:50 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu tad tas ir tikai tāds stulbs principa jautājums. neņem galvā un nebojā dēļ citiem cilvēkiem jūsu laimi. jums vēl attiecībās būs daudz nopietnākas problēmas, kuras tikai uzvarot jūs varēsiet būt kopā.
un, piedod, neesi divkose, pašlaik par jūsu attiecībām mēģina cīnīties tikai vīrietis, tevi pierunājot, ka jums jābūt kopā. un jums vispār nav jācīnās. ja jūs abi gribēsiet, jums būs attiecības un viss. par attiecībām cīnās tad, kad otrs tās vairs negrib vai jūt, ka varētu zaudēt partneri. pašlaik kko mēģina cīnīties tā otra sieviete, bet tev nav par ko cīnīties, kā tikai vien tev jādara tas, kas jādara, un neļaujies negācijām.
12.06.2013 13:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits