Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Randiņš = kurš maksā?

 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Sveikas,meitenes! :)
Patiesībā jau sen vēlējos noskaidrot citu cilvēku viedokļus šajā jautājumā,nu tad šodien arī nolēmu par to izveidot diskusiju.
Tātad - no pašas pieredzes,esmu bijusi uz 3 randiņiem,trīs pilnīgi dažādi puiši (jāpiemin,divi latvieši un viens ārzemnieks). Nezinu,vai svarīgi to piebilst,bet vienmēr aicinātāji bija viņi,nevis es.

Par ārzemnieku vispār runāt negribas,bija tā - viņš pat atbrauca uz Latviju,lai mani satiktu (!) (līdz tam bijām FB draugi),it kā šķita normāls. Tas bija pirmo reizi,kad atbrauca,otro reizi - vispār sviests. To dažu dienu laikā gājām divās kafejnīcās (un tobrīd,starp citu,VIŅAM ēst gribējās,pati ēdu kompānijas pēc),bet visur par sevi maksāju pati,viņam pat prātā nenāca uzcienāt. Ā,un vēlāk sūdzējās,ka par daudz naudu samainījis,nav kur likt! Pēc tam vispār tur bija baigais murgs ar viņu,negribu iedziļināties,bet tā bija mana pieredze ar ārzemnieku.

Latviešu puisis - aicināja,satikāmies. Pirmais uzaicināja pastaigāties pa Jomas ielu u.tml. (starp citu,pati esmu jūrmalniece),pēc tam pats tāds "negribi saldējumu?",karsts bija - gribējās gan. Protams,ka maksāju pati. Tas pats vēlāk ieejot veikalā pēc ūdens pudeles. Galvenais,ka pēc tā randiņa arī vairs nekad ne zvanīja,ne rakstīja. Eh,nesapratu!

Trešais - aizgājām uz kafejnīcu,jauki parunājāmies,tiešām šķita kā foršs randiņš,bet - pēc manas pieredzes,kā jau vienmēr - katrs maksājām par sevi. Otro reizi tikāmies,viss tas pats + aicina uz kino,lieki piebilst,ka biļetes izdevumus sedzu pati.
Nu īsumā,štruntīga man tā randiņu pieredze.

Tātad - kā jums ir bijis ar pirmajiem randiņiem? Kurš aicina? Vai puisis parasti uzņemas atbildību par maksāšanu? Kāda ir jūsu pieredze visā šajā lietā?

Nav jau tā,ka pati nevaru atļauties
- tādā ziņā viss okay,vienkārši nepatīk,ka puiši,šķiet,pat neapsver pretējo variantu,turklāt uzskatu,ka vismaz pirmajā randiņā ir jāparāda tās labākās manieres!
09.06.2013 10:50 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Vēl nekad randiņā neesmu maksājusi par sevi, kur nu vēl par viņu. Un uz randiņiem esmu gājusi ļoti daudziem. Un jā, puiši parasti aicina.
09.06.2013 10:56 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
Mans viedoklis-
1. puisis- ārzemnieks- nezinu, no kuras valsts, bet esmu dzirdējusi, ka citās valstīs par izmaksāšanu sieviete varot pat dziļi apvainoties, tā kā- atkarīgs no kultūras.
2.puisis- tu vienkārši viņam nepatiki...
3.puisis- vai nu nevar atļauties vai nevēlas tērēties tevis dēļ.

Es savos randiņos (ūūū- cik tas bija sen :D) parasti par sevi nemaksāju, Ir bijušas reizes, ka uzstāju, ka vēlos maksāt par sevi, bet puiši parasti to uztvēra aizvainojoši.
09.06.2013 10:56 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
pirmajā randiņā ir jāsatiekās kkur tā lai nav nekas jāmaksā. lai gan es principā esmu vispār pret randiņiem, labāk sarunā elektroniski kur grib seksoties un nodara to lietu, 21.gs kā nekā. vienīgi varu saprast satikšanos vienu reizi, lai vispār saprastu vai grib seksoties vai nē, bet tā dēļ nav nekas jāmaksā.
09.06.2013 10:56 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Esmu vecmodīga. Manuprāt, puisim ir jāmaksā. Stāsts par ārzemnieku un ''saldējuma puisi'' vispār ir savdabīgs :D

Atceros pirmo randiņu ar savu puisi.. atnesa rēķinu un es vilku ārā maciņu. Viņš: es Tev kaut ko pateikšu.. nekad, nekad nevelc ārā maku, kad esi ar mani.. tas būtu pazemojoši, ja nespētu par Tevi samaksāt :D
Nu kaut kā tā viņš pateica :)
09.06.2013 10:57 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Pati nekad nevienu aicinājusi neesmu, bet neesmu no tām meitenēm, kuras uzskata, ka, ja puisis uzaicina, tad viņam obligāti arī jāsamaksā. Turklāt man vispār labāk patīk kaut vai aiziet kaut kur forši pastaigāties, vēl jo vairāk, ja ir vasara! :)

Kopumā - protams, ja puisis piedāvā izmaksāt, tas ir jauki, bet man nav iebildumu samaksāt pašai par sevi un tapēc uz puisi ļaunu prātu neturu :D :)
09.06.2013 10:57 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Salavecis,oho ar šitādu viedokli tu sieviešu vidū noteikti esi dikti populārs :D
09.06.2013 11:00 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Man ir bijis pilnigi tas pats.Visur es tikai pati maksāju, es gan nezinu ,kas meitenēm mūsdienas par problēmām, ka pašas nevar samaksāt, taču , ja puisis jautā vai nevēlās saldējumu, tad gan vajadzēja pašam izmaksāt. No sērijas es tev nopirkšu dāvānu ,bet tev pašai par to būs jāmaksā.
Starp citu ārzemēs ,it īpaši rietumeiropā vienmēr katrs maksā par sevi,tas ir tikai nabadzīgajās valstīs pieņemts, ka puisis uztur meiteni. Taču man škiet, ja viņš aicina meiteni uz randiņu/vakariņās tad varbūt varētu izmaksāt. Manuprāt, kādreiz var izmaksāt ,bet ne vienmēr.
09.06.2013 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 406
Reģ: 02.01.2013
nu, ko lai saka, struntīga tev tā pieredze. man par laimi tādi "vīrieši" nav gadijušies pa kājām.
09.06.2013 11:00 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
ņemot vērā ka man ir visnotaļ varens un es māku to labi pielietot, nesūdzos par sieviešu uzmanību, ja godīgi
09.06.2013 11:01 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Seductive,principā pēc tautības ārzemnieks bija vācietis :) Man vēl pie tam bija viņam manieres jāmāca,nerunāt nenormāli skaļi,neizrādīties,karoč beigās bija murgs gatavais.
09.06.2013 11:02 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Happy123,patiesībā man nav nekas pretī arī samaksāt,21.gadsimts un tā tālāk,bet reāli uzskatu,ka vismaz par mazajām lietām - tas pats saldējums,nu ir kauns,ka puisis nevar meitenei nopirkt. Kā jau minēju,ne jau tie santīmi,bet fakts. Par to Rietumeiropas štelli gan nezināju :)
09.06.2013 11:05 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
man bija viens taads - puisis ierosina iet iedzert kafiju. seezham pljaapaajam.. es vinjam saku, ka kkaa eest saak gribeeties :D vinjsh man prasa, ko tu veeleetos, atbildeeju, ka vari paskatiities eedienkartee, vai kko gribeetos.. puisis atbild, ka nekaa eedienkartee interesanta nav. uz ko es pretjautaaju, ko tad vinjsh labaak gribeetu atbilde bija - varbuut makdonaldu, vai kebabu. beigaas pasuutiijaam kko visleetaako un taapat samaksaajaam uz puseem.. es saprotu, ja nevar atljauties, bet to tak var pateikt. eh..
bet parasti ir pagadiijushies puishi, kas izmaksaa. man nesagaadaa probleemas samaksaat par sevi vai pat arii izmaksaat :)

ir puishi, kas saka - ljaujiet puisim buut puisism un izmaksaat :)
09.06.2013 11:12 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
cormeum,tavējais tiešām forši pateica :) Es laikam arī skaitos vecmodīga :D
09.06.2013 11:13 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
EQT,+ par to "ēdienkartē nekā interesanta nav" puisi. Ne tieši man,bet klasesbiedrenei pavisam nesen burtiski IDENTISKI gadījās!
09.06.2013 11:15 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
ir gan dažas reizes kad es esmu par to ka vīrietis maksā. ja piemēram satiekās viesnīcā, tad izdevumus apmaksā vecis. vai ja satiekās pie sievietes, tad vīrietis nopērk kko ēst un dzert pirms nāk ciemos.
09.06.2013 11:15 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Starp citu ārzemēs ,it īpaši rietumeiropā vienmēr katrs maksā par sevi,tas ir tikai nabadzīgajās valstīs pieņemts, ka puisis uztur meiteni.


Neviļus rodas jautājums, vai esi bijusi rietumeiropā...
Par tēmu, nekad, ja aicina vīrietis, neesmu maksājusi par sevi, kur nu vēl randiņos. ja mēģinu izvilkt maku, man palūdz nolikt to atpakaļ.
09.06.2013 11:16 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Vēl nekad nav tā bijis, kad puisis liktu noprast, ka man pašai jāmaksā būtu. Sākumā biju ļoti kautrīga, un teicu puišiem, ka pati par sevi samaksāšu, bet viņi man neļāva. Tagad esmu paliksui bezkaunīga un uz randiņiem eju pat bez maka. :D Es uzskatu, ka puisis var atnākt bez lakstiem, bet ja kaut kur uzaicina, tad arī maksā par to.
09.06.2013 11:27 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
Starp citu ārzemēs ,it īpaši rietumeiropā vienmēr katrs maksā par sevi,tas ir tikai nabadzīgajās valstīs pieņemts, ka puisis uztur meiteni.


nu nu. nav runa par uzturēšanu, bet par žestu, manierēm. cik esmu saskārusies ar rietumeiropas vīriešiem, gan atver durvis, gan izmaksā un nebaidās, ka es kā sieviete par to varētu apvainoties vai ko neko :D
09.06.2013 11:30 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Ja saproti angļu valodu, tad šeit viss ir pateikts, arī maksāšanas daļa. Noskaties.
http://www.youtube.com/watch?v=MuVw6r8BSvU
09.06.2013 11:38 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Paldies dievam, man veel nav gadiijushies taadi varianti kaa "eedienkartee nekaa interesanta nav", sasmeejos par to :D Vienmeer izmaksaa un es to uzskatu par pashsaprotamu, iznjeemums ir tad, kad randinji paaraug attieciibaas, kad redzu/domaaju, ka otram vareetu buut naudas gruutiibas vai kad cilveeks, kas taisaas izmaksaat, ir absoluuti sveshs/galiigi man nepatiikams.
09.06.2013 11:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)