Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gribas un tomēr nē? :/

 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Tiekos ar puisi, esam tikušies tikai 3 reizes. Bet sanāca tā ,ka jau 2. tikšanās reizē izdomājām iedzert ar draugiem un tā. Biju iereibusi un pirmo reizi viņam buču iedevu , turpinājās viss ar skūpstiem. Bet jau uzreiz viņš sāka ..nu kārtīgi čamdīties. Man dzērumā nemaz tā īpaši nepatika. Tikāmies 3. reizi atkal pie viņa tikai divatā. Protams atkal viņš man uzmācās. Lieta tāda ,ka man patika PAT PĀRĀK! :D Esmu vēl nevainīga un liekas neesmu vēl uz to saņēmusies ,jo man ir kompleksi par savu ķermeni. Man nav krūtis, nu nav vispār! :D Ikdienā nēsāju polsterētus krūšturus un un tā mazliet piesedzos un jūtos labāk.

Bet es nesaprotu ko es gribu un ko darīt. Viņš grib mani, es viņu, viņš māk sakārdināt un pēc tā kaislīgā intro automātiski prasās drēbju novilkšana utt. Grūti sevi apstādināt, bet es cenšos, cenšos loģiski domāt, nepadoties :D Es pat nezinu ko gaidu. Neticu itkā īstai mūžīgai mīlestībai utt, esmu jauna ,masturbēju un tas ir baigi forši un tā ir arī visa bauda :D pie ginekologa esmu bijusi utt. Es nezinu ko vēlos. Gribu ,lai beigās nejustos pavisam slikti un nevaru saprast ko vairāk nožēlotu- ka neizbaudīju mirkli līdz galam vai ja padotos kaislei tajā brīdī. :D Es uzreiz pieņemu ,ka pēc seksa drošvien nekas nesekotu... :/
08.06.2013 11:25 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Tā protams nav pirmā reize ,kad puisis cenšas mani ievilkt gultā :D Tikai liekas šī ir pirmā reize ,kad man tik grūti pretoties un tāpēc rodas jautājums -vai tiešām vajag pretoties?
08.06.2013 11:29 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Drausmas.
Izaudz.
08.06.2013 11:30 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
miileejies ar kruushturi, daudzas meitenes taa dara :)
08.06.2013 11:30 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Ja jau esi tik gatava tad atdodies.
Ja vien puisis nau no tiem kam tikai seksu vajag.
08.06.2013 11:35 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Barni, kas tad tik šausmīgs te bija? drošvien jau ka vajag tikai seksu, viņš par to tikai domā :D bet es pati nezinu ko es vēlos īsti...

E QT , viņš drošvien mēģinās novilkt un es pretošos? :D stulbi tas viss tā, sarežģīti. kāpēc es nevaru būt nedaudz hm, seksīgāka :( nē nu vismaz riepas man nav vai kādu lieku tauku kādā vietā :D
08.06.2013 11:37 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Ja jau tu viņam intresē neslēp krūtis- ja vien viņš grib attiecības..
08.06.2013 11:41 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Beidz kompleksot! Arī mazas krūtis ir skaistas.
Lai ko arī izlemtu - neaizmirsti par izsargāšanos.
08.06.2013 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Ak jel, mazāk domā par to, kā tu pretosies un neļausi novilkt krūšturi... Ja tu gribi ar viņu pārgulēt, tad dari to. Tava apsēstība ar to, cik šausmīgi tu izskatīsies, tev dzīvē nepalīdzēs, kur nu vēl gultā. Protams, ja saceries uz mūža mīlestību, tad gan labāk neatdodies.
08.06.2013 11:44 |
 
Reitings 49
Reģ: 29.01.2009
tas, ka tev nepatiik tavas kruutis, nenoziimee, ka puisim vinjas nepatiks. no gultas jau nemetiis aaraa :P man arii ir mazas, bet nevienam tas nekad nav trauceejis ;)
08.06.2013 11:46 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013


izskatās apmēram tā , jūtos tā puiciski :D nē nu viņam ļoti patīk mans dibens, esmu pamanījusi ..haa. kaut tas nav liels, bet ir kur ieķerties forši :D


Nu jā, kā lai es zinu kā jutīšos pēc tam? Man patīk tas kā šobrīd viss ir, negribās jau itkā pazaudēt to. Tagad vienmēr kā viņš saprot ,ka sekss nebūs turpinam tā mīļi gulēt ,viņš apķer mani un cieši samīļo. Kad iereibis bija kā ierados mājās rakstīja " vai esi mājās jau? man jau tagad pietrūksti " :D Bet neesmu jau galīgi dumja, lai pie seksa tiktu vajag mācēt ar meiteni apieties. Un viņš pats ir teicis ...esmu hitrijs, zinu ko gribu... tādas frāzes..
08.06.2013 12:03 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Nu skaidrs, tas ir laika jautājums - KAD Tu padosies...
Ja reiz vēl nezini skaidri vai gribi seksu vai nē,kaut kas Tevi attur,tātad nesteidzies...neviens taču Tev pistoli pie galvas netur,pareizi ?;)
Un neņem galvā "izaudz"tekstus....visa dzīve priekšā nopietnībai, bet vienīgais,ko tiešām liec aiz auss - IZSARGĀJIES!!!! Puisim kontracepcija pie kājas, bet Tu labāk izrunā ar savu ginekoloģi sev piemērotāko metodi un tas Tev liks justies daudz drošāk! Sargā sevi un baudi kaisli! ;)
08.06.2013 12:22 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Paarlasi visu savu rakstiito - tev tieshaam liekas, ka tu gribi seksu? Tas, ka tavs kjermenis juutas gatavs (ka gruuti atteikties utt.), nenoziimee, ka emocionaali un ar praatu esi gatava. Un kaut kaa izklausaas, ka esi ljoti jauna, taapeec nevajag sevi piespiest uz to, ko nemaz neveelies - katraa tavaa vaardaa tas ir zemtekstaa.

Daudzaam meiteneem ir mazas kruutis, par to nekomplekso. Un ja patieshaam nenoshaavu greizi ar to, ka esi jauna, tad gan jau ar laiku kljuus nedaudz lielaakas.
08.06.2013 12:25 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Un neņem galvā "izaudz"tekstus...

Es gan teiktu - njem veeraa, jo sekss nav beernu rotalja. Ar izaugshanu gan domaaju jaasaprot gariigais briedums.
08.06.2013 12:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ak jel bija viens ar kuru ātri padevos jo viņš tā uzmācās un man ļoti patika, nu biksītes slapjas pirmajās 5 min kā uzmākties sāk :D BET jo ātrāk padosies jo ātrāk viņam interese pazudīs, es tad ar to puisi biju kopā pāris mēnešus pēc tam, bet viss balstijās uz seksu, un pēc pretīgas šķiršanās viņš man ieriebšanai tā ar pateica ka tik ātri nākam reiz nepadodies.
08.06.2013 12:47 |
 
Reitings 745
Reģ: 04.06.2013
Pievakare , neesmu tik ļoti jauna nemaz, nē nu padsmitniece vēl esmu ;)

Ja nolemju to darīt ,tad obligāti man kontracepcijas tabletes vajadzētu sākt lietot? Nepaļauties uz to ka prezervatīvs ir? Nē cik saprotu viņam nav vienaldzīga tā izsargāšanās. Bet skaidri jautājusi neesmu vai viņam prezervatīvs ir, atbidētu.. jā! un domātu ,ka esmu gatava aidā! :D
08.06.2013 12:48 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Lai nodarbotos ar seksu nav nepieciešams garīgais briedums, bet gan pārdomāta kontracepcijas izvēle un paškontrole, lai seksa vietā nevajadzētu tuvākā gada laikā pievērsties bērna audzināšanai..Patiesībā TIKAI seksam nekas nav vajadzīgs, laid vaļā bez bremzēm un pēcāk face the consequences..
Padsmitgadniece drīkst atļauties būt nezinoša, bet NEGRIBĒT zināt - tā ir nolaidība.
08.06.2013 13:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu vienmēr jau tu ar vari nopirkt kādus prezervatīvus, ja nu viņam nav, vai ar dzen uz veikalu pakaļ :D bet ar tiem prezervatīviem ar ir kā ir, vīrietis jau labāk zinās kurš viņam der :D


Labāk par pārāk seksuālām tēmām nerunāt savādāk točņa jau tūlīt gūltā būsiet un pēc tam viss beigsies, labāk intrigu saglabāt un pakāpeniski visu darīt.
08.06.2013 13:17 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Lai nodarbotos ar seksu nav nepieciešams garīgais briedums, bet gan pārdomāta kontracepcijas izvēle un paškontrole, lai seksa vietā nevajadzētu tuvākā gada laikā pievērsties bērna audzināšanai..Patiesībā TIKAI seksam nekas nav vajadzīgs, laid vaļā bez bremzēm un pēcāk face the consequences..

Jaa, es sen jau esmu sapratusi, ka esmu konservatiiva, jo nelieku seksu vienaa rindaa ar speeleeshanos smilshkastee. Es tikai taa domaaju - vai taas, kuras ir par seksu, kuram nav vajadziigs gariigais briedums, uz savaam meitaam to pashu attiecinaas?

Annija, jums nav sociaalaas ziniibas skolaa? Biologjija? Mees jautaajumus par kontracepciju paarrunaajaam tajos priekshmetos.
08.06.2013 13:25 |
 
Reitings 606
Reģ: 31.01.2013
pēc tam kad atdosies pastāsti kā bija :D
08.06.2013 14:48 |
 
Reitings 117
Reģ: 05.06.2013
Jaa, es sen jau esmu sapratusi, ka esmu konservatiiva, jo nelieku seksu vienaa rindaa ar speeleeshanos smilshkastee. Es tikai taa domaaju - vai taas, kuras ir par seksu, kuram nav vajadziigs gariigais briedums, uz savaam meitaam to pashu attiecinaas?


es arī laikam esmu konservatiiva..

man neizskatās, ka puisis vēlas attiecības. ja Tevi apmierina, ka, iespejams, būs tikai sekss, un pēc tam nebūs sirdssāpes, tad dari. tas jau kā kurai meitenei, bet es tomēr izvelētos pirmo reizi ar tadu puisi, kuram es esmu ļoti svarīga un man nav šaubu.
08.06.2013 14:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits