Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bail nodarīt sev pāri.

 
Reitings 6
Reģ: 05.06.2013
Beidzot kādam varu pateikt visu kā ir. Negribu iet pie psihologa, jo man tad tas arī būtu jāsaka mammai, bet nevaru iedomāties, ka viņai teikšu: ''Mamm, man ir vajadzīgs psihologs''. tas izsklausās tiešām dīvaini. Bet es tiešām esmu psiha, nejau mani jāspundē trako namā, bet es nevaru sevi novaldīt, es visu laiku uzvedos, ne tā kā bērns, bet kā veca tante kura nepriecājas par dzīvi. Ja man kaut kas nepatīk es bļauju pieņemsim uz māsu, dažreiz pat iesitu, pati to negribot, bet es nevaru sevi novaldīt. Parasti visu ko mamma pasaka es aizmirstu un dažkārt pat neesmu dzirdējusi. Ja arī daru izdaru pavirši. Es nezinu ko darīt, bieži man nervi saiet čupā man sāp galva un es raudu ļoti bieži, tas vairs nav normāli. Esmu gribējusi sev vnk iedurt ar nazi un nomirt, tā ir bijis ļoti bieži, vienreiz pat draudēju māsai sev iedurt. Parasti pēc kārtējā strīda viņu samīļoju un apsolu vairs un viņu nerāties, bet tā ir jau kādu 10mito reizi. Bieži esmu tuvu nazim un gribās vnk paņemt un beigt savu dzīvi, taču es eju pusaudžu baznīcā un tur stāsta, ka pēc pašnāvības nonākšot ellē. Tikai tāpēc es esmu vēl dzīva. Bet kad atkal viss ir labi es priecājos par to, ka neesmu uztaisījusi pašnāvību, jo viss taču ir labi. Taču var pienākt diena, ka neizturēšu un uztaisīšu pašnāvību, man ir bail, es gribu vēl dzīvot. Zinu tas ir atkarīgs no manis, bet dusmās es varu nodarīt sev pāri.
Lūdzu pasakiet man ko darīt, jo man ir bail, tas ir stulbi, es zinu, bet man tiešām ir bail no sevis.
05.06.2013 22:59 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Obligaati veersies peec paliidziibas, ja pati ar sevi netiec galaa, jo tavai maasai nav no tava staavoklja jaaciesh. Ja tev par psihologu jaasaka mammai, tad pienjemu, ka esi jauna. Skolaas ir psihologi par briivu, taapat, ja nemaldos, tad valsts pakalpojumi nepilngadiigajiem arii ir vai nu par briivu vai leetaak. Kriizes centrs "Skalbes" maksaa leetaak par atsevishkju psihologu apmekleejumiem. Un veel ir taads forums stastiundzivo.lv, varbuut tur buus atbilstoshaaka publika par Cosmo shai jautaajumaa.
05.06.2013 23:12 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
psihologs nav nekas tāds, no kā būtu jābaidās. pie psihologa iet veseli cilvēki, kuri vēlas uzlabot savu dzīves kvalitāti. psihologiem nav pacienti, bet klienti. tas, ka sabiedrībā pastāv uzskats, ka pie psihologa iet tikai psihie, ir meli. psihologs vienkārši uzlabo cilvēku mentālo higiēnu, un tas ir svarīgi, ja vēlies dzīvot harmonisku dzīvi un būt apmierināta ar sevi. :) mums visiem ir problēmas. tas ir labi, ja izvēlies tām stāties pretī, risināt. psihologs tev tiešām palīdzēs. ja kautrējies no mammas, tad pajautā mammai, lai tevi pieraksta pie ģimenes ārsta. ģimenes ārstam izstāsti, ka jūties nomākta, tev ir stress, nemiers, trauke un gribētu parunāt ar kādu... ģimenes ārsts noteikti ieteiks psihologs. pēc tam būs to vieglāk pateikt mammai. :)
05.06.2013 23:21 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tev par to ir jārunā ar kādu, iesākumā varbūt ar mammu vai arī tiešām ar psihologu vai kādu citu plecu, uz kā izraudāties un ar ko izrunāties.
Galvenais, neturi tās emocijas iekšā un nepildi sevi ar šo apjukumu un dusmām. Un lūdzu - neliec māsai ciest no tā. Cik noprotu, viņa ir jaunāka par Tevi. Un bērni no negācijām cieš jo īpaši.
Vai Tev ir nojausma, kas ir tā visa pamatā? Kāpēc Tevī ir tādas dusmas?
05.06.2013 23:23 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Starp citu, tam pasham centram Skalbes var arii vienkaarshi uzzvaniit un parunaaties par to, kas tevi nomaac. Iespeejams, tas buutu pirmais solis probleemas risinaashanaa. Veel ir bezmaksas jaunieshu uzticiibas taalrunji - bernutalrunis.lv , bti.gov.lv/lat/uzticibas_talrunis
Galvenais ar kaut ko saac! Protams, vislabaak un vienkaarshaak buutu vienkaarshi pateikt maatei, ka veelies aiziet pie psihologa, ko arii tev ieteiktu, bet, ja taa nespeej, izveelies alternatiivas. Veiksmi tev.
05.06.2013 23:38 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Ja reiz apmeklē baznīcu, tad vari arī aprunāties ar mācītāju, ja vien šī baznīca tiešām ir sakarīga.
Pēc tava teksta, ja viss, ko tu ejot uz dievkalpojumiem esi sapratusi ir tikai šī tikšana ellē pēc pašnāvības - nu tad švaka baznīca es tev teikšu... Varbūt ir vērts pameklēt kādu citu baznīcu, kur mācība ir tiešām saprotama un noderīga.
05.06.2013 23:49 |
 
Reitings 349
Reģ: 08.02.2013
Hormoni trako;)
Bet labāk aprunajies ar kādu:)
06.06.2013 00:00 |
 
Reitings 176
Reģ: 23.05.2011
Ehh.. Psihologs taču nav nekas slikts! Tas ir tāpat kā iet pie jebkura ārsta, tikai šajā gadījumā viņš ārstēs nevis fizisku, bet psiholoģisku problēmu. Mums visiem ir kādas psiholoģiskas vainas, tikai atšķiras tas, cik smagas tās ir un vai paši to atzīstam vai nē.
Un šis vecums ir pārejošs. Tikai jāiztur tie pāris gadi ;)
06.06.2013 00:32 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
nja man tāpat, bet valdos un cenšos domas novērst, palīdz mūzika un sports. Es labprāt pie psihologa ietu, bet vecākiem neko tādu neprasīšu, saprotu tevi. Arī māsai irr gadījies iesist no dusmām, bet ir labāk tagad. Vecāki nekad nav apmierināti ar mani (patiesībā ar sevi ) Izgāž uz mani, pagājušo vasar vispār biju dziļākā depresijā, lasīju tikai grāmatas un iedomājos sevi kā kādu no varoņiem un gulēju. Ceru, ka šovasar tā nebūs, bet jau sāku iet uz grunti :/
06.06.2013 00:48 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
arī par pašnāvību bijušas šausmīgas domas, bet tagad parādījies neliels saules stariņš.
06.06.2013 00:50 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Man gan liekaas, ka te vairaak ir tieshi darbinjsh psihiatram. No taa, ka pusaudzu gados var rasties vajadziiba apmekleet psihiatru, nav jaakaunaas. Biezji vien augot kjermenis nespeej sarazot konkreetos hormonus organismaa un taapeec ir arii shaadas leekmes. Tas nenoziimee, ka tevi kaads spundees trako namaa vai visu muuzju buus jaarsteejaas pie psihiatra. Visbiezjaak liidz ar pubertaates beigaam visas probleemas beidzaas, bet liidz tam var buut vajadziiba palietot kaadas zaales.
06.06.2013 00:57 |
 
Reitings 2033
Reģ: 10.12.2012
Var jau būt, bet kā mainīsies tavu tuvāko attieksme pret tevi, ja tu paziņosi, ka tev ir problēmas ar kurām netiec galā un vēlies apmeklēt psihologu. Nu nebūs visi tik saprotoši kā jūs. Īpaši Latvijā šāda prakse nav raksturīga.... laikam diemžēl
06.06.2013 01:34 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
neuzskatu, ka zāles ir kaut kas labs, jo, īslaicīgs efekts, var rasties pieradums vai vēl trakāk - atkarība, jo kurss ir jāatkārto. vismaz vairums gadījumu. tāpat, cik esmu lasījusi, terapija ir pielīdzināma farmācijas līdzekļiem vai pat vēl labāka, un mazāks kaitējums, kā arī efekts ilglaicīgs... tāpat arī neuzskatu, ka šis ir tas gadījums, kad jāsūta pie psihiatra. tomēr psihiatrs strādā ar garīgi slimiem cilvēkiem.
06.06.2013 01:41 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Annij, tev nav jaasaka taviem tuvaakajiem vispaar par sho lietu. Ja tev nav savas naudas, tad pasaki tikai mammai vai teetim - pie kura tev vieglaak griezties. Gan jau abi savaa starpaa paarrunaas taapat to, bet, manupraat, vieglaak prasiit vienam. Un tev nav jaapaskaidro, kaapeec tev vajadziigs shis aarsts, ja vien pati neveelies izrunaaties. Attieksme diez vai buus slikta.
06.06.2013 12:12 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Šādai uzvedībai noteikti ir pamatā kas cits, kādi stulbi draugi, nespēja sevi pienācīgi novērtēt, uzmanības trūkums, upura tēlošana.. Padomā kas tas ir, tiec no tā vaļā un būs miers. Saku no pieredzes. Vai arī atrodi kādu patiesu cilvēku, kuram vari uzticēties un kurš tevī spētu izcelt to labo, likt domāt par sevi savādāk. Ja nezini, ar ko sākt, labāk vērsies pie psihologa vai speciālista palīdzības, kaut uzticības centrā vai pa tel. Ja nevēlies, nav tev tas jāstāsta vecākiem, bet tad pati saņem sevi rokās un dari, lai sev palīdzētu. Veiksmi!
06.06.2013 12:16 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
Tu vēl mācies skolā? Varbūt ej pie skolas psihologa un nebūs jāsaka mammai, pietam par velti.
06.06.2013 12:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits