Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ciemini un cienasana.

 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Ko jus dodat cieminiem?
Ko jusu draugi/radi piedava, kad esat ciemos?
01.06.2013 00:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Atkarīgs no situācijas... pusdienlaikā taisu silto galdu. Vakarā.. tad gatavoju dažādas uzkodas, servēju augļus.. :)
01.06.2013 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Atkarīgs no tā, vai esmu bijusi brīdināta par viņu ierašanos. Ja ierodas pēkšņi un reizē, kad māja tieši tukša, tad parasti izlīdz tēja un šokolāde :D
Ja esmu brīdināta, tad jau vienmēr iepriekš aizskirenu uz veikalu iepirkt kaut ko atkarībā no tā, kas paredzēts.. ja vīna vakars, tad sierus, sastāvdaļas maziem groziņiem, augļus, vai kādas citas uzkodas..
01.06.2013 01:40 |
 
Reitings 236
Reģ: 29.01.2009
Akarīgs no tā, kam par godu ciemošanās.
Ja lieli svētki vai jubilejas, tad gan siltie ēdieni, gan uzkodas un salāti, gan saldie ēdieni.
Ja pasēdēšanas nelielā draugu lokā vai "mājas ballīte", tad kādi salātiņi, uzkodas, lavašs ar pildījumiem, dārzeņu plates ar mērcītēm, kaut kas no saldumiem.
01.06.2013 01:53 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Mees aicinaam parasti uz vakarinaam-tiesi konkreetu eedienu piedaavaajam,piemeeram jeera cepeti,vai lasi,vai krabi uttJa lielaaka balliite,tad vienmer visi nes kaut ko garsiigu-tas te loti modee-katras kultuuras kaimini nes kaut ko citu...man tas laikam patiik visvairaak-nekas nevar buut labaaks par iista kiiniesa eedienu,vai iista austriesa saldo struudeli uttMees vienmeer taisam kaut ko no galas,piemeeram tiitaru utt!
Latvijaa ,kad aicinaaju cieminus,bija mazas uzkodinas-pildiitie grozini,piiraadzini,siermaiziites,magonmaiziites uttAtceros kaa visiem loti garsoja siera radzini un kaartainaas miiklas cepumi un arii piiraadzini.:)
01.06.2013 06:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits