Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ar katru dienu arvien vairāk mīlu Latviju. Arī zemi, un valsti.

 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
Šodien no sērfojot 21 savā laptopā izleca baneris, pabarosim bērnus Zimbabwē, un Somālijā , ziedojiet. Ziedot es protams netaisījos, bet sāku skatīties bildes kā viņiem tur iet un tie bērni ir laimīgi, ja dabū paēst vienreiz dienā.

Un tad es pie sevis nodomāju cik ļoti man ir paveicies piedzimstot Latvijā un ne Somālījā, vai Ziemeļkorejā ! Latvija pēc attīstības ir 44 vietā pasaulē un tas nozīmē, ka zem mums ir vēl 142 valstis kuras pēc attīstības līmeņa ir sliktākā situācijā, nemaz nerunājot par korupciju. Paldies Dievam es nepiedzimu tur, jo esmu piedzimis top pašu attīstītāko valstu augšgalā, ar samērā viduvēju korupcijas līmeni .

Man ir laptops, internets , siltas pusdienas, duša katru dienu, jumts virs galvas, māja kas nav no māla sienām un koka jumta ar plēvi pārklātu, mašīna ar kuru aizbraukt uz darbu. Jūtos kā pasaules valdnieks dzīvojot Latvijā.

Zemi arī mīlu, man nekož moskīti, kas pārnēsā malāriju no tualetes podiem nelien ārā Austrālijas kobras, mežā virsū nelec Brazīlijas lēcēj zirnekļi, kura kodiens ir letāls. Un man aiz mājas aug tik sulīga fantastiska ar zaļu zālīti zeme, Tuvo austrumu zemnieki dzīvojot savās smilšu ielejās kurās aug tikai magones, no skaudības ir gatavi bikses piečurāt. Visu ko iestādu savā siltumnīcā aug griezdamies, tomāti , salāti, kartupeļi aug kā traki laukos pie vecmammas.

Turklāt man ir Eiropas savienības pase un ja ar darbiem švaki nav jāmirst badā es varu nepieciešamības gadījumā es nokārtot bez problēmām, darba vīzu daudzās no pasaules attīstītājām valstīm Dānija, Vācija, Zviedrija neturpināšu. Un galvenais ka tās valstis ir tepat blakus, ar mašīnu var aizbraukt nav jāmaksā par Lidmašīnas biļeti 700 Ls, ko dzīvojot 3 pasaules valstī sapelnīt aizņemtu mūžību.

Katru dienu pieceļos un lūkojos saulē no rīta logā un priecājos, ka par plašajām iespējām, ko sniedz mūsu valsts ! Un apzinos, ka liela daļa pasaules iedzīvotāji dzīvo miskastēs nevis metaforijā, bet burtiski miskastē un viņiem apkārt ir tradicionāls miskastes saturs !

Un latviešu meitenes vispār super , pārsvarā nav resnas kā amerikānietes un man viņas nav jāprec, lai ar viņām seksotu kā Saūd Arābijā, un viņas ir pārsvarā ļoti devīgas, ja pareizi ar viņām māk manipulēt.

Mīlu Latviju !
31.05.2013 11:05 |
 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
Šodien sērfojot savā laptopā izleca baneris * :D

no 21 ir gļuks :D to neņemt vērā
31.05.2013 11:07 |
 
10 gadi
Reitings 418
Reģ: 07.08.2010
100% Dzheksulis nav vīrietis, jo vīriešiem nepatīk ne gari runāt, ne daudz rakstīt, ne detalizēti iedziļināties problēmās.
31.05.2013 11:11 |
 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
100% Dzheksulis nav vīrietis, jo vīriešiem nepatīk ne gari runāt, ne daudz rakstīt, ne detalizēti iedziļināties problēmās.


Cik sievietes tu pazīsti ar šādu Lāpstu ? :D

31.05.2013 11:25 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man arī jau pirmo diskusiju, neatceros par ko, izlasot, uzreiz bija skaidrs, ka raksta sieviete
31.05.2013 11:28 |
 
Reitings 92
Reģ: 30.05.2013
Es esmu čalis rekur mans kulaks :D krānu nefočēšu

31.05.2013 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Kāda starpība vīrietis vai sieviete, uzrakstīts ir labi un es piekrītu. Arī priecājos, ka esmu dzimusi Latvijā :)
31.05.2013 11:43 |
 
Reitings 474
Reģ: 13.05.2013
Amerikā varbūt ir daudz resnas, bet arī skaistas sievietes tur ir 10x vairāk kā iedzīvotāju Latvijā. Latvijā lielākā daļa ir apmēram vienādas, pēc sejas nekas īpašs un 70% ar lieko svaru (tas nenozīmē resnas).
31.05.2013 11:46 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Piekrītu diskusijas autoram. Mani gan tās smukās sievietes ne pārāk interesē :D bet tekstā ir daudz taisnības.
31.05.2013 11:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits