Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

anti depresants flux

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Kadas ir lietojušas? Kādi rezultāti? man izrakstija esot jaņem pa vienai tabletei no rīta. Jautāju vai svarā pieņemas, teica ka nē, nomāks arī rīšanas lēkmes un panikas lēkmes. Bail ka tik neuzbaro vai neiestājās atkarība. Dzirdēts ka AD uzbaro un pieņemas svara lidz pat 30kg, kas visvairak biedē.
30.05.2013 22:31 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Es nezinu neko par šo AD, bet domāju, ka jebkuras zāles darbojas individuāli - citam vienas blakusparādības, citam otras, citam nevienas. +30kg tev taču nenāks vienas nakts laikā - ja redzēsi, ka svars aug, tad aizej pie ārsta un pasaki to, gan jau izrakstīs citas.

Prieks, ka saņēmies aiziet pie ārsta!
30.05.2013 22:33 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Pēdējā laika bulimiskās lēkmes nāk uz nervu pamata dumas parsvarā..dusmas parsvarā teiksim ja kads ar ko runāju man neatbild uzreiz vai nejauši kā aizvaino izve'šanās ir pirmā lieta kas notiek..terapeite bija jauka, neko nenosodīja..pati zināja kādus jautājumus uzdot un tamlīdzīgi..agrāk nespēju vispār apstātis , tgd +/- ebt ēdu ļoooti maz 1-2x dienā pa retam un tikai noteiktas leitas.
30.05.2013 22:44 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
1:22

http://www.youtube.com/watch?v=HpLW7lJJm4E


negribu nevienu iespaidot, bet tajā pašā grāmatā bija minēti reāli piemēri, piemēriem pretī- fakti un linki, info utt.nevis tukši salmi.

vēlāk veicu salīdzinājumu- grāmatā tika norādītas dažas vielas, kas atrodas antidepresantos, kas neizgāja pārbaudi jeb tika raksturotas kā pašnāvības tieksmi palielinošas (jā - pretējs efekts tam, ko šīm zālēm vajadzētu darīt), bet tik un tā atrodas sastāvā, jo "komisijai" tika samaksāts. Arī LV šīs vielas ir, LV atrodamās zālēs. Piedevām vēl nesen, pēdējā ziemā LV tika komplektēta grupa, lai testētu pēdējā stadijā antidepresantus, kur viena no vielām bija- šī nāvējošā.


Tev tiešām vajag antidepresantus?
30.05.2013 22:44 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
man arī nāk dusmas utml.., bet uzskatu, ka tā ir sevis nesavāktība, slinkums un miega trūkums kā tāds, nevis depresija.

Ja kāds man teiks pretējo, domāju, ka tad visiem mazajiem kustīgajiem bērneļiem tik tiešām ir šī izdomātā slimība- hiperaktivitātes sindroms. Kas arī ir farmācijas industrijas triks.
30.05.2013 22:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
j';a nu es lasu ka nākvisādas maniakālās lēkmes un pašnavnieciskās tieksmes, nevar dzert alko kas var ebigties letāli/....mna problēma ir ēšanas traucējumi, gadiem ilga depresija, panikas lēkmes vēģ distonija, isit nezinu vai vajag vai nevajag lietot.
30.05.2013 22:48 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
http://www.zvaigzne.lv/upload/free/blakusparadiba.pdf



es uzskatu, ka Tu esi slinka. Tu negribi par sevi rūpēties, bet bendē.
Kāpēc?

Kāpēc sūdzies?

Kāpēc domā, ka ir depresija?

Ko nozīmē šī VD priekš Tevis?

Man rodas sajūta, ka man raksta veca oma...vai tomēr jauna meitene?

Attopies. Varbūt arī ir kāda no šīm kaitēm. Bet nepieraksti vias uzreiz ;)

cilvēkam jāgrib dzīvot un būt veselam. Un sākumā ir JĀGRIB to dvēselē, nevis rijot tabletes.
30.05.2013 22:51 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Angry, nu nevajag - ja pieņemam, ka cilvēks ir aizgājis pie ārsta un ārsts ir konstatējis, ka viņam ir problēmas un vajag zāles, un pats cilvēks saprot, ka netiek galā pats, tad lai dzer. Kāpēc vajag tagad censties viņai piesārņot galvu ar nomiršanas domām, kas viņai tagad droši vien nemaz nenāk par labu? Šīs diskusijas bijušas tik daudzas par AD un tamlīdzīgām tēmām, kur viena puse saka, ka viss izdomāts, bet otra puse norāda, ka nav vis, jo tās ir tādas pašas slimības kā visas citas.
Piemēram, var palasīt šo http://pilnigstuksums.wordpress.com/2012/10/24/par-serotonina-nozimi-musu-smadzenes/

MADasaHatter, nu skaties pati - tev jau labāk zināt, ko tev teica ārsts un cik tev visas šīs problēmas stipri izpaužas. Neņem vērā šeit ieteikumus - dzer/nedzer AD, jo neviens jau nezina visus sīkumus tavā situācijā. Ieraksti googlē šī AD nosaukumu, noteikti kāds, kurš jau lietojis, būs padalījies ar atsaucēm.
30.05.2013 22:53 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
atsaucēm.

atsauksmēm
30.05.2013 22:55 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Attopies. Varbūt arī ir kāda no šīm kaitēm. Bet nepieraksti vias uzreiz

Mierīgi var būt visas uzreiz, tas skan tīri loģiski, jo visas ir ļoti saistītas. Piemēram, VD rezultātā daudziem rodas depresija un otrādi. Ēšanas traucējumi bieži saistīti ar zemo pašvērtējumu un citām problēmām, kā rezultātā rodas depresija. Panikas lēkmes ir tā pati VD.
30.05.2013 22:57 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
VD pastāv, bet -diemžēl to bieži pieraksta cilvēkam arī tad, kad tās nav, tikai tāpēc, ka neko citu nevar izdomāt.

un šo teikumu nesaku es, bet profesionālis šajā jomā LV. Uzvārdu nesaukšu.

katrs pats izvēlas, ko un kā darīt, te vienkārši ir mans viedoklis. Kas apstiprinājies ar dzīvē redzētiem gadījumiem. :(

šo meiteni es nepazīstu. Nezinu un nemāku spriest. Bet tos cilvēkus, kurus pazīstu- vispār biju šokā, ka viņiem antid. izrakstīja.
30.05.2013 23:00 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ir viss kopā gadiem ilgi..Panika un stress bendē nervus jau kopš skolas laikiem, depresija, no vientulības..esmu tikusi atstumta visu savu dzīvi..pārsvarā vispār neeju gandrīz ārā..ir bijis tik slikti, ka nespēju neko pat matus izķemmēt, iziet uz ielas, iziet no istabas, jo šķiet ka kāda briesmone esmu...kā'dēl man gan to visu vajadzētu zidomāt?? ar svaru atas pats redzu tievās un vēlos kaut zeme mani norītu ir bijušas dažādas domas, neatkar;igi kāds ciparš'šķiet ka vis to redz un nosoda par to..
30.05.2013 23:01 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
tikai tāpēc, ka ir panika- nenozīmē, ka ir VD. Te arī ir tā problēma.

vai tad tāpēc, ka man ir vemšana, nozīmē, ka esmu stāvoklī? Nē- ir tak kaudze iemeslu.

ceru, ka uztvēri, ko vēlējos pateikt ;)
30.05.2013 23:02 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pārak bie';zi cireiz 3x dienā un katru reizi tas pats grūti paelpot, svīšana, karstuma viļņi un šķiet bezmaz vai infarktu dabūsi.
30.05.2013 23:04 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Vispār aju prasīju par pieredzi tām kuras lietojušas.
30.05.2013 23:06 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Takš MAD sorry, bet Tev vajag kkur paārstēties? Vienīgais, kas Tev uztrauc vai neies labumā zāles lietojot? Tu ko kukū, Tu svēri cik? 40kg? Tu vem visu, ko apēd, un AD bišķiņ vajadzētu palīdzēt visu sakārtot, + sākt ēst normāli.
Jautājums: Tu ko gribi no zālēm īsti?
30.05.2013 23:08 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Pieredze: esmu lietojusi un nasinag spešal.
Man arī ir VD , un gadu neizārstējama ekzēma, no kuras nervu stress utt utjp, nezinu vai AD man palīdzēja ar kko tikt galā, kā arī svara ziņā nekas nemainījās.
30.05.2013 23:10 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Pashai majas viens AD lietotajs, nu nez... Katram ir savadak. Man ari daktere izrakstija, bet es nobijos un tiku pati cauri, tads raksturs.
Bet nu citam ir pasmagak, ka pats ar sevi gala netiek, need, grib mesties zem tramvaja utt. Es ari kadreiz domaju, ka tas visas arstu izdomatas mulkibas, bet kad redzi sev blakus esosho cilveku kritiska stavokli, tad domas mainas.

MADasaHatter - es tava vieta nebaiditos no AD un no svara pieauguma, tadas domas tev rodas, jo tu jau esi depresija un paranojaa. Es zales uzskatitu tikai un vienigi par paliglidzekli izkeburoties no sava apburta loka. Cik esmu runajus ar cilvekiem - nevienu nezinu, kam butu atkariba, toties zinu tos, kam jalieto visu muzhu, jo vinju stavoklis ir dramatisks bez AD.

Vai tu ej pie psihologa? Vai tev ir ar ko par to parunaties, vai tavi draugi zin un vai tava gimene tevi atbalsta?
30.05.2013 23:10 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Manaa galaa arvien biezjaak iesaka cilveekiem ar tevis aprakstiitajiem simptomiem iet uz Tai Chi nodarbiibaam. Vingrojumi paliidz atslaabinaaties, samazinaat stresa liimeni un laika gaitaa atguusti kontroli paar sevi. Par taa noderiigumu ir rakstiits mediciinas maaciibu graamataas. Iesaku pameeginaat.
30.05.2013 23:13 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Dominika- man pāris gramu pieaug un jau panika iestājās un izteikts roebums pret savu 'ķermeni un ēdienu kā tādu.. kāpēc jautāju? velos zināt vai palīdz un es atceros sevi pirms ēšanas trauc tāpat biju dziļi nelaimīga un jutos nekam nederīga..tagad ar faktiski dzīvoju tikai tā'dēl lai ģimene nedabūtu infarktu un dzīvoju lai maksātu īri..vairāk nekas dzīvē man nav. Tikai ģiemnes dēļ vairaku gadu garumā neesmu sevi noga;linājusi, bet nu neviens īsit nezina, kam eju cauri dien dienā... vai pagalam virspusēji..
30.05.2013 23:18 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
bet nu neviens īsit nezina, kam eju cauri dien dienā... vai pagalam virspusēji

Nu bet tur jau ir ta problema, ka tu esi pati sava cietoksnii un nevienam neatklajies. Turklat cilveki tev nevar palidzet, jo nemaz nezin kam tu ej cauri! Tev jaatrod domu biedru ar kuru izrunaties un kurs jutas tieshi ta pat ka tu! Es gan nezinu,kur tadu var atrast, jo cilveku problema ir tada, ka vinji shito nokluse. Mana gala par VG un AD runa it ka tas butu maizi veikala nopirkt!

man tgd jaskrien - uzraksti DM, ja velies parunat :)
30.05.2013 23:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits