Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Perfekcionisms

 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Sveikas!
Neesmu vēl droša, ko ar šo visu vēlos pateikt, bet lai jau.
Esmu perfekcioniste, kas nāk bonusā ar milzīgu paškritiku. Manuprāt, tās ir labas īpašības, ja ir mērenās devās (jo liek tiekties pēc kā labāka, kļūt labākai, tiekties pēc labākas dzīves kvalitātes), taču man tas tomēr ir traucējoši, jo vēlos, lai viss būtu perfekti, ideāli (kaut ļoti labi apzinos, ka realitātē tas nav iespējams), bet nereti pat, lai nokļūtu daudz maz tuvu perfektumam, ir šķēršļi.
Pagaidām, lai sasniegtu to, ko vēlos man traucē sekojošais:
1. dažāda veida pieredzes trūkums
2. zināšanu trūkums
3. materiālais (nauda)
Eh. Tā jau nebūtu problēma, ar prātu apzinos, ies laiks, pieredze parādīsies, zināšanas paplašināšu, būs normāls darbs, nauda arī būs.
Bet problēma tajā, kas man traucē,nereti ir tā - ja nevaru izdarīt tuvu ideālam, labāk nedaru nemaz.
Ar prātu apzinos, ka tas ir aplami, jo labāk ir darīt kaut ko, nevis nedarīt vispār. Kā arī visam vajag treniņu dzīvē (ne tikai fiziskām aktivitātēm), jo vairāk centīsies un darīsi, jo labāk izdosies!
BET MAN TAS LĪDZ GALAM NEAIZIET. Nesaprotu, ko lai ar sevi iesāku. Iekšēji sev saku, ka ir jādara un būs rezultāti. Nekas, ka iesākumā nebūs ideāli, bet ar laiku izdarīšū/sasniegšu/nonākšu tur, kur vēlos un kā vēlos.
Bet ir brīži, kad vienkārši nolaižu rokas un sagruzos. Ja nevaru tā kā vēlos, tad nedaru vispār.
Un ja tas būtu vienā jomā, tad vēl pofig, bet tā man ir ar visām jomām.
Un no kurienes tas zvērs - perfekcionisms...ne ģimenē tādas rakstura iezīmes, ne audzināšanā.
30.05.2013 14:13 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Es saprotu, ka visai stulba tēma. Jo reāli, neviena no Jums jau man nevar palīdzēt. Laikam vienkārši vēlējos uzrakstīt, lai pati redzu, cik muļķīgi ir šādi spriedelēt. Vienkārši vajag to prātu kaut kādā veidā iestatīt pareizā "frekvencē" un darīt, kas darāms, lai nonāktu dzīvē tur, kur vēlos būt.
30.05.2013 14:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits