Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iphone remonts

 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Svekas!

Situācija sekojoša. Iekļuva man Iphonā šķidrums, neviens mani vairs nedzirdēja. Aizvedu uz LMT garantijas remontu. Protams, atzina, ka mana vaina un remonts būs par maksu. Teica, ka jāmaksā aptuveni 40ls, salabošot mikrofonu. Piekritu. Zvana atkal nākošajā dienā, ka tagad arī remonta rezultātā šķidrums izžuvis un parādījies pleķis uz displeja, varot to salabot, jāpiemaksā vēl aptuveni 50ls. Tā sadusmojos un pateicu, ka nemaksāšu neko, ka šitā viņu remonta rezultātā man ir kaut kāds pleķis uz telefona, kas nebija iepriekš.
'Viņš attaisnojās, ka pleķis radies manas vainas dēļ un šķidruma dēļ, kas tur iekļuvis un tikai tagad izžuvis. Bet iepriekš taču tas šķidrums neižžuva un pleķis nebija. Nezinu, ko tagad iesākt.
Lapā, ko man izsniedza skaidri rakstīts, ka esmu nodevusi telefonu ar bojātu mirkofonu un tas arī viss. Tātad displeju esmu nodevusi labā kārtībā. Vai varu pieprasīt, lai man atdod telefonu kaut ar bojātu mikrofonu, bet ar tādu displeju, kā to nodevu?
Ko darītu manā vietā? Vai kāda ir saskārusies ar šo? Un vai kaut kur var lētāk salabot Iphonu , kā caur LMT?

Paldies un jauku dienu :)
30.05.2013 08:24 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Nevienai nav pieredze? :(
30.05.2013 08:48 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Vēlreiz paceļu, ja nu tomēr kāda var ko pateikt
30.05.2013 09:18 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Lētāk var labot pie čaļiem no ss.lv gan jau. Un es Tavā vietā samierinātos ar to, ka viss vienalga būs Tava vaina. Drauga telefonam nesen kaķis virsū uzgāza glāzi ūdens, rezultātā telefonam čakarējās ekrāns. Aiznesa uz garantiju, salaboja, izrādījās, ka kaut kas arī paspējis korodēt, tā tas remonts ieilga.
30.05.2013 09:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits