Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajag padomu

 
Reitings 272
Reģ: 02.02.2013
Sveikas!
Vēlos lūgt jūsu padomu, gribu zināt, ko jūs darītu manā vietā.
Situācija sekojoša:
Esmu gadu nomācījusies augstskolā, bet tieši šobrīd sāku domāt, ka tas nav tas, ko es vēlos mācīties un ar ko vēlētos saistīt savu dzīvi. Ir doma pamest studijas šajā skolā un mēģināt iesniegt dokumentus citā. Visvairāk mani biedē tas, ko par to teiks vecāki. Tā nebūtu nekāda problēma, ja mani nemocītu sirdsapziņa par to, ka visu šo gadu manu dzīvošanu Rīgā dzīvoklī, kā arī studijas nodrošināja tieši vecāki. Studiju kredītu neesmu ņēmusi, tētis regulāri apmaksāja skolu un tā tomēr nav maza nauda. Jūtos ļoti slikti, par to, ka visu šo gadu pilnīgi neko prātīgu neesmu darījusi, darbu neesmu meklējusi kā to lika vecāki, skolā studijas ielaistas, ļoti daudz parādu. Esmu nesaprašanā, jo zinu, ko teiks vecāki. Zinu, ka viņi nebūs par to priecīgi. Šobrīd jau itkā esmu atradusi darbu un gribas beidzot sākt kaut ko darīt, bet gribas tomēr arī studēt to, kas man tuvāks. Šobrīd uz universitāti eju ļoti nelabprāt, riebjas viss kas ar to saistīts. Pat riebjas domāt par lekcijām, eksāmeniem un visu pārējo.
Ko jūs darītu manā vietā? Ceru, ka mani nenosodīs, kā tas mēdz šeit notikt, pati tomēr zinu un saprotu visu.
29.05.2013 22:16 |
 
Reitings 59
Reģ: 19.06.2012
un kadu padomu tad tu velies?
29.05.2013 22:48 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Izklausās, ka gribi pamest dēļ parādiem un meklēt ko tādu, kur mācīties būs vieglāk. Pat ja mācīsies to, kas patiks - laiks un darbs būs jāiegulda - pat vēl vairāk, noteikti!

Neko ieteikt nevaru, to, ka esi rīkojusies bezatbildīgi gan jau saproti arī tu pati! :)
29.05.2013 22:51 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Ja tiešām tev galīgi neinteresē tas, ko tu studē, tad ieteiktu pamest. Nav jēga tērēt laiku un naudu veltīgi.
Es vienu reizi arī domāju par studiju pamešanu, bet tas bija tāpēc, ka nevarēju tikt galā ar mācībām. Taču, tomēr tiku, un nākamgad, cerams, būs izlaidums. :)
It kā jau saprotu, kā tu jūties, ka vecāki naudu ieguldījuši, bet, cerams, viņi tevi sapratīs.
29.05.2013 22:54 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.01.2010
Arī es esmu nomācījusies vienu gadu augstskolā un arī es taisos mainīt. Vecāki nav sajūsmā, jo zināma nauda bija arī viņiem jāiegulda, bet es neesmu gatava būt šajā skolā. Man patīk tas ko es mācos, bet man nepatīk tas kur es to mācos :)
29.05.2013 23:05 |
 
Reitings 272
Reģ: 02.02.2013
Laikam jau būs jāriskē un jārunā ar vecākiem :) Nekas cits neatliek, ja nevēlos bezjēdzīgi turpināt mācīties to, kas nepatīk.
29.05.2013 23:07 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
man arī izklausās, ka gadu esi neko nedarījusi, tagad, protams, ir pakaļa! un tagad, pēkšņi saproti, ka šī augstskola nav domāta tev. ir cilvēki, kam vispār augstskola nav domāta. iesaku pārdomāt, vai tiešām problēma ir studiju virzienā , vai, tomēr, motivācijas trūkumā. lai nav tā, ka aiziesi citur, un atkal būs tas pats. ne jau visiem obligāti vajadzīga augstākā izglītība.
29.05.2013 23:13 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.05.2013
Man arī nepatīk tas, ko mācījos. Bet nu, ir paņemts kredīts un būtu kauns nepabeigt. Tāpēc tagad moku bakalauru...
29.05.2013 23:14 |
 
Reitings 1017
Reģ: 29.01.2009
Reāls gadījums -

Uz Stradiņiem atnāk viena mamma, stāsta, ka meita nozaudējusi medicīnas diplomu, vēlas to atjaunot. Cilvēki izmeklējas, izmeklējas, bet nevar atrast to diplomu. Sāk vētīt viņas jautājumu - izrādījās, ka meitene izstājusies jau 2. kursā (medicīnu studē 6 gadus), bet visu laiku vecākiem nav varējusi pateikt, ka studijas pārtraukusi. Raugi, lai nav tā pat. :D
29.05.2013 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits