Ar katru dienu arvien vairāk ienīstu Latviju. Ne zemi, bet valsti.

 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
Šis nebūs kārtējais stāsts par to, ka sliņķi, kuri nevar pacelt savu pakaļu no krēsla un kaut ko darīt lietas labā. Šis būs stāsts par manu ģimeni. Mans tētis ar labu atalgotu darbu + savu biznesu, kopējie ienākumi aptuveni četru ciparu skaitlis. Strādā no rīta līdz vakaram. Veselība smagi pabojāta. Mamma BIJA labi atalgotā darbā - ATLAIDA, samazinot darba vietas, sakarā ar krīzi. Nevarēja nekur atrast darbu, tagad raujas divos darbos, nepārspīlējot no 7 rītā līdz 22 vakarā, ARĪ SVĒTDIENĀS, abi darbi ir neatbilstoši iegūtajiem grādiem, samaksa par diviem darbiem kopā SMIEKLĪGA! Ja tas ir svarīgi, tad nedzīvojam Rīgā. Četri bērni. Es un mans brālis - studenti. Brālim ir haltūras, kur viņš sev nopelna kādu naudiņu, tomēr pārsvarā gan manus, gan mana brāļa izdevumus par īri, ēšanu, transportu sedz vecāki. Nekādas lielās ekstras nav - abi dzīvojam kojās, ēdiens līdzi tik, cik var iedot, īpaši netērējamies, nekādas kabatas naudas drēbēm vai kosmētikai, protams, nav, viss pieticīgi, bet tāpat ikmēneša summa salasās drausmīga. Trešais bērns - vidusskolā. Ceturtais - patstāvīgs, strādājošs, bet arī nepelna daudz, iedod vecākiem ik mēnesi kaut kādu naudu, lai vieglāk. Tagad pa vasaru man, manam brālim, manai māsai (vidusskolniecei) iespēja atrast darbu, jo nav vairs skola. Brālis jau atrada (atkal kaut kāda haltūra), bet man un manai māsai ļoti, ļoti grūti. Kāpēc ienīstu Latviju? Jo mūs izmeta no mājas!!! Pašu celta, iekopts dārzs, tēta sapnis - tā vienkārši izmeta. Parāds NEBIJA liels, kavējāmies termiņos, bet pēdējos mēnešus visus termiņus ievērojām. Protams, tas nav gala verdikts, bet cerība ir niecīga, jo esam jau daudz lietas labā darījuši. Kā lai šādā valstī vispār savelk galus kopā, te par cilvēkiem ņirgājas. Jā, un nevajag teikt, kāpēc cēlāt māju, kāpēc ņēmāt kredītu, neapdomīgie utt. Treknajos gados mūsu ienākumi tiešām biji trekni, bet kas ir tagad... tagad mēs esam pie sasistas siles. Nu nebijām mēs tik ļoti neapdomīgi vai tādi sliņķi, lai rezultāts būtu tāds, kāds ir tagad. Uzskatu, ka valstij ir jāuzņemās daļa vienas. Un ko lai tagad mēs darām? Tik liela ģimene, ar diviem mājdzīvniekiem (lieliem suņiem)? Pretīgi te dzīvot!
P.S. Šī diskusija nav FAKE! Es te piereģistrējos, lai izkliegtu savu sāpi.
29.05.2013 00:29 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
weee, man ir saspringtas studijas. Brīvdienās gribu būt mājās.
29.05.2013 19:33 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
Šodien , redzēju sludinājumu Riga Spirts & wine otlet`s meklē pārdevējus, cik esmu dzirdējus tur algas ir tīri okey ... :)
29.05.2013 19:33 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Sēne, a kā? Cik gados tad tu pabeidzi vidusskolu?
29.05.2013 19:34 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Atceros, ka vienā diskusijā pabrīnījos, kāpēc cilvēki ņem kredītos Iphone un citus dārgos telefonus, par ko saņēmu sašutuma pilnus tekstus, ka tā nudien mūsdienās ir nepieciešama manta, bez kuras galīgi nekā nevar iztikt, un nav ko līst citu makos! :D Šeit autorei iesaka atbrīvoties no mājdzīvniekiem. Prioritātes, ne..?
Reāls ieteikums no manas puses- kamēr studēju, pasniedzu privātstundas sākumskolas skolēniem angļu valodā, matemātikā. Neteikšu, ka pelnīju daudz, bet kādi 100 Ls mēnesī sanāca kopā par visiem. Turklāt nebija grūti, un visu bija iespējams savienot. :)
29.05.2013 19:35 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
29.05.2013 19:36 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Šis jau sāk palikt smieklīgi.
Meitenes bezmaz vai uz ceļiem lien pakaļ un met viņai darba piedāvājumus, bet taču skaidri redzams, ka viņai neinteresē. Uz katru ieteikumu viņai ir 10 attaisnojumi.Uz marilyn ieteikumu autore pat nereaģēja.
29.05.2013 19:39 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Sēne, koncentrējies uz tuvāko nākotni, pašlaik - vasaru! Tās laikā, ja veicas ar darba meklējumiem, vari strādāt un pēc tam jau redzēs kāda būs situācija, ja nepieciešams varbūt jāapsver tomēr iespēja par studijām neklātienē. Saprotu Tavu pašreizējo apjukumu, taču Jums ir liela ģimene (tā ir vērtība), ja turēsieties kopā un mērķtiecīgi visi kopā cīnīsieties, ar laiku viss būs kārtībā!
29.05.2013 19:47 |
 
Reitings 9917
Reģ: 24.05.2012
weee, man ir saspringtas studijas. Brīvdienās gribu būt mājās.


Bet vai tad Tev vasarā arī jāmācās !? Man šķiet, ka Tavā situācijā lietderīgāk būtu vasarā pastrādāt neviss sēdēt vecākiem uz kakla... Bet ja vari atļauties nestrādāt, tad nesaprotu tavu sašutumu par naudas trūkumu. Kā nekā pa vasaru vari sapelnīt kojām, ceļam vai kam citam, lai nav vecākiem nauda jāprasa...
29.05.2013 19:53 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
chuksene, es savukārt nesaprotu tās, kas uzskata, ka iet strādāt par minimālo ir pazemojoši un tad labāk sēdēt vecākiem uz kakla. Jā, es priecājos, ka esmu strādājusi darbu ar tādu samaksu, jo tieši tad es sapratu, kēpēc es mācos un, ka es dzīvē darīšu visu, lai vairs nebūtu jāstrādā tāds darbs par tādu algu. Es neuzskatu par normu, nevēlēšanos dzīvot labāk, bet jebkura pieredze IR pieredze, kas tā vai citādi noder dzīvē. Jā, kad mācījos spēju apvienot mācības ar pilnas slodzes darbu, brīvienu reizēm nebija ilgu laiku, bet es zināju, ka nevaru atļauties nestrādāt, jo vecāki nebija tik labi situēti, lai spētu man apmaksāt dzīvi Rīgā kamēr studēju. Viss ir tajā, kā mēs uztveram lietas, tāpēc jau mēs katrs esam tik atšķirīgi, bet teikt, ka nevaru pastrādāt, jo ir saspringtas studijas un gribu katru nedēļu braukt mājās ir muļķīgi, brīdī, kad ģimenei iet slikti un tu principā varētu palīdzēt, bet tā īsti acīmredzot nemaz negribi.

Jebkurā gadījumā, veiksmi autorei un ģimenei. Ticu, ka jums izdosies "izkulties" no šīs nepatīkaās situācijas! :)
29.05.2013 19:57 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Neuzskatu, ka tas ir pazemojoši, bet nu nav tur par ko priecāties. Studentam jā, bet sievietei ar vairākām augstākām izglītībām strādājot vairākus darbus saņemt Ls 300 kopsummā, nu neredzu iemeslu priekam. Un šī sieviete ir mācījusies un darījusi to lai nebūtu jāraujas par santīmiem, bet ir kā ir, un kā lai nedusmojas uz izzagto valsti?
29.05.2013 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Man vismaz 90ls :D
29.05.2013 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 4271
Reģ: 03.08.2009
Man uzņēmums VISU laiku meklē darbiniekus!! Krievu valoda ir?
29.05.2013 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 374
Reģ: 29.01.2009
chuksene, liekas, ka pārpratu Tevi, jo runāju par autori, ne viņas mammu.
Un jā, iemesls priekam nav. Nekāds. Bet Tu vari dusmoties vai nedusmoties uz valsti, ir tā, kā ir un jebkurā gadījumā jebkāda naudas summa ir labāka par nekādu.
29.05.2013 20:12 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Ja no sākuma bija tiešam žēl meiteni (jo ir grūti izdzīvot ar tādām algām privatmājā, maksāt kredītus utt), tad izlasot komentāru par to, ka brīvdienās grib būt mājās, nevis strādāt, žēlestība pazūda.
Man ir daudz paziņu, kuri saspringti mācījas medicīnu (kur jāmācās arī naktīs), strādāja studiju laikos, gulēja labi ja 20 stundas nedēļā un brauca mājās reizi divos mēnešos. Un nekas, izdzīvoja.
Jā, valsts ir vainīga pie tā, ka tiek slēgas ražotnes. Pie mazām algām. Bet vajag arī pašiem kaut ko darīt! Ja gribi, lai valsts visur palīdz - brauc uz valsti ar lieliem abalstiem un dzemdē bērnus! Ja nē - tad ej strādāt.
29.05.2013 20:29 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
ērzeli, Tavi komentāri dusmu uzsit. Kurā vietā man kāda ir līdusi uz vēdera? Un kādus vēl darba piedāvājumus? Kurā vietā? Iekopēsi man, lūdzu, citādāk es tiešām neredzu! :) Pieļauju, ka Marilyn man to rakstīja, jo pati pieminēju, ka pa vasarām esmu lasījusi ogas. Pagaidām ir bijis tikai viens piedāvājums no weee, un to pašu tikko ieraudzīju! Lūdzu, nevajag fantazēt! :)
29.05.2013 20:32 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
lūk, annA ierakstījusi :
Man uzņēmums VISU laiku meklē darbiniekus!! Krievu valoda ir?
29.05.2013 20:34 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
ES MEKLĒJU DARBU! Visām tām, kuras man katra teikuma galā pārmet, ka nestrādāju! Vai pašas atceraties, kā 19 gados meklējat darbu? Tas nenotiek vienas dienas laikā. Sāku meklēt jau marta beigās.
29.05.2013 20:34 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
Šarlote, paldies, ka pārkopēji! Acīmredzot tikko ierakstījusi, jo tiešām nepamanīju. Es tiešām nesaprotu, ko Jums esmu nodarījusi, lai izpelnītos tik pretīgu attieksmi?
29.05.2013 20:35 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
ērzeli un pārējās, tā tīri intereses pēc, gribētu zināt, cik Jums 19 gados CV bija ieraksti zem "darba pieredze", ja mani divi pilna laika darba ieraksti ir "sliņķe, attaisnojumu meklētāja" utt. Sviests!
29.05.2013 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 893
Reģ: 29.01.2009
Sēne- šāda pretīga attieksme laikam ir "normāla" , nesen palasīju internetā komentārus par rakstu, kas skar arī mani - drausmas, es ceru, ka es nevienu no viņiem dzīvē nepazīstu :) Cik cilvēku - tik viedokļu, pieturies pie tā, kas Tev šķiet piemērotākais :)
29.05.2013 20:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits