Ar katru dienu arvien vairāk ienīstu Latviju. Ne zemi, bet valsti.

 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
Šis nebūs kārtējais stāsts par to, ka sliņķi, kuri nevar pacelt savu pakaļu no krēsla un kaut ko darīt lietas labā. Šis būs stāsts par manu ģimeni. Mans tētis ar labu atalgotu darbu + savu biznesu, kopējie ienākumi aptuveni četru ciparu skaitlis. Strādā no rīta līdz vakaram. Veselība smagi pabojāta. Mamma BIJA labi atalgotā darbā - ATLAIDA, samazinot darba vietas, sakarā ar krīzi. Nevarēja nekur atrast darbu, tagad raujas divos darbos, nepārspīlējot no 7 rītā līdz 22 vakarā, ARĪ SVĒTDIENĀS, abi darbi ir neatbilstoši iegūtajiem grādiem, samaksa par diviem darbiem kopā SMIEKLĪGA! Ja tas ir svarīgi, tad nedzīvojam Rīgā. Četri bērni. Es un mans brālis - studenti. Brālim ir haltūras, kur viņš sev nopelna kādu naudiņu, tomēr pārsvarā gan manus, gan mana brāļa izdevumus par īri, ēšanu, transportu sedz vecāki. Nekādas lielās ekstras nav - abi dzīvojam kojās, ēdiens līdzi tik, cik var iedot, īpaši netērējamies, nekādas kabatas naudas drēbēm vai kosmētikai, protams, nav, viss pieticīgi, bet tāpat ikmēneša summa salasās drausmīga. Trešais bērns - vidusskolā. Ceturtais - patstāvīgs, strādājošs, bet arī nepelna daudz, iedod vecākiem ik mēnesi kaut kādu naudu, lai vieglāk. Tagad pa vasaru man, manam brālim, manai māsai (vidusskolniecei) iespēja atrast darbu, jo nav vairs skola. Brālis jau atrada (atkal kaut kāda haltūra), bet man un manai māsai ļoti, ļoti grūti. Kāpēc ienīstu Latviju? Jo mūs izmeta no mājas!!! Pašu celta, iekopts dārzs, tēta sapnis - tā vienkārši izmeta. Parāds NEBIJA liels, kavējāmies termiņos, bet pēdējos mēnešus visus termiņus ievērojām. Protams, tas nav gala verdikts, bet cerība ir niecīga, jo esam jau daudz lietas labā darījuši. Kā lai šādā valstī vispār savelk galus kopā, te par cilvēkiem ņirgājas. Jā, un nevajag teikt, kāpēc cēlāt māju, kāpēc ņēmāt kredītu, neapdomīgie utt. Treknajos gados mūsu ienākumi tiešām biji trekni, bet kas ir tagad... tagad mēs esam pie sasistas siles. Nu nebijām mēs tik ļoti neapdomīgi vai tādi sliņķi, lai rezultāts būtu tāds, kāds ir tagad. Uzskatu, ka valstij ir jāuzņemās daļa vienas. Un ko lai tagad mēs darām? Tik liela ģimene, ar diviem mājdzīvniekiem (lieliem suņiem)? Pretīgi te dzīvot!
P.S. Šī diskusija nav FAKE! Es te piereģistrējos, lai izkliegtu savu sāpi.
29.05.2013 00:29 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Sēne un kāpēc jums būtu kaut kam jāpienākas?
Un jā, var padomāt, ka manai mammai štukas uz galvas krīt par to, ka viņa tikai darba dienā un darba laikā urbina degunu!
29.05.2013 17:09 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispār par to nepienākas/ pienākas.. Smieklīgi būtu salīdzināt Latviju ar -varu runāt par Zviedriju. Šeit tik daudzi sēž valstij uz kakla, saņem pabalstus iztikai piešķirtā dzīvoklī, ar apmaksātu īri, pat nerodot motivāciju strādāt, vai arī muhļījās kaut ko pa melno, nemaz nerunājot par auto līzingos ujpr. Tā , protams, ir otra galējība, kad viss tiek ieliets ar karoti mutē.
Toties šeit cilvēki sitas, strādā, audzina bērnus, grib tos izglītot, ver uzņēmumus, kaut vai sākumā, lai atspertos, tiešām ņemot kredītu- ne visiem jauniešiem ir lieki tūkstoši kabatā un senči (jā, tas būs personīgi pret dažām), kas uzdāvinās dzīvokli, apmaksās ārzemes utjpr. Tas kā piemēram, nu nav līdz galam kaut kas ok. Atšķiras tas sišanās stiprums, un par to patiešām kādreiz arī drīkst pačīkstēt. Ok, sitiea un sities, bet cik ilgi, es ticu, ka autores māte patiesi bija lielā depresijā, manai mammai bija līdzīgi. Jūsu vērtība ir tā, ka jums ir kupla ģimene, viens otru varat balstīt, atsakoties no kā sava, cita labā, mana mammai esmu tikai es viena.
(c) Jusuprāt, ''izdzīvošanas'' dzīvesveids ir uzskatāms par normu?
29.05.2013 17:29 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
*sorry par kļūdām, mobilais, pff...:p
29.05.2013 17:31 |
 
Reitings 680
Reģ: 01.04.2012
Ņemt kredītus nav neapdomiba... paskaties pati uz Latvijas miljonāriem un parādi kaut vienu, kas nekad nav ņēmis kredītu.

Piekrītu, Latvijā daudz kas ir smieklīgi un stulbi.

Pievakare ; kā vari teikt, ka robežas vaļā un brauc prom??? Es nevienam nekad neieteiktu braukt prom no LV.. Vienmēr ir jācīnās. Un reti kurš labāk izvēlētos ārzemes, ja te varētu dzīvot kā cilvēkam pienākas.
Algas mums ir par zemu!!
Piemēram, skolotāji, ārsti, policisti pelna smieklīgi mazu algu par to, ko viņi dara!

Sēne, šī nav īstā vieta, kur izlikt savas emocijas, jo cosmo meitenes ir tādas, kurām ir darbs vai vīrietis, kas sedz visus izdevumus, kuras nepārtraukti pērk visādus sū*** e-bay, patstāvīgi skatās seriālus un nodi** viena otru!
29.05.2013 17:37 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Slimnieces, nav ko citu teikt, nudien :D
29.05.2013 17:38 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Sēne Žēl, ka Tev ar ģimeni ir tā gadījies, dzīve Latvijā tiešām ir dramatiska un to var saprast tikai tie, kas ir ar kādām oficiālām darbībām saskārušies.
Valsts iekārta ir galīgi garām, katrs rauj uz savu pusi...
Vienu dienu paskatījos deputātu debates, smiekli nāca, vienkārši bez komentāriem...
Vienīgais, ko varu teikt ir, ceru, ka Jūsu ģimenei tiešām viss nokārtosies, varbūt, ja paveiksies pēc gadiem varēsiet atpirkt savu dzīvojamo māju.. Ar laiku :)
29.05.2013 17:39 |
 
Reitings 129
Reģ: 31.10.2012
Sēne Žēl, ka Tev ar ģimeni ir tā gadījies, dzīve Latvijā tiešām ir dramatiska un to var saprast tikai tie, kas ir ar kādām oficiālām darbībām saskārušies.
Valsts iekārta ir galīgi garām, katrs rauj uz savu pusi...
Vienu dienu paskatījos deputātu debates, smiekli nāca, vienkārši bez komentāriem...
Vienīgais, ko varu teikt ir, ceru, ka Jūsu ģimenei tiešām viss nokārtosies, varbūt, ja paveiksies pēc gadiem varēsiet atpirkt savu dzīvojamo māju.. Ar laiku :)
29.05.2013 17:39 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
palasot šādas diskusijas, tikai priecājos, ka Latvijā bijusi krīze! Jo cilvēki mēģina uzlēkt augstāk par savu pakaļu. Jāiemācās izvērtēt prioritātes! Ja ir tik grūti, vai nevar tos suņus kādam draugam, radiniekam aizdot, kas to var atļauties uzturēt vai jebkādu citādu risinājumu meklēt? Te izskatās pēc gadījuma, kad līdzekļi vairs to neļauj, bet gribas dzīvot kā agrāk, pāri saviem līdzekļiem. Diemžēl ne tu viena, visa Latvija tā grib dzīvot, tāpēc jau iekritām tādā pakaļā. Jo augstāk kāpj, jo zemāk krīt.
29.05.2013 18:02 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Manī izraisīja lielu sašutumu skuķes, kuras uzskata, ka strādāt par 250 ls ir izsmiekls. Manuprāt, izsmiekls ir pieaugušai vecenei ar abām rokām un kājām sēdēt vecākiem uz kakla, jo nevēlas rauties melnās miesās, apvienojot darbu ar studijām. Labāk vainot valsti, lai attaisnotu savu slinkumu.
29.05.2013 18:03 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Jā, visa sāls ir suņos.
29.05.2013 18:04 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
nevar tos suņus kādam draugam, radiniekam aizdot

Vēl viena pārgudrā. Jā, jā, ja būs grūtības bērnus arī draugiem/radiem aizdosim. Slimās vecenes!
29.05.2013 18:06 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
Piedodiet, bet izskatās, ka Jums kremj, ka esmu dzīvojusi labi, un nestrādāju, kamēr Jūs strādājiet, apvienojot ar mācībām. Jā, man ir paveicies ar mammu un tēti, kuri mani nodrošina. Nodrošina to, lai varētu iegūt kvalitatīvu izglītību, nevis maksāt par izglītību, kuru neapgūstu, jo man ir jāstrādā. Starp citu, man ir tikai 19 gadi, CV darba pieredzes ailītē arī ir pāris ieraksti, neesmu nekāda pieaugusi vecene, kas sēž vecākiem uz kakla. Fuj, bezkaunīgi! :)
29.05.2013 18:07 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nekad nesapratīšu tās, kuras ķērc, ka redz var strādāt par minimālo algu un savilkt laimīgi galus. Nu kādēļ jāpriecājas par kaut kādu pusbomzīgu dzīves līmeni, jo redz citiem ir vēl grūtāk?! Nu un? Tas liedz vēlēties dzīvot normāli nevis kaut kā izdzīvot? Un tas, ka mašīna ģimenei ir ekstra vispār ir kaut kāds ārprāts. Tā jau tikai latvietīši kā sisti un pērti drīkst tikai ieraut asti kājstatrpē un nečīkstēt, rukāt no rīta līdz vakaram un priecāties, jo redz labi, ka vispār ir darbs. Phe!
Un ziniet nejūtos vainīga, ka valstī kas tur nobruka un iestājās krīze.
29.05.2013 18:11 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
konnca, varbūt arī esmu pārgudra, bet ja būtu jāizvēlas starp māju, ko var zaudēt, un suņiem, ko tu pati izvēlētos???
Manā skatījumā, te izskatās pēc gadījuma, kad apstākļi ir mainījušies, respektīvi, iestājusies krīze, bet joprojām dzīvo kā treknajos gados. Ja gribi dzīvot, kā treknajos, tad vai nu strādā vairāk vai dari kaut ko nevis čīksti, cik viss slikti
29.05.2013 18:13 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Sēne, tad Tev, nu jums visiem, būs jāizveērtē prioritātes. Iespējams, Tev jāpaņem akadēmiskais nākamgad. Jūs kā liela ģimene esat spēks.
Zini, es vienu brīdi sitos 2 darbos, vienā pa nakti un uzreiz no rīta sēdos vilcienā, lai paspētu uz otru, bet bija skaidrs, kā vārdā. Protams, reizēm uzmācās domas- kāpēc bērniem jāstrebj vecāku kļūdas, bet tas tikai galējā pārgurumā:) Sīkāk pat nav vērts to ķidāt, manuprāt.
29.05.2013 18:14 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Sēne tad kāda velna pēc Tu čīksti, ka viss ir slikti, ja vecāki Tevi ar visu nodrošina un izskatās, ka šāda situācija Tevi apmierina?? Skauž?? Jāapskauž tas, ka 19 gados jāprasa mātei nauda dezīšiem un tamponiem?? Njā, te ir ko skaust :)
29.05.2013 18:14 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
Šarlote, mēs dzīvojam kā treknajos gados? Varbūt vispirms iemācies lasīt! :)
29.05.2013 18:15 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Par tiem suņiem vispār.
Nu kas tas par sviestu, jā, ziniet, atdos kādam suņus un dzīvos visi laimīgi, jo uzreiz māju neatņems un kļūs par miljonāriem. Suņi pie visa nelieši vainīgi, jo par tiem Ls 80 viss atrisināsies. Bezsakars
29.05.2013 18:17 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
RedHead, par ko es čīkstu? Par to, ka man sāp, ka mēs tiekam izmesti no mūsu rokām celtas mājas. Uz ielas. Jā, uz ielas. Par ko? Par to, ka mans tētis un mamma tā strādāja, audzināja un skoloja bērnus, nevis urbināja degunu? Es nezinu, kas var skaust, bet tā izskatās. Kādi vārdi manā virzienā no Jums ir nākuši? Par ko? Par to, ka es 1. kursā neesmu strādājusi? Par to, ka izvēlos strādāt vasarā, nevis, kamēr mācos? Ziniet, tad jau puse Latvijas studentu ir tādi, par kādiem Jūs nosaucāt mani!

P.S. Es jau mammai ieminējos par akadēmisko, viņa teica, ka labāk pabeigt mācības, pēc tam domāt, kur un kā pelnīt.
29.05.2013 18:20 |
 
Reitings 201
Reģ: 29.05.2013
Pašlaik cītīgi meklēju darbu (bez panākumiem), pūlos tikt budžetā, atbalstu ģimeni (ne finansiāli), bet tik, cik varu! Pretīgi lasīt to nosodījumu! Nezinu, kas jums kaiš.
29.05.2013 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits